Настав час

Настав час

Настав час

Настав час представити і їх 

Поговоримо трохи про кожного з них.

Лавія – Ангел чину «Початків», який покликаний охороняв народи, племена, окремі сім’ї, Закони Життя. Маючи особливу місію та історію становлення створінням неба, являється Родовим Ангелом Журавльових, покликана ще і приглядати за земними янголами кохання.

З їх образом було найважче з усіх ангельських, бо я не могла розгледіти її обличчя у своїй уяві , так і таке буває Я знала, що вона має бути розумна, розсудлива, спокійна, а головне стильна, мати певний шарм і біля неї має бути просто добре, але обличчя не бачила. Так зване прозріння прийшло, коли закінчила переклад книги. Просто раз і є.

Наступний персонаж – Янгол-Охоронець Анастасії. Красунчик із синіми очиськами та світлими кучерями – Нетса. Має темпераментний характер, бо пристав до світлих відносно нещодавно. Та це не заважає йому всіляко допомагати своїй підопічні.

Його образ був сформований з перших стрічок написання книги ще в російській версії.

Хіба він не Ангел?

Вералія, Даніель та Велислава – Хранителі Лорени Зарецької, яким прийшлося зовсім не солодко. Зустрічаються на протязі роману не одноразово, тому не показати їх не можу.

 

Як вам мої Ангели? Дайте, будь ласка, зоротній зв’язок, мої любі. Дуже цікава Ваша думка..

Ласкаво запрошую до моїх паралельних світів.

З повагою, ваша Наталі Паррел

Оригінал статті на Букнет: Настав час

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Український інститут книги проведе «Тиждень поезії»

Український інститут книги з 16 до 24 березня проведе всеукраїнську інформаційно-просвітницьку акцію «Національний тиждень читання. Тиждень поезії».

Про це повідомила пресслужба Міністерства культури

Актуальні збори, до яких закликають долучитися українські діячі культури

Українська літературна спільнота продовжує активно збирати кошти на потреби Збройних сил України. Розповідаємо про актуальні збори:

видавчиня, літературна редакторка, волонтерка Ірина

З’явилася колекція текстилю за квітковими мотивами поезії Лесі Українки

Український бренд Ptashatam підготував лляну колекцію текстилю під назвою «Contra spem spero!» до дня народження Лесі Українки. Про це повідомляється на фейсбук-сторінці Ptashatam.   
Б

Виклали 6 безплатних шрифтів, присвячених київському метро

Українські графічні й шрифтові дизайнери виготовили пак безплатних для українців шрифтів Kyiv Metro Fonts. Про це повідомляється на сайті Kyiv Type Foundry.
Пак шрифтів, кожен з яких на

На підтримку переселенців випустили листівки з орнаментами Харківщини

Благодійний фонд «Культура дії» створив листівки з традиційними орнаментами Харківщини, які можна придбати у київських книгарнях і підтримати переселенців. Про це повідомляється на інст

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"