Міносвіти відкрило рахунок, щоб залучати кошти на відновлення інфраструктури

Міносвіти відкрило рахунок, щоб залучати кошти на відновлення інфраструктури

Міністерству освіти та науки України у межах ініціативи Президента України United24 Національний банк України відкрив рахунок для зібрання коштів на відновлення освітньою інфраструктури. Про це повідомляють на сайті Міносвіти. 

Зокрема на відновлення зруйнованих та пошкоджених закладів і установ, придбання засобів навчання, комп’ютерного та іншого обладнання, програмного забезпечення, шкільних автобусів, освітніх програм та інструментів.

 

Крім того, заступник керівника офісу Президента України Денис Тимошенко у Telegram повідомив, що заняття у навчальних закладах плануються розпочати 1 вересня переважно в офлайн-режимі за умови безпечної ситуації в регіоні. 

 

Для цього у закладах освіти проводяться заходи з посилення безпеки, зокрема перевірка закладів освіти та прилеглих до них територій на наявність вибухонебезпечних предметів фахівцями ДСНС; готовність систем оповіщення та укриттів. Також створюються запаси води та медикаментів. 

 

Як відомо, за час повномасштабної війни окупанти знищили 184 заклади освіти, а пошкодили майже 2 тисячі.

 

Нагадаємо, що 1174 українські школи опинилися під російською окупацією.

Оригінал статті на Suspilne: Міносвіти відкрило рахунок, щоб залучати кошти на відновлення інфраструктури

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Побачив світ роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном»

Днями у видавництві «ІМЕКС-ЛТД» (Кропивницький)  вийшов роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном», який чекав видання 11 років. Майже стільки ж чекав і перший відгук на нього – коректора обласного літера

Українські бібліотеки списали понад 26 млн книжок

У 2022 році з бібліотек України списали 12 мільйонів 971 тисячу книжок, у 2023 — 13 мільйонів 165 тисяч. Про це Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого повідомила у відпов

Які письменники увійшли до списку «людей десятиліття» від NV

Медіа NV уклало перелік зі 100 українців, що з 2014-го визначають життя в країні та ведуть її вперед. Про це повідомили на сайті видання.
Перелік уклали за допомогою авторитетних експер

Українців закликають бойкотувати роздачу пропагандистських газет в окупації

На тимчасово окупованих територіях самопроголошена російська «влада» посилює поширення дезінформації серед місцевого населення. Про це повідомляє Центр національного спротиву.
За інформ

Пригоди із Зеленим Вовком: нова книжка для дітей Анастасії Шульги

Компанія уявних друзів в українському дитліті поповнюється новими персонажами, що не може не тішити. Адже уявний друг — це на 100% ідеальний компаньйон для будь-яких пригод, веселощів і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"