Нарешті оновлення!
![Нарешті оновлення! Нарешті оновлення!](https://rust.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1603049914_6004741.jpg)
Нарешті оновлення!
Доброго вечора, друзі! Ви, мабуть, помітили, що з початку травня по сьогоднішній день не було оновлення мого твору “Кілер для доньки”. Спробую пояснити чому. Справа в тому, що перша половина травня була дуже багатою на події – саме в ці дні святкують свої дні народження мій улюблений зять, мої молодші двійнята і мій чоловік. А окрім цього були ще державні та релігійні свята, поминальні дні, звіти по роботі, постійні прибирання та благоустрої території ( “чисті четверги” на роботі). А ще я, як та лялька Маруся з відомого анекдоту, маю в комплекті два гектара городу, сарай, літню кухню і отруту від колорадського жука…Так що сил в ці дні вистачало лише на те, щоб переглянути в Букнеті ваші оновлення і щиро порадіти за вас, друзі.
Також в ці дні сталася дуже важлива подія – я , нарешті, знайшла рідних в далекій Німеччині, яких шукала понад двадцять років і зв’язки з якими були втрачені через події Другої світової війни.В оповіданні “Крок, довший ніж життя” розповідається саме про цю історію. Про пошуки діда і його сім’ї я розповідала також на своїй сторінці в Інстаграмі. І ось напередодні Дня Перемоги ( хіба це не символічно?) мені в Телеграмі написав рідний онук мого діда, тобто мій двоюрідний брат Вінценто Поеріо. Моєму щастю не було меж! Серед багатьох світлин, які він мені надіслав, було фото мого діда…В оповіданні я писала про те, що “він в спекотний європейський день в бездоганному білому костюмі сидить на лавочці, закинувши нога на ногу…” І уявляєте, на фото, яке надіслав кузен, мій дід сидів в білому костюмі, закинувши нога на ногу! …
Отже, свята відсвятковані, звіти здані, дерева побілені, квітники впорядковані, городи засіяні, і я з новими силами і натхненням починаю працювати над “Кілером для доньки” далі. Сьогодні була невеличка за обсягом глава, просто дуже вже хотілося порадувати своїх читачів, а далі буде вже все, як треба.
Бажаю всім вам здоров’я та творчого натхнення! Вірте в диво і чекайте, не зважаючи ні на відстань, ні на час… І як кажуть в Туреччині, дякую, що ви в мене є!
Щиро ваша Lana Deniz
Оригінал статті на Букнет: Нарешті оновлення!
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.