Набираємо обертів! Спойлери з новинки.

Набираємо обертів! Спойлери з новинки.

Набираємо обертів! Спойлери з новинки.

Привіт.

«Повне життя, чи наполовину?» набирає обертів.

 

 

Героїня з усією серйозністю взялася змінити своє життя до невпізнання. Та, чи так просто їй вдасться втілити свої мрії? Не усі зацікавлені в тому, щоб дівчина перемогла в битві за своє нове тіло і сімейне щастя. То ж, чим далі, тим буде цікавіше.

 Пригоди починаються!

Поділюся з вами невеликими спойлерами:

 

̶  Про що ти думав, доки я колола?

̶  О-о-о… — зі сміхом почав розповідати. —  Я подумав, що було б класно теж навчитися робити ін’єкції. І, якщо недобре мене вколеш, то покладу тебе на ліжко і буду на твоїй попі тренуватися, — Аня зайшлася сміхом, аж присіла, сльози виступили.

******************

̶  Та, на днях я бачила, що ти займався в залі з однією пампушкою. Анна, пригадуєш?

̶  Ще б… — засміявся чоловік. — Таку хіба забудеш? Цікава штучка. Така азартна! Намірилася гори звернути. Боюсь тільки, що невдовзі здасться і скаже: «Ай, ну їх, хай стоять!» Аж цікаво, наскільки вистачить її запалу.

  Наталя єхидно зареготала.

̶  Ну, так, от. Зроби, будь ласка, так, щоб ті її гори… — описала жестами великий зад і груди, — Залишилися стояти, як є.

̶  Ха-ха-ха! — чоловік довго реготав з того прохання. Нарешті заспокоївся. Питає:

̶  І чим же тобі не вгодила та Анна? Наче ж ви не… Що, серйозно? Бачиш в ній конкурентну? Не сміши, Натусь. Де ти, а де вона, — секретарка закипіла.

  Цей телепень не знає, на який болючий мозоль наступив! Ох… Ледве стрималася, щоб не виказати йому все, що було на язиці. В тому то й справа, що та клята пампушка тепер дружина Андрія, а вона? Лиш «піднеси, подай, почухай і йди, не заважай.» Ні, навіть менше. Почухати і то не має права! Хіба можна спокійно терпіти таку несправедливість?

**********************************

̶  Добрий день, дитино. О, бачу, наш Андрій не змерзне зимою. Буде біля кого грітися, — весело промовив Пух старший. Аня хапнула повітря, ніяково посміхнулася. Глянула на Андрія, що стоїть поруч. Він каже батькові:

̶  Ну, звісно, тату. А ти як думав? В мене жіночка з гарячим серцем, — і міцніше обійняв Аню за те місце, де мала б бути талія. Дівчина з вдячністю йому посміхнулася. Тоді свекрові.

̶  О, і бабуся є, — Андрій перевів погляд на жінку, до речі, не дуже ще стареньку, яка виходила з вітальні слідом за батьками. Висока, худорлява, з гострим носом і тонкими устами.

  Від допитливого погляду бабці Валі, що дивилась на Аню широко відкритими очима, дівчині остаточно захотілося втекти звідти. Ох… Кого ще покликали, щоб показати непрезентабельну невістку? Що ця ляпне?

 

  Дякую усім, хто вже зі мною.  А, хто ще, ні, запрошую приєднуватися. Обіцяю, буде цікаво. Разом будемо сміятися і хвилюватися. Ну, і звісно ж, купатися в романтиці. Без цього не можу. )))

Гарного вечора, дорогі книголюби.

З любов’ю, Лана Іссан.

 

Оригінал статті на Букнет: Набираємо обертів! Спойлери з новинки.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Після ракетної атаки по Харкову кількість замовлень у Vivat зросла вчетверо

Після оголошення про підтримку харківського видавництва Vivat, чиї книжки були знищені під час російської ракетної атаки на друкарню Factor Druk, українці вчетверо збільшили зам

Книжки Катерини Міхаліциної і Сашка Дерманського переклали словацькою і англійською

У Словаччині вийшла друком книжка Катерини Міхаліциної з ілюстраціями Грасі Олійко «Яків та мокрий вечір». Про це письменниця повідомила на своїй фейсбук-сторінці.
У Словаччині книжка в

3 українські фотобуки увійшли у шортлист премії Rencontres d’Arles Book Awards

Три книжки українських авторів потрапили у короткі списки престижної премії the Rencontres d’Arles Book Awards, що нагороджує фотобуки. Перелік видань, що увійшли до короткого списку, о

Дитяча література воєнного часу: 11 нових видань для малюків і підлітків

На третьому році повномасштабного вторгнення тема війни не зникла з дитячої літератури, особливо з текстів українських авторів, ставши тим елементом реальності, який — хай про що в книж

Оголосили програму першого дня фестивалю пам’яті Романа Ратушного

Фестиваль «Протасів Яр» під гаслом Романа Ратушного «Ніколи нічого не бійтеся» оголосив програму першого дня. Її повідомили на фейсбук-сторінці фестивалю.
Другий фестиваль «Протасів Яр»

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"