Надвелика знижка на Снігуроньку. Не пропустіть!
![Надвелика знижка на Снігуроньку. Не пропустіть! Надвелика знижка на Снігуроньку. Не пропустіть!](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1538814464_1165962.jpg)
Надвелика знижка на Снігуроньку. Не пропустіть!
Любі читачі, не пропустіть! Сьогодні діє величезна 35% знижка на мою завершену книгу “Снігуроньку для мільярдера”.
Гліб Ісаєв – красень, мільярдер і просто мрія будь-якої жінки. Тільки не моя! Я просто хочу потрапити до нього на роботу. От тільки зробити це не так просто…
Але я придумала ідеальний план! Прикинутись Снігуркою, проникнути до нього в кабінет, вговорити провести співбесіду і при цьому не закохатись. Пльова справа!
…От тільки якоїсь миті щось пішло не так.
Оригінал статті на Букнет: Надвелика знижка на Снігуроньку. Не пропустіть!
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.