Мій відданий захисник. Знижка на передплату

Мій відданий захисник. Знижка на передплату

Мій відданий захисник. Знижка на передплату

 

Ця історія про різницю у віці та справжні почуття не залишить байдужою. Чи наважаться Ангеліна та Ярослав зізнатися одне одному по почуттях? Чи протистоїть головний герой такому серйозному супернику як Альберт? 

Хочу зазначити, що продовження вже на сайті. То ж, не пропустіть. 

 

Шматочок:

Ангеліна була вражена. Їй навіть на думку не спало, що невинними діями здатна викликати гнів в Альберта. Нічого ж поганого не зробила, хіба повинна звітувати за кожен крок?

–          Альберте, – почала дівчина, – не розумію, чому ви гніваєтеся? Навіщо слідкуєте за мною та забираєте телефон? Ви маєте довіряти мені, як я довіряю вам. Я – ваша наречена. Я не власність…

Дівчина не договорила, коли юнак скочив на ноги, відкинувши стільця. Зелені очі палали такою люттю, що дівчина злякалася.

–          Так!!! – гримнув він, – ти моя наречена!!! Моя!!!  Назавжди моя!!!

Сильним рухом перекинув столика. Ангеліна скрикнула, коли столик відлетів та впав. Чайний посуд розсипався по зеленій траві, чашка та чайничок розбилися. Солодощі та цукор розлетілися у різні сторони. 

ЗАПРОШУЮ ДО ЧИТАННЯ!

Оригінал статті на Букнет: Мій відданий захисник. Знижка на передплату

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Український інститут книги проведе «Тиждень поезії»

Український інститут книги з 16 до 24 березня проведе всеукраїнську інформаційно-просвітницьку акцію «Національний тиждень читання. Тиждень поезії».

Про це повідомила пресслужба Міністерства культури

Актуальні збори, до яких закликають долучитися українські діячі культури

Українська літературна спільнота продовжує активно збирати кошти на потреби Збройних сил України. Розповідаємо про актуальні збори:

видавчиня, літературна редакторка, волонтерка Ірина

З’явилася колекція текстилю за квітковими мотивами поезії Лесі Українки

Український бренд Ptashatam підготував лляну колекцію текстилю під назвою «Contra spem spero!» до дня народження Лесі Українки. Про це повідомляється на фейсбук-сторінці Ptashatam.   
Б

Виклали 6 безплатних шрифтів, присвячених київському метро

Українські графічні й шрифтові дизайнери виготовили пак безплатних для українців шрифтів Kyiv Metro Fonts. Про це повідомляється на сайті Kyiv Type Foundry.
Пак шрифтів, кожен з яких на

На підтримку переселенців випустили листівки з орнаментами Харківщини

Благодійний фонд «Культура дії» створив листівки з традиційними орнаментами Харківщини, які можна придбати у київських книгарнях і підтримати переселенців. Про це повідомляється на інст

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"