Найбільша знижка!

Найбільша знижка!

Найбільша знижка!

Добрий день, любі читачі!

Анотація до книги:

Вони майже все життя знаходились поруч, але не знали одне одного. Хто б міг подумати, що одна зустріч в клубі переверне їхні життя з ніг на голову. Кирило – затятий холостяк і цинік, зазирнувши в її налякані очі, більше не матиме спокою. Аня – мила та наївна дівчина, яка вже обпеклася на невдалих стосунках, всіма силами намагатиметься не піддатися на його чари. Та чи можуть прості люди опиратися великій силі кохання?

За традицією додам невеличкий уривок:

— Машо, він повернувся, — гаркнула у слухавку без привітання.

— Що він тобі зробив? — схвильовано запитала подруга.

— Ти знала?

— Так, декілька днів тому бачила його й суворо заборонила підходити до тебе.

— Пам’ятаєш, я розповідала тобі про важливі перемовини?

— Ну, так.

— У нього на фірмі.

— Не може бути! — вигукнула подруга. — Ти як?

— Важко сказати, — зітхаю. — Як наче мене хтось добряче гепнув по голові.

— Йди звідти, — закомандувала Маша.

— Кинути роботу та підставити директорку?

— Блін, ну хочеш я приїду?

— Ти що, Машо? Не хвилюйся, просто мені потрібно було з тобою поговорити, щоб заспокоїтися й не вибухнути. Я його навіть не помічаю.

— Ну добре, — протягнула подруга. — Якщо виникнуть якісь проблеми телефонуй мені, я приїду й затію такий скандал, що мало нікому не буде.

— Знаю я тебе. Дякую, подруго.

— Тримай хвіст пістолетом, — дає настанову й відхиляє виклик.

Повернулася за хвилину до початку, Кирила на місці не було. Секретар нетерпеливо вистукувала ковпачком від ручки по столу, чим бісила мене ще більше. Коли увійшов Кирило, вона розквітла в усмішці та ще ближче підсіла до нього. Я не підіймала очей, та все одно відчувала на собі його погляд, а запах парфумів викликав давно забутий трепет всередині.

Нагадую, що на моїй сторінці викладається безкоштовна новинка «Наздогнати мрію». Не забудьте зазирнути на нову главу, якщо вчора пропустили.

Дякую за увагу!

Вдалого дня та гарного настрою!

З повагою, Ерін.

Оригінал статті на Букнет: Найбільша знижка!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Побачив світ роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном»

Днями у видавництві «ІМЕКС-ЛТД» (Кропивницький)  вийшов роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном», який чекав видання 11 років. Майже стільки ж чекав і перший відгук на нього – коректора обласного літера

Українські бібліотеки списали понад 26 млн книжок

У 2022 році з бібліотек України списали 12 мільйонів 971 тисячу книжок, у 2023 — 13 мільйонів 165 тисяч. Про це Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого повідомила у відпов

Які письменники увійшли до списку «людей десятиліття» від NV

Медіа NV уклало перелік зі 100 українців, що з 2014-го визначають життя в країні та ведуть її вперед. Про це повідомили на сайті видання.
Перелік уклали за допомогою авторитетних експер

Українців закликають бойкотувати роздачу пропагандистських газет в окупації

На тимчасово окупованих територіях самопроголошена російська «влада» посилює поширення дезінформації серед місцевого населення. Про це повідомляє Центр національного спротиву.
За інформ

Пригоди із Зеленим Вовком: нова книжка для дітей Анастасії Шульги

Компанія уявних друзів в українському дитліті поповнюється новими персонажами, що не може не тішити. Адже уявний друг — це на 100% ідеальний компаньйон для будь-яких пригод, веселощів і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"