Муракамі розкритикував прем’єр-міністра Японії через пандемію

Муракамі розкритикував прем’єр-міністра Японії через пандемію

Харукі Муракамі у своїй радіопрограмі розкритикував прем’єр-міністра Японії за те, що він ігнорує зростання захворюваності на COVID-19 та пов’язані з цим проблеми.

Як повідомляє Associated Press, відомий японський письменник Харукі Муракамі заявив, що прем’єр Йосіхіде Суґа ігнорує зростання кількості заражень коронавірусом і занепокоєння громадськості через пандемію.

 

Муракамі процитував коментар Суги про те, що «зараз ми бачимо вихід з довгого тунелю», який політик висловив у липні напередодні початку Олімпіади у Токіо. З початку Олімпійських ігор нові випадки заражень по всій країні зросли майже в п’ять разів, а в Токіо − більш ніж утричі.

 

«Якщо він справді побачив вихід, то у нього надзвичайно добрий зір як для його віку. Я ровесник пана Суґи, але я взагалі не бачу виходу. Здається, він не слухає інших, і, можливо, у нього є тільки очі, які добре бачать, або він бачить тільки те, що хоче бачити. Хоча ми все ще не бачимо виходу, ми повинні вижити, поки насправді не побачимо вихід, поки ми будемо використовувати все можливе», − сказав 72-річний Муракамі.

 

Йосіхіде Суґа став прем’єр-міністром Японії у вересні минулого року. Його вважають «надто оптимістичним» щодо ефективності вакцин. Також він зазнав критики через проведення Олімпійських та Паралімпійських ігор, попри поширення захворювання та протести громадськості.

 

Минулого тижня він розширив надзвичайні заходи у боротьбі проти COVID-19, що охопили більшість Японії. Повністю вакцинованим стало близько 44% населення Японії. Суґа сподівається повністю вакцинувати всіх охочих до жовтня або листопада.

 

Харукі Муракамі (1949) − відомий японський письменник, есеїст, романіст, перекладач-постмодерніст. Його твори перекладені більше ніж п’ятдесятьма мовами світу. Найвідоміші з них «Норвезький ліс», «1Q84», «Полювання на овець», «Кафка на пляжі». У серпні 2018 року він став ведучим авторського щомісячного шоу «Радіо Муракамі» на Токіо FM.

 

Як відомо, у 2018 році Харукі Муракамі відмовився від номінації на «альтернативного Нобеля».

 

Оригінал статті на Suspilne: Муракамі розкритикував прем’єр-міністра Японії через пандемію

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Книжка Плохія увійшла до списку найкращих видань 2023 року

Англомовне видання книжки Сергія Плохія «Російсько-українська війна» (The Russo-Ukrainian War) ввійшла до списку 50 найкращих видань 2023 року за версією редакції авторитетного британсь

Майже сто років самотності в романі Павла Белянського «Бабуся вмирати не любила»

Павло Паштет Белянський. Бабуся вмирати не любила. Пер. Т. Кохановської. — Харків. Віват, 2023 — 224 с. 

У видавництві «Віват» вийшла книжка блогера, сценариста, письменника Павла Пашт

УІК оголосив дати Національного тижня читання — як долучитися

З 4 до 10 грудня відбудеться всеукраїнська інформаційно-просвітницька тематична акція «Національний тиждень читання».
Мета тижня — консолідувати українське суспільство навколо читання я

Південнокорейський поет отримав ув’язнення за вихваляння Північної Кореї

Південнокорейський суд присудив 68-річному поету Лі Юн Сопу 14 місяців в’язниці за те, що він вихваляв Північну Корею у поезії.
Лі Юн Соп виступав за об’єднання двох держав у своєму вір

Вікторію Амеліну вшанували у різних країнах світу

У листопаді відбулася низка подій у світі, присвячених пам’яті письменниці Вікторії Амеліної. Про це повідомив Український PEN на фейсбук-сторінці.
Заходи провели у Лондоні, Дубліні, Ве

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"