Наші найбільші факапи

Наші найбільші факапи

Наші найбільші факапи

Всім привіт! 

 

— Ми запізнюємося, ходімо, — він простягнув мені руку. 

Я встала, ледь переступаючи ногами.

— Нічого, з кожним днем буде все легше, — заспокоїв мене шеф. — А потім ви почнете отримувати задоволення від самого процесу. 

— Якщо не помру тут, на доріжці, — тієї миті такий перебіг подій здавався мені цілком реальним. 

Він відвіз мене додому і сказав, щоб я прийняла душ і перевдягнулась, а за десять хвилин чекала біля під’їзду. Ну, ОК, у мене вже не було сил для суперечок. А ще ж цілий робочий день потрібно відпрацювати! 

Швиденько сполоснулась, одягнула легку білу сукню, причесала волосся. Мені було важко навіть руки піднімати, тому не стала його вкладати, залишила розпущеним. Але макіяж вирішила зробити.

Визирнула у вікно — знайома чорна машина вже стояла біля під’їзду. Почала спускатися сходами, ноги нили нестерпно, але я трималася. Не дочекається, щоб кепкувати наді мною. Вийду гордо, як королева. 

Я відчинила двері під’їзду, продефілювала по ґанку, спустилася на доріжку, вимощену плиткою, і тут мій підбор потрапив між двома плитками, нога підігнулася, і я впала, боляче приземлившись на руки і коліна. В цілому це було ганебне видовище, але я б його пережила, якби за всім цим не спостерігав шеф. 

У нього вже, мабуть, склалося про мене враження, як про недалеку, ледачу дурну невдаху, яка всюди запізнюється і падає на рівному місці. Від такої життєвої несправедливості, мені на очі навернулися сльози. 

Я стояла серед двору і шукала в сумці хустинку, щоб витерти брудні руки, не могла знайти, і плакала від розпачу та власної безпорадності. 

Раптом хтось простягнув мені пачку паперових носовичків. Так, то був шеф. Він стояв поруч цілком незворушний, немовби нічого й не сталося. Я взяла один носовичок і витерла обличчя, розуміючи, що косметика розмащується і від того буде ще гірше. 

— Сідайте в машину, — звелів він мені, і я послухалася…

 

Переходьте за посиланням або тисніть на картинку  і читайте книгу повністю! 

 

Також запрошую усіх охочих приєднатися до моєї творчої сторінки у ФБ!

 

#я_божеволію_без_тебе #любовний_роман #жіночий_роман #сучасна_проза #романтика #бос_і_підлегла #дуже_емоційно #букнет

Оригінал статті на Букнет: Наші найбільші факапи

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Гра, що затьмарює реальність

Гра “Світ Ельзар”  – це світ, сповнений неймовірних пригод. Він приманює фарбами, монстрами, новими знайомствами. Історії, що він розповідає, переплітаються між собою, даруючи невпинний потік емоцій. А ознайомитися

Культурне медіа Your Art скорочує діяльність через брак фінансування

Медіапроєкт про українське мистецтво Your Art надалі функціонуватиме тільки в режимі новинного медіа. Про це редакторки Анастасія Калита та Аміна Ахмед повідомили в інстаграмі. 
«У трав

У Гельсінкі за п’ять хвилин демонтували радянський пам’ятник

8 серпня у столиці Фінляндії демонтували пам’ятник «Мир у всьому світі», подарований Радянським Союзом у 1989 році, повідомляє «Громадське» з посиланням на фінське видання «Yle«.

Пам’ятник зранку пер

Потрібна допомога

Мені потрібно перевести книгу на іноземну мову. Хтось із авторів стикався з цим? Якщо так, дайте пораду до кого можна звернутися.

лірика для книги

Щоб збагатити свою книгу і передати правильний настрій героя в той момент, я експериментую з лірикою. 

Тут я стикнулась з проблемою- знайти відповідну поезію.

Нажаль, це зробити доволі важко, адже інтернет пропонує

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"