Міський голова Монастириськів Андрій Старух поділився своїми думками щодо питання доцільності…

Міський голова Монастириськів Андрій Старух поділився своїми думками щодо питання доцільності…

– Музей російського наркомана в нашій столиці треба наповнити новим змістом. Так як це зробили в Шепетівці з музеєм колаборанта  М.Островського. Доповнити експозиціями з Биківні, Тюрми на Лонцького, Бучі, Оленівки, Маріуполя, Іловайська, тюрем-психушок для дисидентів, а також експозиціями про розстріляних кобзарів та жертв Голодоморів… Щоб кожен відвідувач з України та Європи назавжди затямив, що за Пушкіним прийдуть пушки. Щоб кожен правильний рускій та місцевий москвофіл, сублімуючи про велич руського міра, прокидався від спогадів про його жертви. І не міг уже чути хруст “французкой булкі” без хрусту кісток українців у катівнях царської охранки, КДБ чи ФСБ.  Щоб у нього був відповідний післясмак. Як у німця після відвідування Бухенвальду чи Майданека. Усе показати у взаємозв’язку – особливо те, як м’яка сила культури йде в авангарді завоювань імперії росіян. Як димова завіса, – зазначив Андрій Старух на своїй сторінці у соціальній мережі “Фейсбук”. – Місце хороше, будівля і частина експозицій уже є. З нуля важко було б такий проект почати. І внести в усі путівники для туристів та в протоколи офіційних іноземних делегацій як рекомендовані.

Нагадаємо, 30 серпня ц.р. у Секретаріаті Національної спілки письменників України ініціювали закриття музею російського письменника у Києві, який “оспівав і возвеличив не лише царат і монархію, а й нелюдську жорстокість, яка притаманна росіянам і є основною рисою російської нації”. Замість музею Булгакова Спілка письменників пропонує створити музей видатного українського композитора Олександра Кошиця. Він мешкав у тому ж будинку до 1906 року.

Джерело: Тижневик «Номер один»

gazeta1.com

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Міський голова Монастириськів Андрій Старух поділився своїми думками щодо питання доцільності…

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна Камиша

Маркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн

У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й Ушкалова

У Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:

 вул. Гр

У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою

19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома

Завдяки проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати 20 тисяч книжок

У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих

У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину Левченко

Журналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"