Міносвіти звернулося до поліції через ймовірне фальсифікування документів Субботою

Міносвіти звернулося до поліції через ймовірне фальсифікування документів Субботою

Міністерство освіти і науки України звернулося до поліції стосовно Спартака Субботи з проханням перевірити його щодо зумисного використання підроблених документів. Про це МОН повідомило на своїй фейсбук-сторінці.

Причина звернення до поліції — Міністерство освіти не видавало Спартаку Субботі свідоцтва про визнання в Україні іноземного документа про освіту, а відомості про диплом магістра, копія якого прикладена до атестаційної справи Субботи, відсутні в Реєстрі документів про освіту в ЄДЕБО.

 

У міністерстві зазначили, що отримали запит на публічну інформацію про достовірність копій документів про освіту та свідоцтва про визнання в Україні іноземного документа про освіту, виданих на ім’я Субботи Спартака Олександровича. Під час перевірки МОН з’ясувало, що в матеріалах атестаційної справи щодо присудження наукового ступеня Субботі С.О. є належно завірені копії документів.

 

Тоді міністерство надіслало запити до ДП «Інформаційно-іміджевий центр» та ДП «Інфоресурс», щоб підтвердити, чи є вказані документи про освіту в реєстрах. Отримавши відповідь від обох державних підприємств, МОН повідомило, що відомості про диплом магістра, копію якого додали до атестаційної справи, у Реєстрі документів про освіту в Єдиній державній електронній базі з питань освіти (ЄДЕБО) відсутні, а зазначене у справі свідоцтво про визнання в Україні іноземного документа про освіту міністерство не видавало.

 

«Цю інформацію ми вже передали до Національної поліції України з проханням перевірити можливий факт підроблення та зумисного використання підроблених документів Субботи Спартака Олександровича», — додали в МОН.

 

Як повідомлялося, напередодні Спартак Суббота випустив відео зі спростуванням «фейків» про себе, де показав числені дипломи, зокрема диплом «магістра» в Університеті Ніцци, а також документ, що нібито підтверджує його нострифікацію Міністерством освіти України.

 

 

Чільне фото: telegraf.com.ua

Оригінал статті на Suspilne: Міносвіти звернулося до поліції через ймовірне фальсифікування документів Субботою

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Найбільше українці скаржаться на російську мову на сайтах

За 5 місяців 2023 року на адресу уповноваженого із захисту державної мови надійшло 1650 звернень громадян про порушення Закону України «Про забезпечення функціонування української мови

Книжковий Арсенал-2023 оголосив програму

Оголосили програму XI Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Її розмістили на офіційному сайті фестивалю.
Одинадцятий Книжковий Арсенал (КА) відбудеться 22-25 червня. До програми ф

У музеї Булгакова не відмиватимуть облиту фарбою меморіальну табличку

Наприкінці травня київський музей Міхаїла Булгакова оновив меморіальну табличку з барельєфом російського письменника, яку невідомі облили червоною фарбою. Музей вирішив зберегти дошку «

Андрій Содомора. Дружба

Хай знає тиран собі на біду,

Що друга я зроду не підведу,

Нехай довершить свою пімсту,

Та ціну складе побратимству.

Ці рядки – з поезії Фрідріха Шіллера «Зарука» (die Bürgschaft) у перекладі

Пішов з життя ілюстратор Олександр Міхнушев

На 68-му році життя помер відомий український ілюстратор, графік, карикатурист Олександр Міхнушев. Про це у фейсбуці повідомила палеогеографиня Наталя Герасименко.
«Пам’ятаю його у 80-і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"