Нас багато. Плани і побажання читачам.

Нас багато. Плани і побажання читачам.

Нас багато. Плани і побажання читачам.

Дорогі читачі, щиро хочу вірити, що ви всі живі і здорові, попри ті страшні реалії, в яких тепер опинилися всі ми. Мені особисто дуже помагає не розкисати регулярне читання Біблії, молитви і сердечна підтримка близьких і друзів з різних країн. Також намагаюся помагати іншим, бути зайнятою, щоб не зосереджуватися на поганому. Якщо зможете, поділіться, як ви даєте собі раду з тими болючими почуттями, які тепер не покидають всіх небайдужих людей.

Постараюся ближчим часом закінчити

«Останню дружину страшного», а потім, як буду жива-здорова, почну писати нову історію, позитивнішу і легшу, ніж ця. Скоро розповім вам більше про ту наступну книгу. Для неї вже є чудова обкладинка і дуже мила, радісна назва. Сподіваюся, що та історія вийде веселішою і зможе піднімати вам настрій у важкі часи. Принаймні, постараюся.

Запрошую підписуватися на мою сторінку, щоб не пропустити оновлень.

А зараз уривочок з сьогоднішнього розділу «Останньої дружини страшного»:

«Взяв за талію, посадив дівчину на себе. Щічки палають, Тані хоч і подобається ловити на собі захоплені погляди чоловіка, але далі червоніє. Особливо, коли Оз бачить її при яскравому денному світлі. Поклала долоньки на його груди в тонкій футболці.

̶  В тебе так сильно б’ється серце… — ніяково прошепотіла. Оз широко всміхнувся, притулив дівчину до себе тісніше. Глибоко вдихнув.

̶  Так… Бо воно в захваті від тебе. Коли бачу, як чудово сяє твоя гладенька шкіра на сонечку…»

Дорогі книголюби, не забуваймо обійматися з близькими (і не дуже) людьми, і підтримувати одне одного словом і ділом, це вкрай необхідно. Сил вам і миру.

З любов’ю, Лана Іссан

 

Оригінал статті на Букнет: Нас багато. Плани і побажання читачам.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Поетична книжка української авторки увійшла в список читаня від Forbes

Дебютна поетична збірка перекладачки Оксани Максимчук “Still city” увійшла до переліку рекомендованого літнього читання від Forbes.
«У своїй першій збірці англійською мовою американка у

«Казку про калинову сопілку» Оксани Забужко видали у формі артбуку

Видавництво «Комора» перевидало «Казку про калинову сопілку» Оксани Забужко у форматі артбуку. Про це видавництво повідило Читомо.
Нове видання доповнене ілюстраціями художниці Олі Стрю

У США вийде книжка Оксани Луцишиної Love Life

У серії Українського наукового інституту Гарвардського університету вийде роман Оксани Луцишиної Love Life («Любовне життя»). Про це повідомили на фейсбук-сторінці університету.
Роман н

Професор Єльського університету перерахував $20 тисяч на навчання українських захисників

Американський філософ, професор Єльського університету Джейсон Стенлі перерахував Фонду компетентної допомоги армії «Повернись живим» $20 000, які отримав за роботу почесним професором

Оголосили лавреатів американської премії The Carnegie Medal

Американська бібліотечна асоціація оголосила лавреатів щорічної літературної премії The Carnegie Medal. Про це повідомляється на сайті асоціації.
Книжка The Berry Pickers («Збирачі ягод

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"