Надія є

Надія є

Надія є

Ми стоїмо як один великий організм вже довго. Здавалось цілу вічність. І здавалось ця вічність була одним суцільним днем бабака. Але і серед цьої імли є проблиски світла. Прихологи кажуть що нормально у воєнний час відчувати гамму емоцій від ейфорії і до депресії. В той день, коли орда захопила атомну станцію у мене була справжня депресія. Але вчора перед сном я впіймала себе за думкою, що вперше за 10 днів я засинаю з  планами на наступний день. До цього не було ніяких планів, тільки виття сирен  у вухах.

Отож – від сьогодні буде безкоштовна моя книга “Одруження ненароком” – символічно, що це перша книга яка стала платною і принесла мені перший дохід від письменницької діяльності. Тепер її можна читати безкоштовно. Ця книга про славну таврійську шляхту. А я хочу скзати, що пишаюсь  Херсоном, Миколаєвом, Енергодаром і Каховкою і всіма тими людьми в інших містах, що під дулами танків не стають на коліна. Хіба можна перемогти таку націю, як наша? 

Також завтра будуть діяти знижки на “Відьомська гімназія”, яку я оновлюю по мірі сил. “Терміново потрібний коханець”, “Як вийти заміж за боса” та “Спіймати шахрая”. Остання книга написана у спіавторстві з Лесею Найденко, яка з сімєю залишалась під обстрілами в Харкові аж до позавчора. Весь колектив Потайсвіт дуже переживав за нашу любу посестру.  

І кожен читач може допомгти Лесі якщо перейде на її сторінку і придбає її фантастичні оптимістичні книги. 

Все буде Україна. Слава нації!

 

 

Оригінал статті на Букнет: Надія є

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Найбільше українці скаржаться на російську мову на сайтах

За 5 місяців 2023 року на адресу уповноваженого із захисту державної мови надійшло 1650 звернень громадян про порушення Закону України «Про забезпечення функціонування української мови

Книжковий Арсенал-2023 оголосив програму

Оголосили програму XI Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Її розмістили на офіційному сайті фестивалю.
Одинадцятий Книжковий Арсенал (КА) відбудеться 22-25 червня. До програми ф

У музеї Булгакова не відмиватимуть облиту фарбою меморіальну табличку

Наприкінці травня київський музей Міхаїла Булгакова оновив меморіальну табличку з барельєфом російського письменника, яку невідомі облили червоною фарбою. Музей вирішив зберегти дошку «

Андрій Содомора. Дружба

Хай знає тиран собі на біду,

Що друга я зроду не підведу,

Нехай довершить свою пімсту,

Та ціну складе побратимству.

Ці рядки – з поезії Фрідріха Шіллера «Зарука» (die Bürgschaft) у перекладі

Пішов з життя ілюстратор Олександр Міхнушев

На 68-му році життя помер відомий український ілюстратор, графік, карикатурист Олександр Міхнушев. Про це у фейсбуці повідомила палеогеографиня Наталя Герасименко.
«Пам’ятаю його у 80-і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"