Найбільшу британську книжкову мережу продають уперше за її 143-річну історію

Найбільшу британську книжкову мережу продають уперше за її 143-річну історію

Найбільша у Великій Британії незалежна мережа книжкових магазинів Blackwell’s виставлена ​​на продаж вперше за свою 143-річну історію. Про це повідомляє видання Sky News.

 

Blackwell’s належить родині засновників з моменту відкриття першої крамниці в Оксфорді в 1879 році, компанія володіє 18 книжковими магазинами, серед яких крамниці на 50 Broad Street Oxford та Heffers of Cambridge, та вебсайтом. Сім’я Blackwell виставила бізнес на продаж після того, як відмовилася від плану передати його співробітникам.

 

Попри пандемію компанії вдалося збільшувати торгівлю впродовж останніх п’яти років. За підсумками 2021 року, дохід протягом року зріс на 1,9%. Це свідчить про зростання онлайн-торгівлі, яка і сприяла збільшенню доходу, та про падіння продажів у фізичних книгарнях. Управлінська команда Blackwell’s заявила, що намагалася знайти рішення, яке дозволило б передати бізнес його співробітникам, але цьому завадила «невизначеність, спричинена пандемією».

 

На стратегічній раді Blackwell Limited одноголосно погодилися, що бізнес має шукати нового власника — рішення схвалив Джуліан Блеквелл, відомий як Тобі, нинішній власник і президент компанії.

 

Він зазначив для The Guardian: «Я хотів би передати компанію її співробітникам, але визнаю, що настав час для нових власників, ідей та інвестиції. Це необхідно, щоб рости та залишатися конкурентоспроможними в майбутньому. Я завжди відстоював інновації та перетворення у світі книготоргівлі, який постійно змінюється. Я радий, що мене підтримали, і тепер бачу, що Blackwell’s став значним гравцем на ринку онлайн-продажу книжок».

 

Девід Прескотт, виконавчий директор Blackwell’s, додав: «Продаж Blackwell’s — справді унікальна та захоплююча можливість для будь-якого потенційного покупця володіти улюбленим і надійним брендом книготоргівлі. Протягом останніх років бізнес тихо й успішно змінювався, щоб створити значну глобальну присутність в інтернеті поряд з основною низкою культових книгарень».

 

Нагадаємо, із послабленням карантину у Великій Британії продажі друкованих книжок зросли на третину. Також там масово скуповували книжки задля кращого фону на відеонарадах.

 

Джерела: Bookseller, The Guardian

Оригінал статті на Suspilne: Найбільшу британську книжкову мережу продають уперше за її 143-річну історію

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У США вийде книжка Оксани Луцишиної Love Life

У серії Українського наукового інституту Гарвардського університету вийде роман Оксани Луцишиної Love Life («Любовне життя»). Про це повідомили на фейсбук-сторінці університету.
Роман н

Професор Єльського університету перерахував $20 тисяч на навчання українських захисників

Американський філософ, професор Єльського університету Джейсон Стенлі перерахував Фонду компетентної допомоги армії «Повернись живим» $20 000, які отримав за роботу почесним професором

Оголосили лавреатів американської премії The Carnegie Medal

Американська бібліотечна асоціація оголосила лавреатів щорічної літературної премії The Carnegie Medal. Про це повідомляється на сайті асоціації.
Книжка The Berry Pickers («Збирачі ягод

Авдіопроєкт з класикою укрліт став переможцем премії «Освіторія.Медіа award»

Проєкт «Укрліт» від Megogo, у межах якого озвучили понад 250 творів з української літератури, став переможцем у номінації «edTech прорив» премії «Освіторія.Медіа award 2024». Про це пов

Шляхи пам’яті та боротьби: 5 нових фотокниг про Україну

Цього року видавничий світ збагатився кількома виданнями, що ставлять перед собою завдання відтворити та проаналізувати складний контекст історичних та сучасних подій в Україні. 
Одні а

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"