Напишемо книгу разом? Потрібна ваша порада
Напишемо книгу разом? Потрібна ваша порада
зараз мені дуже потрібна ваша порада =)
Скажу вам по секрету – у мене велика проблема з іменами героїв, чомусь вони мені даються найважче. J
От і зараз – у мене вже є сюжет в голові, готова обкладинка, але я абсолютно не “відчуваю” їх імен.
Підкажіть мені, будь ласка, які б саме ви хотіли б бачити, виходячи з анотації та обкладинки.
Може, Дашу та Олександра? Або Даніїла та Ольгу?
А вже завтра ми з вами будемо читати цю історію разом!
Він завжди був для мене другом. Найкращим та найнадійнішим.
Але після цього літа щось у нас невловимо змінилося. Чому ж я тепер не можу відвести погляду від його небесно-блакитних привабливих очей та чарівної посмішки?
Хто він мені тепер? Просто друг?
Або більше?
Заздалегідь дуже вдячна вам!
Підписуйтесь на мій профіль та ловіть завтра цю “дружню” новинку =)
З любов’ю,
ваша Марісса ❤️❤️❤️
Оригінал статті на Букнет: Напишемо книгу разом? Потрібна ваша порада
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.