Наразі читаю)

Наразі читаю)

Наразі читаю)

Запрошую поринути разом зі мною у вир інтриг, цікавих подій придворного життя!

Образи героїв книги прописані доволі яскраво, процес читання поглинає і зрештою хочеться дізнатися, що буде далі…

ЧИТАТИ  “СТАВКА НА ПРИНЦА”

Анотація до книги “Ставка на принца”

Аделіна дізнається, що її вирішили видати заміж за герцога старшого від неї у два рази. Щоб уникнути цього шлюбу, вона укладає угоду – якщо закохає в себе уже зарученого принца, то весілля не буде. Роблячи ставку на принца, дівчина не знала, що вплутується у придворні інтриги, боротьбу за владу, небезпеки, любовний трикутник, а її саму охопить несподіване кохання. Кому належатиме престол та за кого вийде заміж Аделіна: за старого герцога, принца, чи коханого?

 

Уривок:

 

– Мої вітання Аделіно, ти перевершила саму себе!

– А ти як завжди сумнівався в мені, – єхидно озвучила факт. Брат продовжив:

– Зізнаюся, ти мене здивувала, але що не зробиш, щоб не виходити заміж за герцога Георга. Ти виграла, я розірву заручини.

Ці бажані слова звучали для моїх вух, як солодка пісня. Мені цього було достатньо, проте Мейсон не вгавав. У його очах загорівся азарт:

– Бачу для тебе головне правильна мотивація. То що, тепер ти вдячна мені за це? Від твого не бажання виходити заміж за Георга та завдяки парі, яке ми заключили, ти станеш королевою. Як добре, що я наполіг зробити ставку на принца і не прийняв твоєї пропозиції стосовно Алана Лондковського, уже не сумніваюся, його ти теж б змогла закохати у себе. Але ким б ти була? Простою герцогинею, а так будеш королевою. Не забудь, як станеш дружиною принца, подбати про мою посаду і зробити мене, для початку, членом сенату. Переконувати ти вмієш, а особливо закоханого принца, який свято вірить у твоє кохання до нього. Не знаю як тобі вдалося змусити його розірвати заручини з принцесою та одружитися з тобою. Це просто браво, у мене нема слів, – він почав аплодувати мені, – я визнаю твою перемогу у цьому парі, зрештою, як ти мені колись сказала – бути зятем короля, почесніше ніж герцога.

Чомусь від його слів відчула себе жахливо. Він описав мене якимось монстром. Невже я і справді такою була, поки не закохалася у Мартіна? Самій від себе стало гидко, але замість того, щоб щось доводити, чи пояснювати брату, я лише погодилася з його словами:

– Приємно, що ти програв це парі. Зробив помилку, як завжди недооцінив мене.

Раптом відчинилися двері і мене наче облили окропом. На порозі закляк Мартін. Він здавався  блідим, як перший сніг, а в його очах побачила біль та злість. Вони, якби могли, то метали б блискавки, спалюючи усе навколо. Мов неживий, коханий озвався хриплим голосом:

– Обговорюючи свої підступні плани, хоч би двері закрили.

Надія, що він нічого не почув померла з його словами. Я не могла видати й звуку, проте Мартін звернувся до мене і моє серце стиснулося від болю та ненависті до самої себе: 

– То я для тебе лише парі?

 

Оригінал статті на Букнет: Наразі читаю)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Гра, що затьмарює реальність

Гра “Світ Ельзар”  – це світ, сповнений неймовірних пригод. Він приманює фарбами, монстрами, новими знайомствами. Історії, що він розповідає, переплітаються між собою, даруючи невпинний потік емоцій. А ознайомитися

Культурне медіа Your Art скорочує діяльність через брак фінансування

Медіапроєкт про українське мистецтво Your Art надалі функціонуватиме тільки в режимі новинного медіа. Про це редакторки Анастасія Калита та Аміна Ахмед повідомили в інстаграмі. 
«У трав

У Гельсінкі за п’ять хвилин демонтували радянський пам’ятник

8 серпня у столиці Фінляндії демонтували пам’ятник «Мир у всьому світі», подарований Радянським Союзом у 1989 році, повідомляє «Громадське» з посиланням на фінське видання «Yle«.

Пам’ятник зранку пер

Потрібна допомога

Мені потрібно перевести книгу на іноземну мову. Хтось із авторів стикався з цим? Якщо так, дайте пораду до кого можна звернутися.

лірика для книги

Щоб збагатити свою книгу і передати правильний настрій героя в той момент, я експериментую з лірикою. 

Тут я стикнулась з проблемою- знайти відповідну поезію.

Нажаль, це зробити доволі важко, адже інтернет пропонує

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"