Міжнародний конкурс диджитал-мистецтва «Ми — аніматори» продовжує приймати заявки

Міжнародний конкурс диджитал-мистецтва «Ми — аніматори» продовжує приймати заявки

Триває приймання заявок на участь у Міжнародному конкурсі диджитал-мистецтва «Ми — аніматори». До розгляду приймаються роботи у жанрі цифрової ілюстрації та анімації. Про це «Укрінформу» повідомив Оргкомітет конкурсу.

Конкурс «Ми — аніматори» — масштабний поліфункціональний проєкт, спрямований насамперед на підтримку художниць і художників на етапі їхнього становлення. Конкурс покликаний проаналізувати цифровий аспект розвитку української та міжнародної артсцени, сприяти утвердженню престижу креативних творчих професій і становленню українського цифрового анімаційного мистецтва.

За словами організаторів, участь у Конкурсі допоможе молодим митцям привернути увагу галерей, менторів, культурних журналістів, мистецтвознавців, меценатів і діячів креативних індустрій. У довгостроковій перспективі конкурс має дослідити вплив «цифрового ренесансу» і диджитал-арту на мистецтво, духовність, моду, архітектуру, філософію, урбаністику й громадський простір.

За результатами Конкурсу буде видано каталог, частина накладу якого буде передано бібліотекам, мистецьким інституціям, посольствам і галереям.

Нагородну атрибутику у бронзі створить відомий український скульптор, лауреат численних світових нагород, «вишуканий романтик європейського Міленіуму» Володимир Філатов.

Також наприкінці зими 2022 р. буде проведено колективну виставку фіналістів в одній із провідних галерей міста Києва.

УМОВИ УЧАСТІ

1. До розгляду прийматимуться оригінальні роботи митців віком до 35 років, створені впродовж останніх п’яти років.

2. Учасник може подавати до трьох різних робіт у жанрі цифрової ілюстрації і/або анімації (відео-роботи хронометражем від 5-ти секунд до 5-ти хвилин). Ураховуючи короткі терміни подання заявок, Оргкомітет Конкурсу не встановлює тематичних і жанрових обмежень для робіт.

3. Цифрові ілюстрації можна завантажити безпосередньо у форму заявки. Анімаційні роботи слід попередньо завантажити в будь-яке публічне файлове сховище (WeTransfer, FEX.ua, Dropbox, Google Drive), а до конкурсної заявки додати посилання для завантаження.

4. Надіслати заявку на участь можна, заповнивши форму за посиланням.

Дедлайн подавання заявок — 15 лютого!

Додаткові запитання з приводу конкурсу можна поставити, написавши на e-mail Оргкомітету: digital.awards2021@gmail.com

Засновник конкурсу: Міжнародна громадська організація «Гуманітарний проект». Співзасновники: Національна спілка художників України, всеукраїнська газета «Літературна Україна», Інститут екранних мистецтв Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого, кафедра графічного дизайну Київської державної академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука. Головний інформаційний партнер конкурсу — Національне інформагенство«Укрінформ». Це перша в Україні культурна ініціатива такого масштабу.

Джерело: litukraina.com.ua.

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Міжнародний конкурс диджитал-мистецтва «Ми — аніматори» продовжує приймати заявки

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Україні запровадили механізм добровільної відмови від вченого звання

У Кабінеті міністрів затвердили постанову, що визначає механізм добровільної відмови від вченого звання. Її оприлюднили на вебпорталі органів виконавчої влади України.
До затвердження р

У Словаччині поет скоїв напад на прем’єр-міністра країни Роберта Фіцо

Прем’єр-міністра Словаччини Роберта Фіцо поранили під час стрілянини перед Будинком культури у Гандлова, де проходило засідання уряду. Про це повідомив словацький новинний сайт Aktualit

Хто з українських письменників-класиків одягав вишиванки

Щороку в третій четвер травня українці святкують День вишиванки. Зараз вишита сорочка є невіддільним символом української ідентичності, котру українці одягають не лише на свята. Цікаво,

Із життя пішла канадська письменниця і нобелівська лавреатка Еліс Манро

У віці 92 років померла канадська письменниця, майстриня короткого оповідання, лавреатка Нобелівської премії з літератури-2013 Еліс Манро.
Еліс Манро народилася 10 липня 1939 року в Онт

Стало відомо, які книжки Україна представить на виставці у Польщі

Наприкінці травня в Палаці культури й науки у Варшаві відбудеться Міжнародний книжковий ярмарок, на якому Україна представить національний стенд і літературну програму. Про це повідомил

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"