Міносвіти звернулося до поліції через ймовірне фальсифікування документів Субботою

Міносвіти звернулося до поліції через ймовірне фальсифікування документів Субботою

Міністерство освіти і науки України звернулося до поліції стосовно Спартака Субботи з проханням перевірити його щодо зумисного використання підроблених документів. Про це МОН повідомило на своїй фейсбук-сторінці.

Причина звернення до поліції — Міністерство освіти не видавало Спартаку Субботі свідоцтва про визнання в Україні іноземного документа про освіту, а відомості про диплом магістра, копія якого прикладена до атестаційної справи Субботи, відсутні в Реєстрі документів про освіту в ЄДЕБО.

 

У міністерстві зазначили, що отримали запит на публічну інформацію про достовірність копій документів про освіту та свідоцтва про визнання в Україні іноземного документа про освіту, виданих на ім’я Субботи Спартака Олександровича. Під час перевірки МОН з’ясувало, що в матеріалах атестаційної справи щодо присудження наукового ступеня Субботі С.О. є належно завірені копії документів.

 

Тоді міністерство надіслало запити до ДП «Інформаційно-іміджевий центр» та ДП «Інфоресурс», щоб підтвердити, чи є вказані документи про освіту в реєстрах. Отримавши відповідь від обох державних підприємств, МОН повідомило, що відомості про диплом магістра, копію якого додали до атестаційної справи, у Реєстрі документів про освіту в Єдиній державній електронній базі з питань освіти (ЄДЕБО) відсутні, а зазначене у справі свідоцтво про визнання в Україні іноземного документа про освіту міністерство не видавало.

 

«Цю інформацію ми вже передали до Національної поліції України з проханням перевірити можливий факт підроблення та зумисного використання підроблених документів Субботи Спартака Олександровича», — додали в МОН.

 

Як повідомлялося, напередодні Спартак Суббота випустив відео зі спростуванням «фейків» про себе, де показав числені дипломи, зокрема диплом «магістра» в Університеті Ніцци, а також документ, що нібито підтверджує його нострифікацію Міністерством освіти України.

 

 

Чільне фото: telegraf.com.ua

Оригінал статті на Suspilne: Міносвіти звернулося до поліції через ймовірне фальсифікування документів Субботою

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Побачив світ роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном»

Днями у видавництві «ІМЕКС-ЛТД» (Кропивницький)  вийшов роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном», який чекав видання 11 років. Майже стільки ж чекав і перший відгук на нього – коректора обласного літера

Українські бібліотеки списали понад 26 млн книжок

У 2022 році з бібліотек України списали 12 мільйонів 971 тисячу книжок, у 2023 — 13 мільйонів 165 тисяч. Про це Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого повідомила у відпов

Які письменники увійшли до списку «людей десятиліття» від NV

Медіа NV уклало перелік зі 100 українців, що з 2014-го визначають життя в країні та ведуть її вперед. Про це повідомили на сайті видання.
Перелік уклали за допомогою авторитетних експер

Українців закликають бойкотувати роздачу пропагандистських газет в окупації

На тимчасово окупованих територіях самопроголошена російська «влада» посилює поширення дезінформації серед місцевого населення. Про це повідомляє Центр національного спротиву.
За інформ

Пригоди із Зеленим Вовком: нова книжка для дітей Анастасії Шульги

Компанія уявних друзів в українському дитліті поповнюється новими персонажами, що не може не тішити. Адже уявний друг — це на 100% ідеальний компаньйон для будь-яких пригод, веселощів і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"