Мій день!
![Мій день! Мій день!](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1620228957_705567.jpg)
Мій день!
Цього дня я змінила стан з внутрішньоутробного на самостійне забезпечення)) зявлась я авжеж на 40 тижнів раніше)) Тож сьогодні я святкую – привід є. Правда, по особливому – роблю знижки на книжки для читачів і стовбичу на кухні. Бо – священна пора консервації, а я не звикла собі відмовляти в приємних зайняттях.
Зізнаюсь, я трішки імпульсивна. Тому ті гроші які сьогодні вже вдалось вторгувати на книжках я … задонатила одній чудовій людині на баночки і кришечки, бо вона щодня готує консервацію для ЗСУ і діток, що постраждали від війни. Кому теж є охота допомогти – зазирніть на сторінку ФБ Наталії Святокум, там знайдете всю необхідну інформацію. (вкотре наголошую, що я не хвалюсь, а привертаю вашу увагу до сульпільноважливої речі).
А хто хоче порадувати мене – це не складно. Придбайте мою книжку, отримайте задоволення від читання і одночасно зробіть добру справу. Сьогодні із знижкою можна придбати дві книги з циклу про сестер Андрієць:
(не) справжня дружина
Саша скромна дівчина, що працює в великій компанії. Вона не претендує на перші ролі, не має великих амбіцій, хоче собі розважатися і гуляти, але тихе життя руйнується, коли дівчина привертає увагу боса. Натуральна красуня з романтичним характером і гарним смаком – саме таку дівчину шукає Захар, щоб помститися свої колишній дружині і виграти щорічний конкурс для дружин олігархів – Зразкова родина 2021. Саша має перетворити його холостяцький барліг на затишне гніздечко, розігрувати щасливу сім’ю під об’єктивами камер, обігрувати суперниць. І все б нічого, якби не несподівана опіка над сусідською дитиною, що перевернула свідомість героїв.
Це моя дитина
Я самодостатня жінка, і після розлучення я заприсяглась – чоловікам в моєму житті не місце. Тільки ж годинник тікає, мені тридцять, і хочеться дитину. Новітні репрудуктивні технологі в поміч, вирішила я, і пішла на ЕКЗ. Ніби все супер, плід прижився, я чекаю омріяну донечку. І тут зявляється – він, той що вважає себе батьком дитини, бо на його думку в клініці щось наплутали. І йому дуже треба син. А я сказала – у мене буде донечка, і це тільки моя дитина
Попереджую також що з вересня на всі мої твори можуть підвищитись ціни.
Ну а нижче знайшла для вас ще дві книжки із знижками, які зроблять ваші дні приємнішими.
Аня Харламова – “Саме той”
Ксенія Чейз “Коханець нареченої”
Обіймаю!
Оригінал статті на Букнет: Мій день!
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.