Мініатюра, що може стати чимось більшим

Мініатюра, що може стати чимось більшим

Мініатюра, що може стати чимось більшим

Реальне життя змусило мене на певний час вийти з віртуального світу, в тому числі покинути Букнет, та поринути в домашні клопоти. За цей час народився надзвичайно інтимний та важливий для мене нарис. Разом з ним я поділюся з мешканцями Букнету своїм поглядом на кохання, щоб кожен зміг побачити це прекрасне почуття моїми очима. 

Я побачив її поблизу кам’яниці і не зміг відвести погляду. Перед очима пропливали сотні спогадів, а серце вибивало страшні ритми. Чи зможу я підійти до неї і знову сказати заповітне “Привіт”?

Обкладинка поки бажає кращого, але саме ця картина ідеально передає барви створеного мною світу. Авторство полотна зазначено в анотації. Більше нічого не казатиму! Читати чи ні – вибір за вами) 

Буду вдячна вашим відгукам, оцінкам та критиці! Від цього буде залежати те, чи заслуговує ця історія на продовження) 

Інші мої книги: 
“Мелізм” 
“Злочин зі смаком м’яти” 

Миру вам та процвітання, 
Аля Кобза 

Оригінал статті на Букнет: Мініатюра, що може стати чимось більшим

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

На 83-му році життя помер відомий буковинський поет Василь Васкан

Про це повідомили на сайті tva.ua.

«Сьогодні, 7 грудня 2023 року, на 83-му році життя зупинилося серце Василя Васильовича Васкана.

Про це повідомляє Молодий буковинець, посилаючись на журналіста-к

Ідентичність: книжки про українське минуле та сьогодення

Інтернет-магазин бізнес-літератури кniga.biz.ua 2020 року для популяризації українських авторів, їхніх книг та ідей заснував власну премію KBU AWARDS. Перших переможців у двох номінація

Максим Буткевич перебуває в колонії на окупованій Луганщині

Український правозахисник та військовополонений Максим Буткевич перебуває у виправній колонії №2 міста Хрустальний на території окупованої Луганської області. Про це Інституту масової і

В Україні змінилося ставлення до англійської мови — дослідження

Згідно з дослідженням USAID «Трансформація комунікацій», проведеного у співпраці з Київським міжнародним інститутом соціології, про ставлення українців до англійської мови, відбувся стр

В Україні стартував Національний тиждень читання під гаслом «Бути своїми»

В Україні стартував Національний тиждень читання, що цьогоріч проходить під гаслом «Бути своїми» і триватиме до 10 грудня.

Про важливість цього заходу і загалом читання книг для громадян України, а т

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"