Набираємо обертів! Спойлери з новинки.

Набираємо обертів! Спойлери з новинки.

Набираємо обертів! Спойлери з новинки.

Привіт.

«Повне життя, чи наполовину?» набирає обертів.

 

 

Героїня з усією серйозністю взялася змінити своє життя до невпізнання. Та, чи так просто їй вдасться втілити свої мрії? Не усі зацікавлені в тому, щоб дівчина перемогла в битві за своє нове тіло і сімейне щастя. То ж, чим далі, тим буде цікавіше.

 Пригоди починаються!

Поділюся з вами невеликими спойлерами:

 

̶  Про що ти думав, доки я колола?

̶  О-о-о… — зі сміхом почав розповідати. —  Я подумав, що було б класно теж навчитися робити ін’єкції. І, якщо недобре мене вколеш, то покладу тебе на ліжко і буду на твоїй попі тренуватися, — Аня зайшлася сміхом, аж присіла, сльози виступили.

******************

̶  Та, на днях я бачила, що ти займався в залі з однією пампушкою. Анна, пригадуєш?

̶  Ще б… — засміявся чоловік. — Таку хіба забудеш? Цікава штучка. Така азартна! Намірилася гори звернути. Боюсь тільки, що невдовзі здасться і скаже: «Ай, ну їх, хай стоять!» Аж цікаво, наскільки вистачить її запалу.

  Наталя єхидно зареготала.

̶  Ну, так, от. Зроби, будь ласка, так, щоб ті її гори… — описала жестами великий зад і груди, — Залишилися стояти, як є.

̶  Ха-ха-ха! — чоловік довго реготав з того прохання. Нарешті заспокоївся. Питає:

̶  І чим же тобі не вгодила та Анна? Наче ж ви не… Що, серйозно? Бачиш в ній конкурентну? Не сміши, Натусь. Де ти, а де вона, — секретарка закипіла.

  Цей телепень не знає, на який болючий мозоль наступив! Ох… Ледве стрималася, щоб не виказати йому все, що було на язиці. В тому то й справа, що та клята пампушка тепер дружина Андрія, а вона? Лиш «піднеси, подай, почухай і йди, не заважай.» Ні, навіть менше. Почухати і то не має права! Хіба можна спокійно терпіти таку несправедливість?

**********************************

̶  Добрий день, дитино. О, бачу, наш Андрій не змерзне зимою. Буде біля кого грітися, — весело промовив Пух старший. Аня хапнула повітря, ніяково посміхнулася. Глянула на Андрія, що стоїть поруч. Він каже батькові:

̶  Ну, звісно, тату. А ти як думав? В мене жіночка з гарячим серцем, — і міцніше обійняв Аню за те місце, де мала б бути талія. Дівчина з вдячністю йому посміхнулася. Тоді свекрові.

̶  О, і бабуся є, — Андрій перевів погляд на жінку, до речі, не дуже ще стареньку, яка виходила з вітальні слідом за батьками. Висока, худорлява, з гострим носом і тонкими устами.

  Від допитливого погляду бабці Валі, що дивилась на Аню широко відкритими очима, дівчині остаточно захотілося втекти звідти. Ох… Кого ще покликали, щоб показати непрезентабельну невістку? Що ця ляпне?

 

  Дякую усім, хто вже зі мною.  А, хто ще, ні, запрошую приєднуватися. Обіцяю, буде цікаво. Разом будемо сміятися і хвилюватися. Ну, і звісно ж, купатися в романтиці. Без цього не можу. )))

Гарного вечора, дорогі книголюби.

З любов’ю, Лана Іссан.

 

Оригінал статті на Букнет: Набираємо обертів! Спойлери з новинки.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"