Назви. Що? Як? Де? Коли?
Назви. Що? Як? Де? Коли?
Всім привіт) Сьогодні я хотіла б трішки поговорити про назви. Особисто для мене цей процес досить складний. Для того, щоб придумати назву, витрачаю дні, а вона якраз десь витає просто на поверхні моїх думок.
Ось і над назвами останніх книг також довелося поморочитися (це я не про трилогію “Голос мого серця”). Правда, цих книг ще досі немає на платформі. Любовне фентезі (перша) й трішки детективчика (друга) та сучасного любовгого роману (третя), де буде багато аспектів з мого життя – ось що я планую показати вам і назву для першої книжечки, яка буде презентована вже зовсім скоро, підказало серце, а обкладинка від талановитої дизайнерки допомогла прийняти остаточне рішення.
А як придумуєте назви для своїх книг ви? Може вони у вас з’являються за лічені секунди, а це я просто якась не така?)))
Оригінал статті на Букнет: Назви. Що? Як? Де? Коли?
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.