Муракамі розкритикував прем’єр-міністра Японії через пандемію

Муракамі розкритикував прем’єр-міністра Японії через пандемію

Харукі Муракамі у своїй радіопрограмі розкритикував прем’єр-міністра Японії за те, що він ігнорує зростання захворюваності на COVID-19 та пов’язані з цим проблеми.

Як повідомляє Associated Press, відомий японський письменник Харукі Муракамі заявив, що прем’єр Йосіхіде Суґа ігнорує зростання кількості заражень коронавірусом і занепокоєння громадськості через пандемію.

 

Муракамі процитував коментар Суги про те, що «зараз ми бачимо вихід з довгого тунелю», який політик висловив у липні напередодні початку Олімпіади у Токіо. З початку Олімпійських ігор нові випадки заражень по всій країні зросли майже в п’ять разів, а в Токіо − більш ніж утричі.

 

«Якщо він справді побачив вихід, то у нього надзвичайно добрий зір як для його віку. Я ровесник пана Суґи, але я взагалі не бачу виходу. Здається, він не слухає інших, і, можливо, у нього є тільки очі, які добре бачать, або він бачить тільки те, що хоче бачити. Хоча ми все ще не бачимо виходу, ми повинні вижити, поки насправді не побачимо вихід, поки ми будемо використовувати все можливе», − сказав 72-річний Муракамі.

 

Йосіхіде Суґа став прем’єр-міністром Японії у вересні минулого року. Його вважають «надто оптимістичним» щодо ефективності вакцин. Також він зазнав критики через проведення Олімпійських та Паралімпійських ігор, попри поширення захворювання та протести громадськості.

 

Минулого тижня він розширив надзвичайні заходи у боротьбі проти COVID-19, що охопили більшість Японії. Повністю вакцинованим стало близько 44% населення Японії. Суґа сподівається повністю вакцинувати всіх охочих до жовтня або листопада.

 

Харукі Муракамі (1949) − відомий японський письменник, есеїст, романіст, перекладач-постмодерніст. Його твори перекладені більше ніж п’ятдесятьма мовами світу. Найвідоміші з них «Норвезький ліс», «1Q84», «Полювання на овець», «Кафка на пляжі». У серпні 2018 року він став ведучим авторського щомісячного шоу «Радіо Муракамі» на Токіо FM.

 

Як відомо, у 2018 році Харукі Муракамі відмовився від номінації на «альтернативного Нобеля».

 

Оригінал статті на Suspilne: Муракамі розкритикував прем’єр-міністра Японії через пандемію

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"