Наперекір упередженням. Знижка

Наперекір упередженням. Знижка

Наперекір упередженням. Знижка

Вітаю, любі друзі!

У тексті є:від ненависті до кохання, нестримні почуття, брат нареченого

Також у книги є чудовий Бук “Наперекір упередженням!”

А замість анотації, додаю смачний кусь!

– О, Марго, шикарно виглядаєш! – єхидно посміхаючись, зазначив я. Вона невдоволено фиркнула і пройшла мимо, ніби я для неї пусте місце.

 – Королева сьогодні не в настрої? – підливав я масла в вогонь, спостерігаючи за тим, як вона стискає кулаки.

 – Тобі більше нема чим зайнятися, як діставати людей? – вона різко повернулася обличчям до мене, і з поглядом повним злоби, виплеснула на мене свою отруту.

 «Горгона! Їй-богу»

 – Чому ж ні, є звичайно.

 – Ну, так іди й займися справами! І, будь ласка, не намагайся більше розлютити мене. Це погано скінчитися. – Їй посмішка була більше схожа на оскал хижака. Але, все ж розсмішила мене.

 – Ти мені погрожуєш? Ти? Серйозно? – я насувався на Марго, немов Титанік на свій Айсберг.

 «Цікаво, який ефект буде від нашого зіткнення?»

 – Я попереджаю, Хоффман. – її відповідь була різкою.

 – Як цікаво! – я підійшов впритул, загородивши своїм тілом її шлях до свободи. Позаду Марго була лише стіна, через яку вона, природно, не змогла б утекти.

 У момент, коли мої руки вхопили її за талію, блокуючи будь-який її рух, Марго перестала посміхатися. В очах цієї крихітки спалахнули іскорки гніву упереміш з подивом й страхом. Її тіло сіпнулося ніби від струму, передаючи почуття напруженості й мені.

 – Річ у тім, Маргаритко, – я простягнув її ім’я, навмисне, – такій маленькій дівчинці не по зубах такий сірий вовк, як я. – Зіниці в очах дівчини розширилися, виказуючи її переляк.

 Я посміхнувся, задоволений собою. І вже збирався святкувати маленьку перемогу в бою, але…

 Дівчинка вирішила здивувати мене, і припала до моїх губ. Її язик миттєво опинився в моєму роті. Губи, м’які й солодкі, цілували з ніжністю. Її теплі долоні обвили мою шию, притягуючи до себе. Я сильніше обхопив її тендітний стан, відчуваючи як тремтить її тіло.

 Було дивно відчувати її смак, запах і покірність тіла. Останнє, майже протверезило мене. Однак, і тут Марго виявилася прудкіше.

 Вона вкусила мене за нижню губу. Сильно. Боляче. До крові.

А для тих, хто вже знайомий з цими історіями, пропоную зазирнути на сторінки книги “Фіктивно закохана, або історія однієї помсти” та новорічно-різдвяної історії “Подарувати мрію”

Запрошую всіх на мою сторіночку! 

Відстежувати автора!

І не забувайте, що діє програма лояльності! 

З любов’ю, завжди ваша Мартіна! 

Оригінал статті на Букнет: Наперекір упередженням. Знижка

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців конкурсу. Про це повідомили на сайті Буквоїд.
У конкурсі за всіма категоріями (7 номінацій по 2-4 підномінації в кожній) оц

Відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець і громадський діяч Петро Кононенко

Національна спілка письменників України з глибоким сумом повідомляє, що 28 лютого після важкої хвороби відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець, громадський діяч, доктор філологічних наук, пр

Літературна премія Європейського Союзу оголосила номінантів

Оголосили номінантів літературної премії Європейського Союзу 2024 року (European Union Prize for Literature, EUPL). Про це повідомляють на сайті EUPL.
До журі цього року увійшов українс

Відомі фіналісти міжнародної премії з арабської художньої літератури

Міжнародна премія з арабської художньої літератури 2024 (IPAF) визначила короткий список фіналістів. Про це повідомляється на сайті премії.
До короткого списку потрапили 6 книжок:
 

«С

В Канаді презентували книжку “Листи з України”, підготовану відомою журналісткою Le Devoir

Цієї середи, 28 листопада, в Монреалі представили книжку «Листи з України» (фр.« Lettres d’Ukraine »), ініційовану та укладену Маґдалін Бутро (Magdaline Boutros), журналісткою-міжнародн

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"