Нахаби як вони є…)

Нахаби як вони є…)

Нахаби як вони є…)

Хороші поганці, погані хорошці, ох, як же я люблю таких персонажів! Сьогодні підготувала для вас добірку з 9 нахаб в якості головних персонажів книжок. Я не буду казати назви книжок прямо поруч з описом нахаби, однак дам вам арт з усіма обкладинками і активне посилання на книгу з кожним нахабою. Ну що ж, поїхали? 

Нахаба №2: “Він – спадкоємець заможного батька, успішний бізнесмен, любитель вуличних гонок і азартних ігор. Він був повністю задоволений своїм життям, до того часу, як у його двері не подзвонила наївна дівчина-студентка, яка заявила, що хоче зняти в нього кімнату…”, читати про нього тут. 

Нахаба №3: “Він дуже нахабний і самовпевнений. Але весь його гонор злітає з появою зведеної сестри. Він мріє її спекатись навіть не підозрюючи що закохався в незграбне нещастя з першого погляду”, читати про нього тут. 

Нахаба №4: “Він нахабний, самозакоханий, безпринципний, пре, мов танк, якщо чогось хоче. А ще він її перше кохання та її новий бос. Вони ненавидять одне одного й мають для того причини, але й кохають не менше.”, читати про нього тут. 

Нахаба №5: “Він потрапив до виправного закладу для золотої молоді, щоб не соромити татка. І як такого нахабного красеня виправити дівчинці-психологу, яка проходить практику в цьому закладі? Нахабний мажор проти Зигмунда Фрейда в спідниці. Хто кого?”, читати про нього тут. 

Нахаба №6: “Дівоче серце завжди гостро реагує на нахабного спокусливого красунчика. Але чи може він запропонувати ті стосунки, про які мріє Анжеліка?”, читати про нього тут.

Нахаба №7: “Один будинок на двох? Це не те, чого бажала Скарлетт, купуючи житло. Вона не очікувала, що в комплект вона отримає Нахабу. Він нікуди не збирається і вона також – боротьба за територію розпочинається… Та чи лише за будинок, можливо, і за серце?”, читати про нього тут.

Нахаба №8: “Він мажор, який бажає розважитися й хоч якось розбавити сіру буденність у коледжі. Вона  стає жертвою обставин та гри, де Мага сперечається на те, що Кріс опиниться у його ліжку за короткий час. Проте, все йде не за його планом…”, читати про нього тут.

Нахаба №9: “Брудний і нахабний безхатченко увірвався у життя медсестри Вікторії, немов сніг на голову. Що приховують старий одяг і бездомна зверхність? Чи відкриється серце неприступної жінки назустріч такому неоднозначному чоловіку?”, читати про нього тут.

А ОСЬ ВАМ АРТ З ОБКЛАДИНКАМИ КНИГ, З ЯКИХ ВТЕКЛИ НАШІ НАХАБИ:

 

Впізнали якихось з нахаб?)) Читали про когось з них?)))

До речі, вже завтра зранку, на моє день народження, почнеться викладка історії ще одного нахаби, моєї чергової новинки в співавторстві. Тож зазирайте на букнет, щоб не пропустити.

Ну і авжеж додавайте до бібліотек книги про нахаб =)) Кожна з них унікальна і цікава)))) 
Ваша Влада Холод. =) 

 

Оригінал статті на Букнет: Нахаби як вони є…)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Закарпатському краєзнавчому музеї стартував рік історичного кіно

Рік історичного кіно стартував у Закарпатському краєзнавчому музеї 27 січня. Розпочали із перегляду стрічки «Крути 1918», режисера Олексія Шапарєва, розповіла виконувачка обов’язків директора Закарпатсь

Міжнародний фестиваль коміксів в Ангулемі визначив найкращі мальописи

Міжнародний фестиваль коміксів в Ангулемі визначив лавреатів своїх офіційних нагород. Про це повідомляється на сайті події.

Приз Fauve d’Or за найкращий альбом отримав швейцарський авт

Netflix випустив серіал, знятий за романами Джонатана Страуда

На Netflix вийшов серіал Lockwood & Co, знятий за мотивами пригодницьких романів британського письменника Джонатана Страуда.
 
У стрічці йдеться про світ, охоплений привидами. Найкращою

Війна за деколонізацію культури. Тарас Лютий

Продовжуємо проєкт «Воєнний стан» – онлайн-антологію есеїв українських інтелектуалів та інтелектуалок про війну від Meridian Czernowitz. Сто авторів – у ста текстах – розкажуть про влас

МОН закликають повернути історію України до обов’язкових предметів НМТ

Міністерство освіти і науки України закликали повернути історію України до переліку обов’язкових предметів національного мультипредметного тесту (НМТ). З такою ініціативою виступила коа

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"