Нас багато. Плани і побажання читачам.

Нас багато. Плани і побажання читачам.

Нас багато. Плани і побажання читачам.

Дорогі читачі, щиро хочу вірити, що ви всі живі і здорові, попри ті страшні реалії, в яких тепер опинилися всі ми. Мені особисто дуже помагає не розкисати регулярне читання Біблії, молитви і сердечна підтримка близьких і друзів з різних країн. Також намагаюся помагати іншим, бути зайнятою, щоб не зосереджуватися на поганому. Якщо зможете, поділіться, як ви даєте собі раду з тими болючими почуттями, які тепер не покидають всіх небайдужих людей.

Постараюся ближчим часом закінчити

«Останню дружину страшного», а потім, як буду жива-здорова, почну писати нову історію, позитивнішу і легшу, ніж ця. Скоро розповім вам більше про ту наступну книгу. Для неї вже є чудова обкладинка і дуже мила, радісна назва. Сподіваюся, що та історія вийде веселішою і зможе піднімати вам настрій у важкі часи. Принаймні, постараюся.

Запрошую підписуватися на мою сторінку, щоб не пропустити оновлень.

А зараз уривочок з сьогоднішнього розділу «Останньої дружини страшного»:

«Взяв за талію, посадив дівчину на себе. Щічки палають, Тані хоч і подобається ловити на собі захоплені погляди чоловіка, але далі червоніє. Особливо, коли Оз бачить її при яскравому денному світлі. Поклала долоньки на його груди в тонкій футболці.

̶  В тебе так сильно б’ється серце… — ніяково прошепотіла. Оз широко всміхнувся, притулив дівчину до себе тісніше. Глибоко вдихнув.

̶  Так… Бо воно в захваті від тебе. Коли бачу, як чудово сяє твоя гладенька шкіра на сонечку…»

Дорогі книголюби, не забуваймо обійматися з близькими (і не дуже) людьми, і підтримувати одне одного словом і ділом, це вкрай необхідно. Сил вам і миру.

З любов’ю, Лана Іссан

 

Оригінал статті на Букнет: Нас багато. Плани і побажання читачам.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Знижки 35%!!!! Подарунки!!!

Мої любі, сьогодні діє знижка 35% на мою пекельну дилогію 18+) 

Твій брат мене бажає

– Сестри в будинку немає, – намагаюся закрити двері.
– Дуже добре … значить нам ніхто не завадить, – брат мого нареченого накриває мене

Відомий лавреат премії імені Тараса Мельничука

Поет Анатолій Осадчий став лавреатом літературної премії імені Тараса Мельничука-2022. Про це повідомив міський голова Коломиї Богдан Станіславський.
У віршовій збірці «Від Пруту до Рей

Конкурс для журналістів «Честь Професії» оголосив склад журі 2022 року

Конкурс «Честь Професії» оголосив склад журі та відбіркової комісії 2022 року. Про це організатори конкурсу повідомили на своїй фейсбук-сторінці.
Конкурсні матеріали оцінюватимуть у два

Новинка, знижка та інші смаколики)

Слава Україні!

Шановні читачі, рада повідомити що ми із

Мікою Стів

вирішили попрацювати разом та запрошуємо вас до нашої новинки 

Попелюшка з Франківщини

 

Для мене це новій та цікавий досвід, тож буду

❤️ Знижка на роман “Стань мамою моїх дітей” ❤️

Сьогодні, 29.06 діє перша знижка на роман “Стань мамою моїх дітей”, 10%!!!

… Макар намагається здерти з мене одяг. Під руку підвертається порожня пляшка на поличці для взуття. Схопивши її, замахуюсь, цілячись у скроню

Перейти до блогу

Нові автори

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Перейти до "Нові автори"