“Наодинці з ошуканкою”. Цитати

“Наодинці з ошуканкою”. Цитати

“Наодинці з ошуканкою”. Цитати

Добрий вечір, любі читачі!

Сучасний “шахрайсько-любовний” роман “Наодинці з ошуканкою” уже перетнув свій екватор, тож вирішила поділитися кількома невеличкими цитатами з платних частин для тих, хто ще вагається — купувати чи ні. (І ще маю до вас запитання, дочитайте, будь ласка, пост до кінця:))

 

Отож цитати:

 

— Ти ж казала, що не пручатимешся, — прошепотів Сергій.

— А ти казав, що доки я з тобою, я у безпеці.

— У безпеці від інших, а не від мене.

— Тоді від інших ти мене захистиш, а від тебе я повинна захищатися сама?

— От бачиш, ти здатна боятися. Навіщо тоді лізеш на рожен?

 

***

От тепер Лія дивувала по-справжньому. До цього вона була як Місяць, лише один бік якого видно з Землі. Але тепер Сергій почувався астронавтом, якому вдалося зазирнути на інший бік. За образом хитрої, небезпечної шахрайки, виявляється, ховалася чуйна дівчина, що не могла дивитися на страждання тварин.

— Ти набагато краща, ніж здаєшся, — прошепотів він.

— Люди часто здаються не такими, якими є. Колишній власник Пірата, наприклад, здавався вкрай приємним, ввічливим співрозмовником, інтелігентом, навіть дивувалася, коли мені його замовили. Дивувалася, доки не побачила справжню личину.

 

***

— О, я багато всього відчуваю. Лалі, наприклад, досі хочу звернути шию. Зося мене повеселила. На Оксану ще злий через хаос в офісі і її довгий язичок.

— А як щодо Лії?

— А Лії я не знаю. Зовсім.

 

А ось – УВАГА! СПОЙЛЕР — маленька цитатка з глави, яка вийде завтра:

Не міг і не хотів більше тримати її у клітці, але потайки боявся: що коли Лії тепер стане забагато? Настільки забагато, що потім зменшити дозу (і градус) вже буде неможливо.

Це майже як з алкоголем — після двадцятип’ятиградусного бурбону не варто пити слабоалкогольний сидр. Та й не захочеться йому ніякого сидру після такого бурбону, як вона. А між тим, про це слід уже замислитися — “іміджевий крок”, який Сергій запланував на “колись потім”, було б корисно здійснити найближчим часом.

 

 

І ЩЕ ОДНЕ. “Наодинці з ошуканкою” — моя десята, можна сказати ювілейна, книга на Букнет. З цієї нагоди планую спеціальний пост у блог після її завершення або ще у процесі. Тож запитання: пост на яку тему, дорогі читачі, ви прочитали б з більшим задоволенням — “10 книг — 10 авторських секретів” чи “10 особливих фактів про авторку”?  

Оригінал статті на Букнет: “Наодинці з ошуканкою”. Цитати

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

“Свій серед своїх”)) Флешмоб від Наталії Дев’ятко.

Ідея флешмобу #свої належить Наталії Дев’ятко, а запросила мене взяти участь Інна Камікадз. Правда, мені довелося трохи поламати голову над тим, як же краще буде розповісти про своїх читачів.

У мене на сьогодні на

Флешмоб #свої

Дякую любій письменниці Наталія Девятко (Natalia Devyatko), що започаткувала цей флешмоб. 

Суть флешмобу у тому, щоб автор розповів про своїх читачів. Які вони? Що саме цінують у його творах? Чому для них це важливо?

Наприкінці

Новини, подарунок та анонс

“Спіймати шахрая” добігає свого завершення – новина перша. Це була дуже крута авнтюрна історія, і хто ще не придбв передплату раджу робити це зараз, бо вже за кілька днів книга здорожчає.

“Стокгольмський синдром”

Запрошую!!!

Доброго всім часу доби. На годиннику 03:29 коли я це пишу вам… такий собі лист…. запрошую всіх переглянути нову книгу “Чорний кінь”. Перша глава опулікована. Має мій рекорд 10,000 слів. Ба навіть більше. Спойлерів робити не

Українська книжка здобула срібло на конкурсі European Design Award 2021

Творча майстерня «Аґрафка» здобула срібло на цьогорічному конкурсі комунікаційного дизайну European Design Award. Нагороду присудили за дизайн книжки «Куди і звідки» Романи Романишин та

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"