Міжнародна асоціація видавців каже, що шукає способи підтримати українських видавців

Міжнародна асоціація видавців каже, що шукає способи підтримати українських видавців

Міжнародна асоціація видавців (IPA) надіслала відповідь Українській асоціації видавців та книгорозповсюджувачів, яка просила підтримати санкції. Відповідь опублікували на офіційному сайті Міжнародної асоціації видавців.

 

У листі зазначили, що багато членів IPA слідкують за розвитком подій та шукають способи підтримати українських видавців.

 

«Ми в найміцніших виразах засуджуємо злочинне російське вторгнення. Міжнародну асоціацію видавців було засновано з метою підтримання миру. Наш перший президент, Джордж Массон, на інавгураційному Конгресі 1896 року заявив: “перший Конгрес Міжнародної асоціації видавців… одне з багатьох зібрань, мета якого — примножувати мирні зв’язки між націями шляхом підтримання яскраво вираженої людськвої схильності об’єднуватися в спільноти за інтересами”», — ідеться у листі.

 

У ньому також зазначили, що президентка IPA Бодур Аль-Касімі від імені асоціації висловлює солідарність усім видавцям, яким загрожує небезпека, та особливо підтримує зараз Українську асоціацію видавців та книгорозповсюджувачів. 

 

«В мирні часи книжки мають потужну об’єднувальну силу. В часи конфліктів книжки допомагають сіяти зерна надії, сприяють врегулюванню конфліктів і зміцненню миру. Усі наші думки зараз — про українських колег, і я сподіваюся, що мир скоро буде відновлено», —  наголосив у листі генеральний секретар Міжнародної асоціації видавців Хосе Боргіно.

 

Нагадаємо, раніше Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів звернулася до Міжнародної асоціації видавців з проханням підтримати найсуворіші санкції. Крім того, Міжнародний ПЕН оприлюднив заяву, у якій вимагає від Росії припинити напад на Україну. Її підписали ще 25 регіональних ПЕН-клубів.

 

Чільне фото: IPA

Оригінал статті на Suspilne: Міжнародна асоціація видавців каже, що шукає способи підтримати українських видавців

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Розпочато прийом творів на здобуття літературно-мистецької премії імені Миколи Томенка

Щорічна літературно-мистецька премія імені Миколи Томенка (далі – Премія) засновується Лип’янською сільською радою з метою пошанування талановитого поета, популяризації його творчості.

Премія є творч

У межах створення Нацкорпусу кримськотатарської мови опрацьовано понад 700 матеріалів

Під час роботи над створенням Національного корпусу кримськотатарської мови, яке ініціювало Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, фахівці вже опрацювали понад 700 матеріалів

Через військову агресію росії в Україні пошкоджені щонайменше 11% шкіл

Станом на січень 2023 року через російську військову агресію в Україні були пошкоджені 1259 шкіл, а 223 — повністю зруйновані. Про це свідчать результати дослідження «Війна та освіта. Я

Росіянам заборонили використовувати зображення Мумі-тролів

Фінська компанія Moomin Characters, яка володіє правами на твори письменниці Туве Янссон, більше не видає ліцензії на використання образів Мумі-тролів у росії. Про це повідомило російсь

Із романів Аґати Крісті вилучать образливі слова

З романів Аґати Крісті про Еркюля Пуаро й міс Марпл від видавництва HarperCollins приберуть «потенційно образливу лексику».
З текстів видалять посилання на етнічну приналежність героїв,

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"