Міжнародна асоціація видавців каже, що шукає способи підтримати українських видавців

Міжнародна асоціація видавців каже, що шукає способи підтримати українських видавців

Міжнародна асоціація видавців (IPA) надіслала відповідь Українській асоціації видавців та книгорозповсюджувачів, яка просила підтримати санкції. Відповідь опублікували на офіційному сайті Міжнародної асоціації видавців.

 

У листі зазначили, що багато членів IPA слідкують за розвитком подій та шукають способи підтримати українських видавців.

 

«Ми в найміцніших виразах засуджуємо злочинне російське вторгнення. Міжнародну асоціацію видавців було засновано з метою підтримання миру. Наш перший президент, Джордж Массон, на інавгураційному Конгресі 1896 року заявив: “перший Конгрес Міжнародної асоціації видавців… одне з багатьох зібрань, мета якого — примножувати мирні зв’язки між націями шляхом підтримання яскраво вираженої людськвої схильності об’єднуватися в спільноти за інтересами”», — ідеться у листі.

 

У ньому також зазначили, що президентка IPA Бодур Аль-Касімі від імені асоціації висловлює солідарність усім видавцям, яким загрожує небезпека, та особливо підтримує зараз Українську асоціацію видавців та книгорозповсюджувачів. 

 

«В мирні часи книжки мають потужну об’єднувальну силу. В часи конфліктів книжки допомагають сіяти зерна надії, сприяють врегулюванню конфліктів і зміцненню миру. Усі наші думки зараз — про українських колег, і я сподіваюся, що мир скоро буде відновлено», —  наголосив у листі генеральний секретар Міжнародної асоціації видавців Хосе Боргіно.

 

Нагадаємо, раніше Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів звернулася до Міжнародної асоціації видавців з проханням підтримати найсуворіші санкції. Крім того, Міжнародний ПЕН оприлюднив заяву, у якій вимагає від Росії припинити напад на Україну. Її підписали ще 25 регіональних ПЕН-клубів.

 

Чільне фото: IPA

Оригінал статті на Suspilne: Міжнародна асоціація видавців каже, що шукає способи підтримати українських видавців

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"