Нам потрібно полюбити орків!

Нам потрібно полюбити орків!

Нам потрібно полюбити орків!

Орки прекрасні! Весь негатив, що на них сьогодні проливають мене обурює. Як можуть люди з інтелектом так агресивно реагувати на орочу культуру? Я задаюсь цим питанням вже багато тижнів. А відповідь лише одна. Люди підсвідомо продукують расизм до зовсім невідомої їм народності.

Як наративний дизайнер однієї української інді гри, мені довелося створити ще одних орків. Це лише одна з фентезійних рас, які мені довелося створювати. Були ще гноми, дворфи, ельфи, люди і те чим я пишаюся найбільше — ґраендхуни. абсолютно авторська і ексклюзивна раса для цього проекту.

Насправді і в моєму авторському світі під назвою Ґлор теж є орки, але я ще не брався за їх розкриття.

Мої орки походять від ельфів. Згідно лору світу проекту, для якого я створював раси, Ельфи-науковці досліджували нижні прошарки магічної матерії і накликали на себе прокляття, яке змінило не тільки їх зовнішність, але й характер. Душу, якщо бажаєте.

Я наділив їхнє суспільство культурою і традиціями. Орки боролися за свою незалежність і намагалися довести всім іншим, що вони не монстри, якими здаються. Адже зовнішність орків відрізняється від людської. І не дивлячись на людиноподібну форму тіла, вони мають інший колір шкіри, велетенські ікла і обличчя більше схоже на кабаняче рило. Хоча глибоко під грубою зовнішністю заховане щось “людське”, в загальному розумінні.

Я був би не я, якби не спробував створити орочу мову. Вже для своєї книги. В епілозі навіть є орк і він розмовляє рідною мовою.

— Тна́ до́прен о́рка до́трен ману́ мер го́рес та рво́нер ва́гра та́да горес бо́ер Мо́рна.

— Ти попросив орка принести звіра, який прийде до червоного дерева, коли зійде великий Місяць.

І в цьому місці я отримав просвітлення про важливість мови. Як важко використовувати мову, якою ніхто не спілкується, яка не розвивається.

Щоб не було зайвих думок, мов я просто написав якісь слова і “придумав мову”, я коротко розкажу про цей нетривіальний процес.

Все почалося з іменників. В будь-якій мові, окрім значення ще є побудова слова. тож я придумав правило для утворення іменників. Далі пішли прикметники і дієслова. І найважче було з дієсловами утвореними від прикметників та іменників. Це була проблема орочого словникового запасу. На сьогодні я маю словник з тридцяти слів орочою мовою і числівники до ста.

Якби створення мови не приносило стільки задоволення, то клянуся — це найважче, що я коли-небудь робив.

Загалом моя ороча мова звучить як Толкінівська ельфійська, але наче говорить хтось з німецьким акцентом.

Орки одна з найкрутіших фентезійних рас, на мою думку. Тому дуже прошу — полюбіть орків, як полюбив їх я. Вони не заслужили, щоб їх порівнювали з тими покидьками. Орки прекрасні, чуттєві, хоробрі і просто лапочки.

Дякую за увагу! 😉

Оригінал статті на Букнет: Нам потрібно полюбити орків!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Продовження попаданки!

Усім привіт! 

Оновлення книги Академія дружин драконів вже на сайті! 

 

                        Запрошую до прочитання 

поціновувачів фентезі,

Досьє на персонажа

Ім’я: Белла

Фамілія: Франкс

Рід: Франкс

Країна: Україна (перебування в цей момент)

Вік: 16

Ріст: 165 см

Характер: хитра; весела; вигадлива.

Родичі: Ян Косориконіг – зведений брат ; Ольга Косориконіг – опікун.

Сильні

Не варто проходити повз)

Ваша підтримка дуже важлива для мене)Підтримайте мене та цю книгу)І деякий подарунок для вас)

Няня по зальоту

Оце я потрапила! Так, саме такі думки завітали до мене в голову, коли я дізналася, що мені доведеться підміняти

Я теж хочу собі принца!

Привіт всім) Останнім часом мене тягне на історії про королівства)) Як тільки я дочитала до останньої випущеної глави книжку Юліанни “Та єдина, яку він шукав”, то одразу почала шерстити букнет на ще щось подібної тематики

Нова обкладинка та трішки перчику)

Слава Україні! 

Шановні читачі, хочу повідомити, що історія

“День студента”

отримала нову обкладинку! Ось так вона виглядає зараз)  

Також хочу поділитися враженнями про книгу, яку нещодавно почала

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"