Настав час

Настав час

Настав час

Настав час представити і їх 

Поговоримо трохи про кожного з них.

Лавія – Ангел чину «Початків», який покликаний охороняв народи, племена, окремі сім’ї, Закони Життя. Маючи особливу місію та історію становлення створінням неба, являється Родовим Ангелом Журавльових, покликана ще і приглядати за земними янголами кохання.

З їх образом було найважче з усіх ангельських, бо я не могла розгледіти її обличчя у своїй уяві , так і таке буває Я знала, що вона має бути розумна, розсудлива, спокійна, а головне стильна, мати певний шарм і біля неї має бути просто добре, але обличчя не бачила. Так зване прозріння прийшло, коли закінчила переклад книги. Просто раз і є.

Наступний персонаж – Янгол-Охоронець Анастасії. Красунчик із синіми очиськами та світлими кучерями – Нетса. Має темпераментний характер, бо пристав до світлих відносно нещодавно. Та це не заважає йому всіляко допомагати своїй підопічні.

Його образ був сформований з перших стрічок написання книги ще в російській версії.

Хіба він не Ангел?

Вералія, Даніель та Велислава – Хранителі Лорени Зарецької, яким прийшлося зовсім не солодко. Зустрічаються на протязі роману не одноразово, тому не показати їх не можу.

 

Як вам мої Ангели? Дайте, будь ласка, зоротній зв’язок, мої любі. Дуже цікава Ваша думка..

Ласкаво запрошую до моїх паралельних світів.

З повагою, ваша Наталі Паррел

Оригінал статті на Букнет: Настав час

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Букерівська премія обрала назву для своєї статуетки

Букерівська премія оголосила результати відкритого голосування, під час якого обирали ім’я для її статуетки. Про це йдеться на сайті The Booker Prize.
 
До короткого списку імен увійшли

ТНМК записали трек на вірш Кіплінга у перекладі Стуса, щоб зібрати на дрон

Гурт ТНМК презентував новий кліп та композицію «Коли», створену на слова поезії “If” Редьярда Кіплінга у перекладі Василя Стуса.
 
За словами одного з лідерів гурту Олександра (Фоззі) С

Конкурс Best Book Design from all over the World оголосив переможців

Конкурс книжкового дизайну Best Book Design from all over the World оголосив переможців 2023 року. Про це повідомляється на сайті фонду Stiftung Buchkunst, його організатора.
 
Головний

У боях під Бахмутом загинув культуролог і перекладач Євген Гулевич

У боях під Бахмутом 31 грудня 2022 року загинув редактор, перекладач та магістр культурології Євген Гулевич, якого донині вважали зниклим безвісти. Про це на своїй фейсбук-сторінці пові

Розпочато прийом творів на здобуття літературно-мистецької премії імені Миколи Томенка

Щорічна літературно-мистецька премія імені Миколи Томенка (далі – Премія) засновується Лип’янською сільською радою з метою пошанування талановитого поета, популяризації його творчості.

Премія є творч

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"