Мій перший мільйон на Букнет! +флешмоб

Мій перший мільйон на Букнет! +флешмоб

Мій перший мільйон на Букнет! +флешмоб

Хтось поспішає радіти тисячі, хтось першій сотні тисяч. Я ж тихенько сиділа і не вдавалась в цю статистику. Книги читались і читались. Аж ось кількість моїх підписників перевалила за 1400 і я подумала, ну можна було б зробити про це блог, але якось воно не достатньо кругла цифра, щоб нею вихвалятися.

Я всіх їх безмежно люблю і радію, що вони взяли  в руки свої гаджети, та провели свій час з моїми книгами!

Зауважу, що не брала в розрахунки оповідання, заморожені книги чи книги в процесі. Бо навіть дві повісті я не врахувала в цю статистику. Тільки романи.

І от я подумла, що треба авторам частіше звертати увагу на таку позитивну статистику та піднімати собі настрій своїми ж успіхами! Тож запрошую всіх охочих до флешмобу – діліться загальною статистикою прочитань своїх книг, вірю що багато хто буде здивований як і я власним результатом!

А також на честь такої круглої цифри завтра буде діяти нечуваний цінопад – знижки на три моїх романи! Поспішайте придбати книгу про авнтюриста і пройдисвітку “Спіймати шахрая”, гарячу еротику з вимушеним шлюбом “Ти мій поганий Дід Мороз”, та романтичну історію про кохання між босом і підлеглою “Право на щастя” із святковими знижками вже завтра!

Оригінал статті на Букнет: Мій перший мільйон на Букнет! +флешмоб

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Неочікувана мотивація! Підтримка!

Ідея такого формату блогу у мене з’явилася вже досить давно, але ніяк не вистачало часу, щоб почати писати.

 

Також на порталі Букнет, я зустрічав вже досить багато таких блогів і мені завжди хотілося створити

В Італії видали книжку про етнографію України

Наукове дослідження про етнографію і антропологію України видали італійською мовою. Про це повідомило Посольство України в Італії на своїй фейсбук-сторінці.
Книжку «Українська етнографі

Переможцeм другого конкурсу Book Pitch став Станіслав Асєєв

Книжка Станіслава Асєєва «Світлий шлях: історія одного концтабору» перемогла у проєкті Book Pitch. Про це повідомила кореспондентка Читомо.
Книжка журналіста і публіциста Станіслава Асє

Важливо!!! Для тих, хто читає Володаря!

Дорогі читачки, щиро дякую за вашу підтримку та емоції! Найближчим часом продовження виходитиме через день, тому, що я їду у відпустку, але навіть там продовжу займатися книгою.

Знижка на “Без зайвих слів”!

Вітаю, мої хороші! Забігла коротенько повідомити, що сьогодні на роман «Без зайвих слів» діє знижка. Може бути, комусь стане в нагоді) Щиро запрошую зазирнути до цієї історії про справжнє кохання та міцну дружбу,

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"