На Вінниччині бібліотека виставила 165 книжок на знак жалоби за загиблими на війні дітьми

На Вінниччині бібліотека виставила 165 книжок на знак жалоби за загиблими на війні дітьми

Працівники бібліотеки у Тульчині на Вінниччині вшанували загиблих від рук російських військових українських дітей і виставили перед закладом 165 дитячих книг у їхню пам’ять. Про це повідомляє Тульчинська міська територіальна громада у Facebook. 

«Сьогодні у Тульчині на площі перед Центральною публічною бібліотекою провели акцію вшанування загиблих на війні дітей. Бібліотечні працівники виклали 165 дитячих книг в пам’ять про дітей, які вже ніколи їх не прочитають», –  написали бібліотекарі. 

 

«Не можливо уявити біль, який відчуває мати, втративши найдорожче – свою дитину. Не можна виправдати нелюдів, які цілеспрямовано відбирають життя у беззахисних, ні в чому невинних українців. Вічна пам’ять янголятам, які зараз захищають небо над Україною», –  додали у громаді. 

Відомо, що від рук російських окупантів в Україні загинули вже 165 дітей. Поранення отримали ще понад 279, більше 440 – постраждали. Найбільше потерпілих на Київщині, Харківщині та Донеччині.

 

Нагадаємо, що нині за кордоном через війну багато українців-біженців із дітьми. Тому польські видавці збирають книжки для українських дітей, а Польський фонд Fundacja Świętego Mikołaja (Фундація Святого Миколая) та Український інститут книги надрукували книжки для безкоштовного розповсюдження серед діток. 

 

Також створили освітню екосистему для українських дітей-біженців та їхніх родин, а ще в Україні збирають книжки для дітей-переселенців. 

 

Фото: Тульчинська міська територіальна громада. 

Оригінал статті на Suspilne: На Вінниччині бібліотека виставила 165 книжок на знак жалоби за загиблими на війні дітьми

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Рада ухвалила закон про книжкові сертифікати і субсидії для книгарень

Верховна рада України ухвалила закон про стимулювання розвитку українського книговидання і книгорозповсюдження, який передбачає сертифікати для українців на придбання книжок і субсидії

У Вільнюсі вперше відбувся міжнародний літературний конгрес

У Вільнюсі вперше відбувся міжнародний літературний конгрес для професіоналів літератури. Про це повідомили на сайті Вільнюса-міста літератури ЮНЕСКО.
Мета конгресу — представити літера

Побачив світ роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном»

Днями у видавництві «ІМЕКС-ЛТД» (Кропивницький)  вийшов роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном», який чекав видання 11 років. Майже стільки ж чекав і перший відгук на нього – коректора обласного літера

Що потрібно знати про програму візитів іноземних видавців на Книжковий Арсенал

«Book Arsenal Fellowship Program 2024» — новий проєкт міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал», в межах якого фестиваль відвідають іноземні видавці та літературні агенти, зацікавлені

Митниця конфіскувала комікс «Маус» через свастику на обкладинці. НП компенсує вартість утилізованого

Державна митна служба України планувала утилізувати замовлення книжок на $100 через оригінальне видання графічного роману Арта Шпіґельмана «Маус. Сповідь уцілілого». Про це на своїй фей

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"