Міносвіти відкрило рахунок, щоб залучати кошти на відновлення інфраструктури

Міносвіти відкрило рахунок, щоб залучати кошти на відновлення інфраструктури

Міністерству освіти та науки України у межах ініціативи Президента України United24 Національний банк України відкрив рахунок для зібрання коштів на відновлення освітньою інфраструктури. Про це повідомляють на сайті Міносвіти. 

Зокрема на відновлення зруйнованих та пошкоджених закладів і установ, придбання засобів навчання, комп’ютерного та іншого обладнання, програмного забезпечення, шкільних автобусів, освітніх програм та інструментів.

 

Крім того, заступник керівника офісу Президента України Денис Тимошенко у Telegram повідомив, що заняття у навчальних закладах плануються розпочати 1 вересня переважно в офлайн-режимі за умови безпечної ситуації в регіоні. 

 

Для цього у закладах освіти проводяться заходи з посилення безпеки, зокрема перевірка закладів освіти та прилеглих до них територій на наявність вибухонебезпечних предметів фахівцями ДСНС; готовність систем оповіщення та укриттів. Також створюються запаси води та медикаментів. 

 

Як відомо, за час повномасштабної війни окупанти знищили 184 заклади освіти, а пошкодили майже 2 тисячі.

 

Нагадаємо, що 1174 українські школи опинилися під російською окупацією.

Оригінал статті на Suspilne: Міносвіти відкрило рахунок, щоб залучати кошти на відновлення інфраструктури

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Найбільше українці скаржаться на російську мову на сайтах

За 5 місяців 2023 року на адресу уповноваженого із захисту державної мови надійшло 1650 звернень громадян про порушення Закону України «Про забезпечення функціонування української мови

Книжковий Арсенал-2023 оголосив програму

Оголосили програму XI Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Її розмістили на офіційному сайті фестивалю.
Одинадцятий Книжковий Арсенал (КА) відбудеться 22-25 червня. До програми ф

У музеї Булгакова не відмиватимуть облиту фарбою меморіальну табличку

Наприкінці травня київський музей Міхаїла Булгакова оновив меморіальну табличку з барельєфом російського письменника, яку невідомі облили червоною фарбою. Музей вирішив зберегти дошку «

Андрій Содомора. Дружба

Хай знає тиран собі на біду,

Що друга я зроду не підведу,

Нехай довершить свою пімсту,

Та ціну складе побратимству.

Ці рядки – з поезії Фрідріха Шіллера «Зарука» (die Bürgschaft) у перекладі

Пішов з життя ілюстратор Олександр Міхнушев

На 68-му році життя помер відомий український ілюстратор, графік, карикатурист Олександр Міхнушев. Про це у фейсбуці повідомила палеогеографиня Наталя Герасименко.
«Пам’ятаю його у 80-і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"