Міста літератури ЮНЕСКО Вроцлав і Шарджа створили фонд допомоги українській літературній спільноті

Міста літератури ЮНЕСКО Вроцлав і Шарджа створили фонд допомоги українській літературній спільноті

За ініціативи міста літератури ЮНЕСКО Вроцлава та Шарджі створять фонд Stand With Ukrainian Writers Fund (Фонд «Підтримаймо українських письменників») для фінансової допомоги українським письменникам, перекладачам та іншим діячам книговидавничої галузі в Україні, які постраждали від війни. Про це повідомили на сайті Вроцлавського Будинку літератури.

 

Кошти, передані до фонду, віддадуть українським митцям. Крім того, з них спонсоруватимуть переклади української літератури. Фонд фінансуватиме стипендії та/або придбання авторських прав.

 

Фонд очолила Бодур Аль-Касімі, президентка Міжнародної асоціації видавців (IPA) з Шарджі.

 

Вона зазначила: «Мені дуже приємно бачити Stand With Ukrainian Writers Fund, охоплений перехресним вогнем конфлікту, нарешті створили. Зараз, як ніколи, нам потрібні слова, щоб зцілити, і книжки, щоб подолати прірву, щоб дати миру шанс. Я вважаю, що літературний світ відкриває шлях до миру, і наш колективний гуманітарний обов’язок як світової літературної спільноти – об’єднатися на підтримку цієї благородної ініціативи».

 

Фонд створили за підтримки та сприяння головного офісу Міжнародної книжкової столиці ЮНЕСКО Шарджі та Вроцлавськом Будинку літератури.

 

Директор Вроцлавського Будинку літератури Ірек Грін додав: «Ми закликаємо міжнародну літературну спільноту підтримати цей фонд. Усі пожертви будуть спрямовані на безпосередню підтримку авторів, ілюстраторів і перекладачів, а в майбутньому – на фінансування перекладів української літератури іншими мовами».

 

Вроцлавський Будинок літератури — це муніципальна культурна установа, яка займається презентацією Вроцлава як міста літератури ЮНЕСКО.

 

Як повідомлялося, Міжнародна асоціація видавців шукала способи підтримати українських видавців

 

Вроцлавський Будинок літератури збирає кошти на реалізацію проєкту «Книжки з дому» для українських дітей-біженців, у межах якого безкоштовно поширюватимуть українську літературу.

 

Чільне фото: Вроцлавський Будинок літератури

Оригінал статті на Suspilne: Міста літератури ЮНЕСКО Вроцлав і Шарджа створили фонд допомоги українській літературній спільноті

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Продовження попаданки!

Усім привіт! 

Оновлення книги Академія дружин драконів вже на сайті! 

 

                        Запрошую до прочитання 

поціновувачів фентезі,

Досьє на персонажа

Ім’я: Белла

Фамілія: Франкс

Рід: Франкс

Країна: Україна (перебування в цей момент)

Вік: 16

Ріст: 165 см

Характер: хитра; весела; вигадлива.

Родичі: Ян Косориконіг – зведений брат ; Ольга Косориконіг – опікун.

Сильні

Не варто проходити повз)

Ваша підтримка дуже важлива для мене)Підтримайте мене та цю книгу)І деякий подарунок для вас)

Няня по зальоту

Оце я потрапила! Так, саме такі думки завітали до мене в голову, коли я дізналася, що мені доведеться підміняти

Я теж хочу собі принца!

Привіт всім) Останнім часом мене тягне на історії про королівства)) Як тільки я дочитала до останньої випущеної глави книжку Юліанни “Та єдина, яку він шукав”, то одразу почала шерстити букнет на ще щось подібної тематики

Нова обкладинка та трішки перчику)

Слава Україні! 

Шановні читачі, хочу повідомити, що історія

“День студента”

отримала нову обкладинку! Ось так вона виглядає зараз)  

Також хочу поділитися враженнями про книгу, яку нещодавно почала

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"