Найвідоміша турецька романістка Еліф Шафак: Не будьте байдужими до війни в Україні

Найвідоміша турецька романістка Еліф Шафак: Не будьте байдужими до війни в Україні

Турецька письменниця Еліф Шафак підтримує Україну та засуджує військову агресію Росії. Про це вона пише у своєму твіттері.

 

«У війнах найбільше страждають жінки, діти, бідні люди та меншини. Ми завжди повинні бути на боці миру, завжди на боці демократії перед обличчям цієї жахливої агресії та розпалювання війни», — написала письменниця.

 

 

 

Також вона закликала людей не бути байдужими до війни в України, бо це, зо словами Бернарда Шоу, найбільший гріх. Еліф Шафак зазначила, що небайдужість має поширюватися і на протестувальників в Росії.

 

 

Шафак також поширює пам’ятку про те, як правильно вимовляти фразу «Слава Україні».

 

 

Крім того, вона підписала спільну заяву PEN International, в якій письменники вимагають припинити жорстокість, спричинену російським вторгненням в Україну й засуджують війну. Еліф Шафак також поширює заклики зупинити Владіміра Путіна. 

 

Еліф Шафак — турецька письменниця, колумністка та спікерка. Вона вважається найвідомішою турецькою романісткою.

 

Нагадаємо, своїми публічними заявами Україну підтримали також відомі письменники Маргарет Етвуд, Стівен Кінг, Ольга Токарчук, Фредерік Беґбедер, Джоан Ролінґ, Ювал Ной Харарі, Бернардин Еваристо, Елісон Кіллінг, Ніл Гейман, Вітольд Шабловський та інші.

Оригінал статті на Suspilne: Найвідоміша турецька романістка Еліф Шафак: Не будьте байдужими до війни в Україні

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Відомі переможниці премії Women in Arts-2025

Оголосили лавреаток премії Women in Arts-2025. Про це повідомила кореспондентка Читомо.
Переможницею у номінації «Жінки в літературі» стала Олена Герасим’юк.
 
Олена Герасим’юк — поетка

Оголосили переможців конкурсу п’єс «Драма.UA»

П’єса «Баланс» драматургині і ветеранки Аліни Сарнацької перемогла в конкурсі «Драма.UA». Про це повідомили на сторінці конкурсу.
До фіналу конкурсу також увійшли п’єси:

«Брідські явищ

У Польщі, Канаді й Португалії відкрили нові «Українські книжкові полички»

У червні 2025 року нові «Українські книжкові полички» з’явилися одразу в трьох містах: португальському місті Коїмбра, польському Рибніку та канадському Бремптоні. Про це повідомили у по

У Фінляндії зафіксували найвищу активність у бібліотеках за майже 20 років

2024 рік став рекордним для публічних бібліотек Фінляндії: кількість позичань друкованих книжок досягла найвищого рівня з 2005-го. Про це повідомляє національна телерадіомовна компанія

Відбулася зустріч «Діджитал і душа: створюємо українське майбутнє».

17 червня у нас відбулася зустріч «Діджитал і душа: створюємо українське майбутнє».

Цього вечора до нас завітала чудова українська сім’я — Юрій Пероганич і Тетяна Череп‑Пероганич. Він — активний учасн

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"