Мільйон прочитань на нареченій

Мільйон прочитань на нареченій

Мільйон прочитань на нареченій

Ну що ж, це сталось) 1 000 000 прочитань на романі “Зіграй мою наречену” =) Приємно)) Дякую всім, що ви зі мною, що ви читаєте мої книги, і “ЗМН” зокрема. Моя наречена стала мільйонеркою ахахахха)) 

Обидва ці романи я писала на конкурс “Кохання не купити”)) і пролетіла… бо не дала посилання на свою сторінку на букнет і мою заявку завернули)) ну але це я сама винна була ммм)) Наука всім, хто зараз читає: уважно дивіться на правила конкурсів, на всі деталі з оформлення і тп. Не давайте приводу відхилити ваші роботи. 

Чи вважаю я, що пролетіла тоді? Хмм…)) Нє)) Хоча тоді так вважала і навіть ревіла аххах)) перший і єдиний раз через букнет)) 

Тож чому я не пролетіла? Відповідь проста: “ЗМН”, яку я ще подумки називала “За-Ма-На-ла” ахахах, стала моїм хітом з прочитань, мільйон прочитань є не у такої вже великої кількості книжок тут, на Букнет)). Її до сих пір добре читають. На ній більше 3000 біблів, а підписників у мене більш ніж в 2 рази менше за цю цифру ахах)) сорі за каламбур) 

Чесно кажучи, я так хотіла її обійти колись…)) Але нещодавно зрозуміла, що гнатись за прочитаннями чи бібліотеками – ще та дурня) Хоча я дуже азартна і фанатію від цифр, саме з цим і було повʼязане моє бажання стати топом і написати топову книгу))

Злило, що самою топовою моєю книгою була історія, яку я написала нашвидкоруч ахах)) І що далі я так і не могла перевершити її результати аахаха) І блін, чим більше часу проходило, тим важче було її перевершити)) Але я старалась ахахх)) дуже))

Але потім завдяки друзям я зрозуміла, що переоцінила важливість рейтингів. І тоді я знала, що є тільки один числовий показник, дійсно вартий уваги. Продажі. Якщо читач купив книгу, значить, він дійсно цінує тебе як автора, цінує твою творчість, значить, йому воно того варте. 

Але більше того, зараз я знаю, що і продажі – то не головне. Так, з числових показників цей – головний, але насправді важливим в творі є інше. Кайф. Кайф від написання. Коли я кайфую від написання протягом всієї книги(а це було еммм… рідко, дуже рідко ахахах)), тоді я дійсно щаслива. 

(тут є картинка)

Я щаслива, коли пишу щось дійсно вартісне і цікаве мені. Написання книг робить мене щасливою, історії,  особливо співавторські, кожен раз відкривають для мене щось нове.

І я відчуваю, що буду писати ще краще. І що мені буде ще цікавіше… І що те, що я хочу сказати тим чи іншим твором, досягне ваших сердець. Я зможу знайти слова. Так, щось таке)

Сумбурно ахах)) Але щиро.

Я хочу досягати сердець. Напевно, саме це – найважливіше. Спочатку тема та ідея твору досягає мого власного серця, я пропускаю це все через себе, а потім вже відправляю до вас у вигляді готового тексту, коли публікую))

А в співавторстві твір проходить аж через два серця, хмм… Напевно, саме в цьому криється секрет того, чому я так люблю писати в співавторстві, особливо тепер, коли в мене є Леся, автор, в чиїх персонажів я одразу вірю і в яких мої персонажі дуже легко закохуються. 

Ладно, вас напевно вже дістав цей лонгрід ахах)) Цей пост не для реклами хм. Скоріше, для рефлексій. Ніби проканало)) Порефлексувала) ахахах))

Загалом, дякую вам)) Ніяких посилань. Самі зайдете і почитаєте. (Привіт від Воланда ахах)). 

Оригінал статті на Букнет: Мільйон прочитань на нареченій

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Непристойна поведінка зі знижкою 25%

Вітаю, мої любі Натхненники!!!

Сьогодні діє знижка 25% на книгу

Художник, для якого закортить бути Музою.
Фарби, пристрасть…

«Непристойна поведінка».

Уривок:

— Ти ображаєшся за те, що я з тобою чесний?

Знижок багато не буває) Подарунки до свята!

Привіт, дівчатка!

В честь сьогоднішнього свята я приготувала для вас знижку. І не тільки я)) До вашої уваги ще книги колег, які сьогодні також мають знижку)) Приємного читання!

(картинки всі клікабельні)

Уляся Смольська

Закінчила “Мій драконе!”

Вітаю! Запрошую прочитати мою закінчену казку “Мій драконе” у збірці “Мій драконе! (збірка про кохання)”.

Щойно її закінчила. В цій збірці ще будуть нові твори. А поки що насолоджуйтеся історією кохання дівчини

У Криму окупаційна влада переслідує 11 кримських громадянських журналістів

11 громадянських журналістів, кримських татар, стали жертвами політичних переслідувань російською окупаційною владою. Про повідомив аналітик КримSOS Євгеній Ярошенко.
«Це чергова хвиля

Рушді приходить до тями, проте його стан ще важкий

Британський письменник Салман Рушді приходить до тями після замаху на його життя. Про це повідомляє інформаційна аґенція Reuters із покликом на слова аґента письменника Ендрю Вайлі. 
Ру

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"