Мій перший мільйон на Букнет! +флешмоб

Мій перший мільйон на Букнет! +флешмоб

Мій перший мільйон на Букнет! +флешмоб

Хтось поспішає радіти тисячі, хтось першій сотні тисяч. Я ж тихенько сиділа і не вдавалась в цю статистику. Книги читались і читались. Аж ось кількість моїх підписників перевалила за 1400 і я подумала, ну можна було б зробити про це блог, але якось воно не достатньо кругла цифра, щоб нею вихвалятися.

Я всіх їх безмежно люблю і радію, що вони взяли  в руки свої гаджети, та провели свій час з моїми книгами!

Зауважу, що не брала в розрахунки оповідання, заморожені книги чи книги в процесі. Бо навіть дві повісті я не врахувала в цю статистику. Тільки романи.

І от я подумла, що треба авторам частіше звертати увагу на таку позитивну статистику та піднімати собі настрій своїми ж успіхами! Тож запрошую всіх охочих до флешмобу – діліться загальною статистикою прочитань своїх книг, вірю що багато хто буде здивований як і я власним результатом!

А також на честь такої круглої цифри завтра буде діяти нечуваний цінопад – знижки на три моїх романи! Поспішайте придбати книгу про авнтюриста і пройдисвітку “Спіймати шахрая”, гарячу еротику з вимушеним шлюбом “Ти мій поганий Дід Мороз”, та романтичну історію про кохання між босом і підлеглою “Право на щастя” із святковими знижками вже завтра!

Оригінал статті на Букнет: Мій перший мільйон на Букнет! +флешмоб

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Україні заснували премію імені журналіста і театрального критика Олега Вергеліса

Культурні діячі, журналісти, театрознавці та мистецькі оглядачі заснували Премію імені журналіста і театрального критика Олега Вергеліса, який пішов із життя рік тому.

Про ц

Оцифрували творчий архів Василя Стуса

26 тисяч сканів творчого архіву Василя Стуса оцифрували й описали. Про це повідомив на своєму сайті Стус.Центр.
Опрацювати матеріали вдалося за допомогою ґранту від SDK («Староміський Д

Карандєєв: Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє

Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє, заявляє т.в.о. міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв.

Як передає Укрінформ з посиланням на Мініст

У селах України працює лише дві книгарні – УІК

Переважна більшість книгарень в Україні зосереджена в обласних центрах та великих містах. Про це йдеться в переліку, укладеному Українським інститутом книги.
Загалом у перелікові станом

У Львові надрукували понад 600 книжок шрифтом Брайля

Львівський обласний осередок об’єднання «Українська спілка інвалідів – УСІ» завершує культурно-мистецький проєкт «Подолати минуле. Україна в подіях та особистостях», у межах якого шрифт

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"