Наглядова рада УКФ обрала виконуючим обов’язки голови Юрія Артеменка

Наглядова рада УКФ обрала виконуючим обов’язки голови Юрія Артеменка

Юрій Артеменко став виконуючим обов’язки Голови Наглядової ради Українського культурного фонду. Про це йдеться на сайті УКФ.

Таке рішення ухвалили під час чергового засідання Наглядової ради участі нової членкині Лариси Артюгіної. Під час засідання розглянули питання, що стосувалися:

 

  • організації відповідей на запити та звернення громадян;
  • етапів розробки Стратегії розвитку Українського культурного фонду на період 2022-2030 років;
  • забезпечення Дирекцією УКФ юридичного та комунікаційного супроводу засідань Наглядової Ради;
  • покладення обов’язку забезпечити комунікації від імені Наглядової ради на Ларису Артюгіну;
  • розглянули низку грантових проєктів щодо їх відповідності вимогам грантових програм УКФ, наявності конфлікту інтересів тощо;
  • забезпечення кваліфікованої експертизи грантових проєктів, організації роботи з експертами УКФ.

 

Юрій Артеменко (1963) − журналіст, політик, громадський діяч. З 2002 по 2005 роки був Народним депутатом IV скликання. З 2014 по 2019 роки очолював Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення. З 2019 року − віце-президент міжнародної кінокомпанії Star Media. З 2020 року − Голова Наглядової ради Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені Карпенка-Карого. У січні цього року став членом Наглядової ради УКФ.

 

Нагадаємо, у квітні повноваження Голови Наглядової ради УКФ склав Михайло Захаревич, якого на цій посаді замінила Лариса Мудрак.

 

Нещодавно експерти Українського культурного фонду та культурних інституцій звернулись з відкритими листами до Президента України і Уряду щодо роботи Наглядової ради Фонду. У листах вимагали вплинути на роботу установи через негативний вплив Наглядової ради на її репутацію та  діяльність загалом. Відтак, голова Наглядової Ради УКФ Лариса Мудрак склала свої повноваження.

 

Крім того, Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко закликав двох членів Наглядової ради Українського культурного фонду подати у відставку.

 

У червні Український культурний фонд офіційно очолив Владислав Берковський.

Оригінал статті на Suspilne: Наглядова рада УКФ обрала виконуючим обов’язки голови Юрія Артеменка

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Рада ухвалила закон про книжкові сертифікати і субсидії для книгарень

Верховна рада України ухвалила закон про стимулювання розвитку українського книговидання і книгорозповсюдження, який передбачає сертифікати для українців на придбання книжок і субсидії

У Вільнюсі вперше відбувся міжнародний літературний конгрес

У Вільнюсі вперше відбувся міжнародний літературний конгрес для професіоналів літератури. Про це повідомили на сайті Вільнюса-міста літератури ЮНЕСКО.
Мета конгресу — представити літера

Побачив світ роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном»

Днями у видавництві «ІМЕКС-ЛТД» (Кропивницький)  вийшов роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном», який чекав видання 11 років. Майже стільки ж чекав і перший відгук на нього – коректора обласного літера

Що потрібно знати про програму візитів іноземних видавців на Книжковий Арсенал

«Book Arsenal Fellowship Program 2024» — новий проєкт міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал», в межах якого фестиваль відвідають іноземні видавці та літературні агенти, зацікавлені

Митниця конфіскувала комікс «Маус» через свастику на обкладинці. НП компенсує вартість утилізованого

Державна митна служба України планувала утилізувати замовлення книжок на $100 через оригінальне видання графічного роману Арта Шпіґельмана «Маус. Сповідь уцілілого». Про це на своїй фей

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"