Наталка Білоцерківець – у короткому списку поетичної премії США

Наталка Білоцерківець – у короткому списку поетичної премії США

Українська поетеса Наталка Білоцерківець потрапила до короткого списку The Derek Walcott Prize for Poetry 2022 зі збіркою Eccentric Days of Hope and Sorrow  (Ексцентричні дні надії та скорботи). Про це повідомляють на сайті премії. 

Видання переклали Алі Кінселли та Дзвіні Орловскі для видавництва Lost Horse Press

 

Інші фіналісти премії: 

 

 • Саймон Армітаж, The Owl and the Nightingale, Faber & Faber;
 • Шері Беннінг, Field Requiem, Carcanet Press;
 • Дженні Бойчук, Antonyms for Daughter, Véhicule Press/Signal Editions;
 • Марк Калланан, Romantic, Biblioasis;
 • Джеймс Карут, Speechless at Inch, The Poetry Business;
 • Найван Дарвіш, Exhausted on the Cross, Translated by Kareem James Abu-Zeid, NYRB;
 • Садік Дзюкоджі, Your Crib, My Qibla, University of Nebraska Press;
 • Лорна Гудісон, Mother Muse, Carcanet Press;
 • Вікторія Кеннефік, Eat Or We Both Starve, Carcanet Press;
 • Ерік Лінднер, Words are the Worst, Translated by Francis R. Jones, Véhicule Press/Signal Editions;
 • Карола Лютер, On the Way to Jerusalem Farm, Carcanet Press.

 

Цьогоріч переможця премії оголосять 13 жовтня. 

 

Наталія Білоцерківець – українська поетеса, перекладач та літературознавець, член Національної спілки письменників України, авторка поетичних збірок «Підземний вогонь» (1984), «Листопад» (1989), «Алергія» (1999), «Готель Централь» (2004) тощо. Крім того, поетеса написала поезію «Ми помрем не в Парижі», яку виконав гурт «Мертвий Півень».

 

The Derek Walcott Prize for Poetry вручається щорічно видавництвом Arrowsmith Press у партнерстві з Фестивалем Дерека Волкотта та Бостонським театром драматургів. Премія присуджується за опубліковану попереднього року збірку віршів живого поета, який не є громадянином США. Книжка має бути англійською мовою або в англійському перекладі.

 

Приз включає грошову винагороду в розмірі 1000 доларів США, а також читання в Бостонському театрі драматургів, публікацію обмеженого тиражу в Arrowsmith Press та тижневу резиденцію в будинку Дерека Волкотта в Сент-Люсії або в Порт-оф-Спейн, Тринідад, під час фестивалю Волкотта. Якщо книжка перекладна, грошовий приз розподіляється між поетом і перекладачем.

 

Дерек Волкотт (1930 – 2017) – карибський англомовний поет, драматург, письменник та художник. У свої роботах порушував питання наслідків колоніалізму. Лавреат Нобелівської премії з літератури 1992 року.

 

Нагадаємо, що до фіналістів цієї премії у 2020 році потрапив Сергій Жадан. 

 

Як відомо, українські письменники Василь Махно та Олег Поляков потрапили до довгого списку літературної премії «Ангелус».

Оригінал статті на Suspilne: Наталка Білоцерківець – у короткому списку поетичної премії США

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Гра, що затьмарює реальність

Гра “Світ Ельзар”  – це світ, сповнений неймовірних пригод. Він приманює фарбами, монстрами, новими знайомствами. Історії, що він розповідає, переплітаються між собою, даруючи невпинний потік емоцій. А ознайомитися

Культурне медіа Your Art скорочує діяльність через брак фінансування

Медіапроєкт про українське мистецтво Your Art надалі функціонуватиме тільки в режимі новинного медіа. Про це редакторки Анастасія Калита та Аміна Ахмед повідомили в інстаграмі. 
«У трав

У Гельсінкі за п’ять хвилин демонтували радянський пам’ятник

8 серпня у столиці Фінляндії демонтували пам’ятник «Мир у всьому світі», подарований Радянським Союзом у 1989 році, повідомляє «Громадське» з посиланням на фінське видання «Yle«.

Пам’ятник зранку пер

Потрібна допомога

Мені потрібно перевести книгу на іноземну мову. Хтось із авторів стикався з цим? Якщо так, дайте пораду до кого можна звернутися.

лірика для книги

Щоб збагатити свою книгу і передати правильний настрій героя в той момент, я експериментую з лірикою. 

Тут я стикнулась з проблемою- знайти відповідну поезію.

Нажаль, це зробити доволі важко, адже інтернет пропонує

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"