Наш Формат, КСД та Ранок підтримали українську армію мільйонами гривень

Наш Формат, КСД та Ранок підтримали українську армію мільйонами гривень

Під час складної ситуації в Україні, яка пов’язана з вторгнення РФ, українські видавці підтримують українських військових та допомагають на інформаційному фронті.

Так, видавництво «Наш Формат» придбали та передали необхідне обладнання військовим, «Клуб сімейного дозвілля» заявили, що припиняють співпрацю з будь-якими російськими видавництвами, а «Ранок» звертаються до міжнародної спільноти з проханням заборонити росіянам участь у культурних подіях. Про це видавництва повідомили на свої офіційних сторінках у соціальних мережах.

 

НАШ ФОРМАТ

За кілька днів видавництво: 

  • Передали 30 ММГ для тренування до загонів територіальної оборони (тих самих ММГ, що з 1 квітня 2014 використовувалися для тактичної підготовки резервістів УРА і бійців добровольчих батальйонів).  
  • Купили 100 кровоспинних турнікетів та 30 рацій до БТрО, до складу якого, у тому числі, входять працівники Нашого Формату.  
  • Разом з Юнісофт та Реформацією перевидали «Невідкладну Військову Хірургію» накладом 2000 примірників — для ЗСУ та  батальйонів територіальної оборони. 
  • Наразі частина команди Нашого Формату вступила до БТрО та захищає державу від ворога. 

 

КЛУБ СІМЕЙНОГО ДОЗВІЛЛЯ

Видавництво зробило дві важливі заяви: 

  • Компанія КСД передала 5 000 000 грн у фонд НБУ «Допомога армії»
  • Видавництво зупинило співпрацю з будь-якими російськими видавництвами і компаніями.

 

 

РАНОК

Видавництво заявило про декілька кроків: 

  • Ранок заплатили  податки на рік уперед. А також закликали зробити це й інші бізнеси, щоб допомогти ЗСУ та підтримати державу. 
  • Створили телеграм-канал для підтримки духу українців: https://t.me/ukrainian_s
  • Запустили телеграм-канал для росіян та білорусів задля поширення інформації про війну для російських та білоруських громадян російською мовою та англійською для журналістів: https://t.me/stop_voina
  • Крім того, видавництво веде спілкування  з членами EEPG (European Educational publishing group) з проханням тиснути на уряди про заборону участі росіян у культурних подіях та економічні санкції. 

 

Раніше ми писали про те, що в Україні закликають книгарні зупинити продаж книжок із РФ

 

Оригінал статті на Suspilne: Наш Формат, КСД та Ранок підтримали українську армію мільйонами гривень

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Оголосили програму літературної сцени фестивалю «Виделкаfest»

З 25 по 27 липня в Одесі триватиме третій фестиваль української культури «Виделкаfest». Однією з центральних подій стане Літературна сцена, у програмі якої — понад 30 авторів і авторок,

Українці 2025 року більше скаржаться на порушення закону про мову

У першому півріччі 2025 року до уповноваженого із захисту державної мови надійшло 1410 звернень громадян — на 348 більше, ніж за аналогічний період 2024-го. Про це повідомили на сайті с

В інтернеті не втрачають спроб збувати книжки з рф і білорусі

У червні 2025 року Держкомтелерадіо зафіксував понад 400 випадків розміщення забороненої видавничої продукції російського та білоруського походження в українському інтернет-просторі. Пр

Від атаки рф на столицю пошкоджений склад «Нашого Формату»

Унаслідок російської ракетної атаки по Києву вночі з 3 на 4 липня пошкоджений склад книжкового видавництва та інтернет-магазину «Наш Формат». Про це повідомили на фейсбук-сторінці видав

На фестивалі «Протасів Яр» презентували меморіальний проєкт на честь братів Ратушних

Платформа «Меморіал» у співпраці з Характер.медіа презентувала спецпроєкт «Ратушні. Легенда про Лицаря і Друїда». Про це Читомо повідомили представники «Меморіалу».
Спецпроєкт — меморіа

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"