Мій всесвіт. Трохи сповіді для читача.

Мій всесвіт. Трохи сповіді для читача.

Мій всесвіт. Трохи сповіді для читача.

Свою творчість я розпочала в мережі, яку ми добре знали, – “вконтакте”. Ті часи я ніколи не забуду. Це був початок. Важливий, бентежний. Він надихав, змушував хвилюватися, всміхатися, й навіть плакати. Перші емоції читача, відгуки. І найголовніше – перші герої. Ними я жила півтора року, і ще пів року не могла “відійти”. Чесно, вони й досі залишаються важливими в серці…

Це справжнє кохання до героїв, коли вони тебе не полишають роками.

Але час минає, творчість пливе течією далі. Створюються нові сюжети та ідеї. Я наче вкладаю душу, але… не так сильно кохаю.

Та все знову змінилося, коли я почала писати роман “Велична Ясміна”. Ця героїня… вона підкорила мене. Вона почала викарбовувати свою, окрему нішу… Вона сильна, як я люблю. Вона “жива” в моїй уяві. Має свій настрій, свою думку, свою поведінку. І це… надихає. Це закохує. Закохує в історію.

А ще є Брен Алгой. Він поганець, яких світ бачив. Але він стиха шепоче моїм мізкам свої підступні плани. Розумієте?

Ці герої живуть у мені! Вони допомагають моєму натхненню існувати!

Вони – це я. Я – це вони.

І ні, я не ототожнюю себе з героями (вибачте, але порівняти себе з Берталаном Гаспаром, хай Бог милує!))) Не знаєте, хто це? Зазирніть до книги!)

Була книга “У полоні свободи”, “Намалюю тобі щастя”, “Друг”, “Медіум” та інші…

Але Ясміна… вибачте, це моя дівчинка, яка покаже всім, де зимують не тільки раки, а й тигрові акули.

Щаслива, що можу писати. Щаслива, що чую голоси героїв. Ні, я не божевільна. Я – письменниця))

Велична Ясміна

Оригінал статті на Букнет: Мій всесвіт. Трохи сповіді для читача.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У метро Києва встановили назву станції «Площа українських героїв»

У Києві встановили літери на перейменованій станцій метро «Площа Українських Героїв». Про це на своїй фейсбук-сторінці розповів шрифтовий дизайнер Богдан Гдаль. 
Відлиті у повнорозмірні

Чародійницькі ліки для читачів

10 квітня ошатна бібліотека селища Слобожанське Дніпропетровської області приймала довгоочікуваних гостей – митців Еліну Заржицьку та Олену Швець-Васіну.

На зустрічі були присутні вчителі Слобожанськ

Карандєєв у Херсоні оглянув театр, музей і бібліотеки

Т. в. о. міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв під час робочої поїздки в Херсон оглянув обласний театр, музей і бібліотеки.

Про це повідомляє пресслужба МКІП, передає Укрінф

Перекладачка Ірина Маркова потребує допомоги

Перекладачка Ірина Маркова потребує допомоги у лікуванні. Про це повідомили на фейсбук-сторінці видавництва Komubook.
«Талановита перекладачка і просто дуже мила та розумна дівчина Ірин

Поет і військовий Дмитро Лазуткін став речником Міноборони

Військовослужбовець, поет, лавреат Шевченківської премії 2024 року Дмитро Лазуткін став речником Міністерства оборони України. Про це повідомили в етері телемаратону, відрекомендувавши

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"