Мій всесвіт. Трохи сповіді для читача.

Мій всесвіт. Трохи сповіді для читача.

Мій всесвіт. Трохи сповіді для читача.

Свою творчість я розпочала в мережі, яку ми добре знали, – “вконтакте”. Ті часи я ніколи не забуду. Це був початок. Важливий, бентежний. Він надихав, змушував хвилюватися, всміхатися, й навіть плакати. Перші емоції читача, відгуки. І найголовніше – перші герої. Ними я жила півтора року, і ще пів року не могла “відійти”. Чесно, вони й досі залишаються важливими в серці…

Це справжнє кохання до героїв, коли вони тебе не полишають роками.

Але час минає, творчість пливе течією далі. Створюються нові сюжети та ідеї. Я наче вкладаю душу, але… не так сильно кохаю.

Та все знову змінилося, коли я почала писати роман “Велична Ясміна”. Ця героїня… вона підкорила мене. Вона почала викарбовувати свою, окрему нішу… Вона сильна, як я люблю. Вона “жива” в моїй уяві. Має свій настрій, свою думку, свою поведінку. І це… надихає. Це закохує. Закохує в історію.

А ще є Брен Алгой. Він поганець, яких світ бачив. Але він стиха шепоче моїм мізкам свої підступні плани. Розумієте?

Ці герої живуть у мені! Вони допомагають моєму натхненню існувати!

Вони – це я. Я – це вони.

І ні, я не ототожнюю себе з героями (вибачте, але порівняти себе з Берталаном Гаспаром, хай Бог милує!))) Не знаєте, хто це? Зазирніть до книги!)

Була книга “У полоні свободи”, “Намалюю тобі щастя”, “Друг”, “Медіум” та інші…

Але Ясміна… вибачте, це моя дівчинка, яка покаже всім, де зимують не тільки раки, а й тигрові акули.

Щаслива, що можу писати. Щаслива, що чую голоси героїв. Ні, я не божевільна. Я – письменниця))

Велична Ясміна

Оригінал статті на Букнет: Мій всесвіт. Трохи сповіді для читача.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Telegraf випустить друкований журнал про дизайн

Перший випуск друкованого журналу Telegraf про український дизайн вийде у червні обмеженим накладом у 500 примірників. Про це повідомив онлайн-журнал для дизайнерів Telegraf.
Обсяг перш

Які небезпеки приховують соцмережі – читаємо «Зафейсбучені» разом з експертами

Роджер Макнамі Зафейсбучені: як соціальна мережа штовхає світ до катастрофи пер. з англ. Оксана Макарова. Ірина Серебрякова. – К.: #книголав, 2021 – 376 с.

Нещодавно у видавництві «kn

У Чернівцях заснували премію імені Кожелянка

У Чернівцях оголосили про створення літературної премії на честь письменника Василя Кожелянка. Про це Читомо повідомили організатори нагороди.
Літературна премія імені Василя Кожелянка

Повне нецензуроване зібрання творів Лесі Українки з’явилося у вільному продажу

Повне нецензуроване зібрання творів Лесі Українки у 14 томах тепер можуть придбати всі охочі. Перший наклад був призначений для бібліотек, а також культурних установ та інституцій, тому у вільному прода

Завершення “Вендети”. Що далі?

Привіт всім! Сьогодні хочу поділитися з вами останніми новинами і творчими планами як на Букнеті, так і поза його межами. 

1. Якщо говорити про Букнет, то перша і головна новина це, авжеж, завершення мого першого роману

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"