Мій перший мільйон на Букнет! +флешмоб

Мій перший мільйон на Букнет! +флешмоб

Мій перший мільйон на Букнет! +флешмоб

Хтось поспішає радіти тисячі, хтось першій сотні тисяч. Я ж тихенько сиділа і не вдавалась в цю статистику. Книги читались і читались. Аж ось кількість моїх підписників перевалила за 1400 і я подумала, ну можна було б зробити про це блог, але якось воно не достатньо кругла цифра, щоб нею вихвалятися.

Я всіх їх безмежно люблю і радію, що вони взяли  в руки свої гаджети, та провели свій час з моїми книгами!

Зауважу, що не брала в розрахунки оповідання, заморожені книги чи книги в процесі. Бо навіть дві повісті я не врахувала в цю статистику. Тільки романи.

І от я подумла, що треба авторам частіше звертати увагу на таку позитивну статистику та піднімати собі настрій своїми ж успіхами! Тож запрошую всіх охочих до флешмобу – діліться загальною статистикою прочитань своїх книг, вірю що багато хто буде здивований як і я власним результатом!

А також на честь такої круглої цифри завтра буде діяти нечуваний цінопад – знижки на три моїх романи! Поспішайте придбати книгу про авнтюриста і пройдисвітку “Спіймати шахрая”, гарячу еротику з вимушеним шлюбом “Ти мій поганий Дід Мороз”, та романтичну історію про кохання між босом і підлеглою “Право на щастя” із святковими знижками вже завтра!

Оригінал статті на Букнет: Мій перший мільйон на Букнет! +флешмоб

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В закарпатській кузні «Гамора» відкрили барельєф відомому словацькому письменнику

Барельєф кодифікатору словацької літератури Людовіту Штуру встановили на будівлі відомої кузні в селі Лисичево за кошт уряду Словаччини. Про це повідомляє mukachevo.net.

Закарпатське село Лисичево дл

Прокляття в картинках)

Хоча уже промайнуло понад десять днів, як історія Юрія та його прокляття завершилась, але в мене виникло бажання показати вам моїх героїв.

Тому прошу зустрічати:

Юрій

Панас

Як вам? Чекаю ваших коментарів. Чи такими

Промокоди вихідного дня!

Доброго дня, мої чудові! Є у мене для Вас кілька подаруночків!)

Розіграємо сьогодні два промокоди до пристрасного роману «Донор»!

Два промокоди до веселої любовної історії «До нестями»!

Та один промокод до

В Україні запустили опитування про умови праці й гонорари ілюстраторів

Ілюстраторка Женя Олійник і аналітикиня незалежного аналітичного центру Cedos Тетяна Жерьобкіна запустили онлайн опитування для ілюстраторів, яке присвячене умовам праці у книговидавнич

Ефір щодо нової збірки о 20.00

Сьогодні у моєму інстаграмі невеличкий ефір про нову підліткову збірку моторошних історій від ВЦ «Академія»(не самвидав) під назвою «Очі з чорного дзеркала», в якій є моє оповідання «(Не) відпускаю тебе»
Подивитися

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"