Мітч Каллін: Слова незначущі проти жорстокості, з якою зіштовхнулася ваша країна

Мітч Каллін: Слова незначущі проти жорстокості, з якою зіштовхнулася ваша країна

Американський письменник Мітч Каллін написав листа до українців і українок. Його опублікувало Суспільне у перекладі Наталії Гончар.

 

Він зазначив: «Якими ж незначущими видаються мені зараз слова, коли ставиш їм на противагу жорстокість, що нависла над вашою прекрасною країною. Разом із більшістю американців я з жахом спостерігаю за подіями в Україні, почуваючись абсолютно безпомічним. Однак крізь цю безпомічність дедалі чіткіше пробивається шал і захват від невимовної хоробрості українського народу, а натиск, з яким він протистоїть путінському безумству, додає чимраз більше наснаги».

 

Мітч наголосив, що не сумнівається у перемозі України й в тому, що після війни вона стане лише сильнішою і вільнішою, «стане світочем свободи, орієнтиром для всіх нас на прийдешні роки».

 

Письменник розповів: «Я уявляю собі мільйони соняхів, що вкриють вашу землю у місцях, де її топтали ворожі солдати зі зброєю, щойно вони її покинуть – усі до останнього. І коли цей день настане – а він таки настане – я підніму келих за своїх героїчних братів та сестер-українців, і як би мені хотілося зробити це особисто у вашій присутності».

 

Мітч наголосив, що українці не самі, їх любить і підтримує весь світ.

 

Мітч Каллін — американський письменник, автор семи романів та однієї збірки оповідань. Українською мовою переклали  його роман «Країна припливів».

 

Нагадаємо, листа підтримки українцям написала також Таня Пітерсон, письменниця, психологиня.

 

Письменниця, лавреатка Нобелівської премії з літератури Ольга Токарчук висловила підтримку Україні. Автор всесвітніх бестселерів Стівен Кінг доєднався до неї та скасував вихід усіх своїх книжок у росії. Так само вчинив і Ніл Гейман. Крім того, він закликав жертвувати кошти на допомогу Україні.

 


 

Джерело: Суспільне

 

Чільне фото: Yakaboo

Оригінал статті на Suspilne: Мітч Каллін: Слова незначущі проти жорстокості, з якою зіштовхнулася ваша країна

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Знижка на новинку

Сьогодні діє знижка на новий роман “Помилково вагітна”. Запрошую читачів, які не встигли ще приєднатися, до читання.

Помилково вагітна

Анотація

— Який термін, Міл? — набравшись сили, перепитує він.

Запрошую до романтичної новинки “Незабудка”

Привіт, друзі!

Якщо ви пропустили мою новинку

“НЕЗАБУДКА”

то зараз якраз час щоб почати її читати)))

У тексті є: несподіване знайомство, сила кохання, романтика і ніжність

Жанр:

 Короткий любовний

У неї був план…

Вітаю, мої найкращі!

У головної героїні був план. Ідеальний! Але щось пішло не так і… Вона закохалася! Читайте сьогодні зі знижкою 25% про неймовірні пригоди Еліс в книзі «(не) Моє весілля» 

За традицією додам

Звернення до читачів )

Доброго часу!вітаю своїх постійних читачів так і нових!як ви вже помітили останнім часом я викладаю продовження ” спадкоємця” досить хаотично ,бо роблю це за можливості.як то кажуть хаос в голові -хаос у житті.зрештою

Буктлейлер

Колеги, читачі та відвідувачі сайту, як ви, ставитися до БукТлейлерів?

 

Особисто я, позитивно, навіть пробую їх створювати, тому якщо у вас виникне бажання, яскраво оформити свою книгу, за допомогою відео ролика, можете

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"