Найбільша наукова бібліотека Хорватії отримала українські книжки

Найбільша наукова бібліотека Хорватії отримала українські книжки

Національній та університетській бібліотеці Загреба передали книжки українською мовою. Про це посольство України у Хорватії повідомило в фейсбуці.

Національна бібліотека стала вже 224-ю книгозбірнею Хорватії, що отримала українські книжки.

 

Міністерка культури і медіа Республіки Хорватія пані Ніна Обулєн-Коржінек підтвердила задум щодо заснування в Національній бібліотеці «материнського» осередку української книжки в Хорватії та призначення українця чи українки бібліотекарем цього осередку. Наступний етап формування бібліотеки української книги в Хорватії — вивчення запитів українців, формування відповідно до цих запитів добірок книжок та їхнє надсилання адресатам.

 

 

Видання передали у межах проєкту Олени Зеленської «Українським дітям – українську книгу». Крім того, у межах проєкту проведуть також семінари із залученням українських вчителів, щоб сприяти активній різнотематичній комунікації українською мовою в хорватському середовищі.

 

Нагадаємо, понад 200 примірників української художньої літератури надійшли до Женеви. 

 

Як повідомлялося, у межах благодійної акції «Українським дітям — українську книгу!» в європейські країни передали понад 190 тисяч примірників книжок.

 

Фото: посольство України в Хорватії

Оригінал статті на Suspilne: Найбільша наукова бібліотека Хорватії отримала українські книжки

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Одесі створили мапу об’єктів культурної спадщини, пошкоджених унаслідок ворожих атак

В Одесі розробили мапу, на яку нанесені постраждалі через обстріли об’єкти культурної спадщини з охоронної зони ЮНЕСКО.

Про це повідомляє Одеська міськрада, передає Укрінформ.

Курков: Там, де говорять про війну з Україною, має бути наш голос

Український письменник Андрій Курков пояснив, чому погодився на розмову подію «Нотатки про вторгнення: Маша Гессен та Андрій Курков у розмові про війну Росії в Україні, що триває» у меж

Оголосили короткий список Букерівської премії-2023

Букерівська премія оголосила короткий список творів, що претендують на нагороду у 2023 році. Про це повідомили на сайті премії.
До шортлиста увійшли:
 

Study for Obedience («Навчання с

У Львові стартував тиждень скульптури

У Львові стартував Львівський тиждень скульптури «Старе і Нове/Нове і Старе», під час якого планують показати більше 300 скульптур, об’єктів та інсталяцій.

Про це повідомляє

В Україні дозволили писати з малої літери топоніми «росія» і «москва»

В Україні написання слів «росія», «москва» тощо офіційно дозволили писати з малої букви у неофіційних текстах. Про це повідомили у Національній комісії зі стандартів державної мови.
З м

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"