Мій перший мільйон на Букнет! +флешмоб

Мій перший мільйон на Букнет! +флешмоб

Мій перший мільйон на Букнет! +флешмоб

Хтось поспішає радіти тисячі, хтось першій сотні тисяч. Я ж тихенько сиділа і не вдавалась в цю статистику. Книги читались і читались. Аж ось кількість моїх підписників перевалила за 1400 і я подумала, ну можна було б зробити про це блог, але якось воно не достатньо кругла цифра, щоб нею вихвалятися.

Я всіх їх безмежно люблю і радію, що вони взяли  в руки свої гаджети, та провели свій час з моїми книгами!

Зауважу, що не брала в розрахунки оповідання, заморожені книги чи книги в процесі. Бо навіть дві повісті я не врахувала в цю статистику. Тільки романи.

І от я подумла, що треба авторам частіше звертати увагу на таку позитивну статистику та піднімати собі настрій своїми ж успіхами! Тож запрошую всіх охочих до флешмобу – діліться загальною статистикою прочитань своїх книг, вірю що багато хто буде здивований як і я власним результатом!

А також на честь такої круглої цифри завтра буде діяти нечуваний цінопад – знижки на три моїх романи! Поспішайте придбати книгу про авнтюриста і пройдисвітку “Спіймати шахрая”, гарячу еротику з вимушеним шлюбом “Ти мій поганий Дід Мороз”, та романтичну історію про кохання між босом і підлеглою “Право на щастя” із святковими знижками вже завтра!

Оригінал статті на Букнет: Мій перший мільйон на Букнет! +флешмоб

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Як зміниться Osnovy Publishing, отримавши нових власників

Відтепер видавництвом Osnovy Publishing володітиме Українська школа політичних студій (УШПС).  Про це повідомили 14 червня на сайті школи.
Право власності на 100% частки в Osnovy Publis

В Україні започаткували видавничий проєкт ilostmylibrary

Галерея сучасного мистецтва в Івано-Франківську «Асортиментна кімната» запустила власний малотиражний видавничий проєкт ilostmylibrary, що видаватиме нішеву нонфікш-літературу англійськ

Конкурси воєнної поезії і короткої прози оголосили довгі списки

Конкурс воєнної короткої прози від видавництва «Білка» та конкурс воєнної поезії пам’яті Гліба Бабіча оголосили короткі списки 2023 року. Про це повідомила на своїй фейсбук-сторінці дир

Виходить книжка свідчень жінок про війну, які збирала Вікторія Амеліна

На початку 2025 року вийде друком книжка Вікторії Амеліної War & Justice Diary: Looking at Women Looking at War («Щоденник війни і правосуддя: Дивлячись на жінок, що дивляться на війну»

Вбивство священного оленя на Оболоні — про «Катананхе» Софії Андрухович

Після 800-сторінкової «Амадоки», що охоплювала величезні шматки історії української культури і яку завбачливо в іноземних перекладах розділяли на кілька томів, Софія Андрухович створила

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"