Найбільшу британську книжкову мережу продають уперше за її 143-річну історію

Найбільшу британську книжкову мережу продають уперше за її 143-річну історію

Найбільша у Великій Британії незалежна мережа книжкових магазинів Blackwell’s виставлена ​​на продаж вперше за свою 143-річну історію. Про це повідомляє видання Sky News.

 

Blackwell’s належить родині засновників з моменту відкриття першої крамниці в Оксфорді в 1879 році, компанія володіє 18 книжковими магазинами, серед яких крамниці на 50 Broad Street Oxford та Heffers of Cambridge, та вебсайтом. Сім’я Blackwell виставила бізнес на продаж після того, як відмовилася від плану передати його співробітникам.

 

Попри пандемію компанії вдалося збільшувати торгівлю впродовж останніх п’яти років. За підсумками 2021 року, дохід протягом року зріс на 1,9%. Це свідчить про зростання онлайн-торгівлі, яка і сприяла збільшенню доходу, та про падіння продажів у фізичних книгарнях. Управлінська команда Blackwell’s заявила, що намагалася знайти рішення, яке дозволило б передати бізнес його співробітникам, але цьому завадила «невизначеність, спричинена пандемією».

 

На стратегічній раді Blackwell Limited одноголосно погодилися, що бізнес має шукати нового власника — рішення схвалив Джуліан Блеквелл, відомий як Тобі, нинішній власник і президент компанії.

 

Він зазначив для The Guardian: «Я хотів би передати компанію її співробітникам, але визнаю, що настав час для нових власників, ідей та інвестиції. Це необхідно, щоб рости та залишатися конкурентоспроможними в майбутньому. Я завжди відстоював інновації та перетворення у світі книготоргівлі, який постійно змінюється. Я радий, що мене підтримали, і тепер бачу, що Blackwell’s став значним гравцем на ринку онлайн-продажу книжок».

 

Девід Прескотт, виконавчий директор Blackwell’s, додав: «Продаж Blackwell’s — справді унікальна та захоплююча можливість для будь-якого потенційного покупця володіти улюбленим і надійним брендом книготоргівлі. Протягом останніх років бізнес тихо й успішно змінювався, щоб створити значну глобальну присутність в інтернеті поряд з основною низкою культових книгарень».

 

Нагадаємо, із послабленням карантину у Великій Британії продажі друкованих книжок зросли на третину. Також там масово скуповували книжки задля кращого фону на відеонарадах.

 

Джерела: Bookseller, The Guardian

Оригінал статті на Suspilne: Найбільшу британську книжкову мережу продають уперше за її 143-річну історію

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Продовження попаданки!

Усім привіт! 

Оновлення книги Академія дружин драконів вже на сайті! 

 

                        Запрошую до прочитання 

поціновувачів фентезі,

Досьє на персонажа

Ім’я: Белла

Фамілія: Франкс

Рід: Франкс

Країна: Україна (перебування в цей момент)

Вік: 16

Ріст: 165 см

Характер: хитра; весела; вигадлива.

Родичі: Ян Косориконіг – зведений брат ; Ольга Косориконіг – опікун.

Сильні

Не варто проходити повз)

Ваша підтримка дуже важлива для мене)Підтримайте мене та цю книгу)І деякий подарунок для вас)

Няня по зальоту

Оце я потрапила! Так, саме такі думки завітали до мене в голову, коли я дізналася, що мені доведеться підміняти

Я теж хочу собі принца!

Привіт всім) Останнім часом мене тягне на історії про королівства)) Як тільки я дочитала до останньої випущеної глави книжку Юліанни “Та єдина, яку він шукав”, то одразу почала шерстити букнет на ще щось подібної тематики

Нова обкладинка та трішки перчику)

Слава Україні! 

Шановні читачі, хочу повідомити, що історія

“День студента”

отримала нову обкладинку! Ось так вона виглядає зараз)  

Також хочу поділитися враженнями про книгу, яку нещодавно почала

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"