Набираємо обертів! Спойлери з новинки.

Набираємо обертів! Спойлери з новинки.

Набираємо обертів! Спойлери з новинки.

Привіт.

«Повне життя, чи наполовину?» набирає обертів.

 

 

Героїня з усією серйозністю взялася змінити своє життя до невпізнання. Та, чи так просто їй вдасться втілити свої мрії? Не усі зацікавлені в тому, щоб дівчина перемогла в битві за своє нове тіло і сімейне щастя. То ж, чим далі, тим буде цікавіше.

 Пригоди починаються!

Поділюся з вами невеликими спойлерами:

 

̶  Про що ти думав, доки я колола?

̶  О-о-о… — зі сміхом почав розповідати. —  Я подумав, що було б класно теж навчитися робити ін’єкції. І, якщо недобре мене вколеш, то покладу тебе на ліжко і буду на твоїй попі тренуватися, — Аня зайшлася сміхом, аж присіла, сльози виступили.

******************

̶  Та, на днях я бачила, що ти займався в залі з однією пампушкою. Анна, пригадуєш?

̶  Ще б… — засміявся чоловік. — Таку хіба забудеш? Цікава штучка. Така азартна! Намірилася гори звернути. Боюсь тільки, що невдовзі здасться і скаже: «Ай, ну їх, хай стоять!» Аж цікаво, наскільки вистачить її запалу.

  Наталя єхидно зареготала.

̶  Ну, так, от. Зроби, будь ласка, так, щоб ті її гори… — описала жестами великий зад і груди, — Залишилися стояти, як є.

̶  Ха-ха-ха! — чоловік довго реготав з того прохання. Нарешті заспокоївся. Питає:

̶  І чим же тобі не вгодила та Анна? Наче ж ви не… Що, серйозно? Бачиш в ній конкурентну? Не сміши, Натусь. Де ти, а де вона, — секретарка закипіла.

  Цей телепень не знає, на який болючий мозоль наступив! Ох… Ледве стрималася, щоб не виказати йому все, що було на язиці. В тому то й справа, що та клята пампушка тепер дружина Андрія, а вона? Лиш «піднеси, подай, почухай і йди, не заважай.» Ні, навіть менше. Почухати і то не має права! Хіба можна спокійно терпіти таку несправедливість?

**********************************

̶  Добрий день, дитино. О, бачу, наш Андрій не змерзне зимою. Буде біля кого грітися, — весело промовив Пух старший. Аня хапнула повітря, ніяково посміхнулася. Глянула на Андрія, що стоїть поруч. Він каже батькові:

̶  Ну, звісно, тату. А ти як думав? В мене жіночка з гарячим серцем, — і міцніше обійняв Аню за те місце, де мала б бути талія. Дівчина з вдячністю йому посміхнулася. Тоді свекрові.

̶  О, і бабуся є, — Андрій перевів погляд на жінку, до речі, не дуже ще стареньку, яка виходила з вітальні слідом за батьками. Висока, худорлява, з гострим носом і тонкими устами.

  Від допитливого погляду бабці Валі, що дивилась на Аню широко відкритими очима, дівчині остаточно захотілося втекти звідти. Ох… Кого ще покликали, щоб показати непрезентабельну невістку? Що ця ляпне?

 

  Дякую усім, хто вже зі мною.  А, хто ще, ні, запрошую приєднуватися. Обіцяю, буде цікаво. Разом будемо сміятися і хвилюватися. Ну, і звісно ж, купатися в романтиці. Без цього не можу. )))

Гарного вечора, дорогі книголюби.

З любов’ю, Лана Іссан.

 

Оригінал статті на Букнет: Набираємо обертів! Спойлери з новинки.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Професори провідних ВНЗ світу збирають на систему «Безпечне небо» для України

Один з амбасадорів фандрейзингової платформи UNITED24 Тімоті Снайдер разом з чотирма колегами-професорами з різних університетів проводить збір коштів на систему ідентифікації повітряни

У Києві вітрини закликають слухати реґі-альбом на вірші Григорія Сковороди

Маркетплейс українських брендів «Всі. Свої»  разом із Харківським літературним музеєм презентували вітрини до дня народження українського мислителя Григорія Сковороди. Про це Читомо пов

Найкращі дитячі книжки 2023 року за версіями літературних критиків і читачів

2023 рік у дитячій літературі направду здивував: попри найпесимістичніші економічні прогнози та не найкращу статистику, галузь раптово зміцніла в інших аспектах. У чому саме та на які к

Американський словник назвав головне слово 2023 року

Укладачі американського словника Merriam Webster обрали головним словом 2023 року «автентичний» (authentic). Про це повідомили на сайті словника.
«Це термін про те, що ми думаємо, пишем

Книжка Плохія увійшла до списку найкращих видань 2023 року

Англомовне видання книжки Сергія Плохія «Російсько-українська війна» (The Russo-Ukrainian War) ввійшла до списку 50 найкращих видань 2023 року за версією редакції авторитетного британсь

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"