Муракамі проведе спеціальний випуск свого шоу на радіо, щоб підтримати Україну

Муракамі проведе спеціальний випуск свого шоу на радіо, щоб підтримати Україну

На знак протесту проти російського вторгнення в Україну письменник Харукі Муракамі проведе спецвипуск свого радіошоу 18 березня. Про це повідомляє газета The Japan News.

 

Радіопрограма Murakami Radio Tokubetsuban: Senso o Yamesaseru Tameno Ongaku («спецвипуск Murakami Radio: Музика, щоб зупинити війну»), буде транслюватися на Tokyo FM о 23:00 18 березня та  транслюватиметься на інших радіостанціях, які є частиною мережі 38 FM, по всій країні.

 

Під час програми Муракамі пропагуватиме ідеї про те, що мир — це цінність, а воєнні звірства повинні бути зупинені. Під час програми вмикатимуть антивоєнні пісні та музику, що підкреслює важливість життя. Крім того, Муракамі перекладе іншомовні тексти японською мовою.

 

«В Україні почалася нікому не потрібна війна. Чи може музика зупинити війну? Ймовірно, ні. Але я вірю, що музика може спонукати слухачів до думки, що вони повинні зупинити війну», — сказав Муракамі, не зазначивши, хто саме розпочав війну проти України.

 

Він  також вибере близько 10 протестних пісень зі своєї колекції компакт-дисків і платівок, а також пояснить їх тексти та історію.

 

Зазначимо, вечірня авторська програма Харукі Муракамі  під назвою «Радіо Муракамі» на радіо Tokyo FM почала походити у 2018 році. ЇЇ хронометраж — 55 хвилин. Програма присвячена музиці для фізичних тренувань. Крім того, в ефірі програми Харукі Муракамі розмірковує про значення бігу, музики та літератури в житті людини.

 

Нагадаємо, Українцу підтримали письменники та письменниці Маргарет Етвуд, Ольга Токарчук, Фредерік Беґбедер, Джоан Ролінґ, Ювал Ной Харарі, Бернардин Еваристо, Елісон Кіллінг, Вітольд Шабловський, Еліф Шафак, Рупі Каур та інші.

Оригінал статті на Suspilne: Муракамі проведе спеціальний випуск свого шоу на радіо, щоб підтримати Україну

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

О котрій годині ви сідаєте за читання?

В довоєнні часи мені вдавалося почитати тільки дорогою на- з роботи. В шкільні та студентські роки читати вдавалося і вдома, і на навчанні, хоч щодня і щогодини (мабуть, частково, це через дефіцит друзів). Зараз, хоча

Види фентезі. Короткий огляд. Класичне Літрпг

Доброго ранку, дорогі читачі. Сьогодні у нас піджанр з якого власне і почався сам жанр (так, вийшов каламбур і все ж таки вважаю, що цей вид варто виділити окремо).

Класичне ЛітРпг

Головні умови:

1. герой точно знає, що

Знижка -25% + новини

Слава Україні!

Сьогодні діє знижка -25% на даний роман!

У тексті є:мажор, студенти гумор, незаймана героїня

Анотація до книги “Моє очкасте нещастя”

Все почалося з того, що мені час від часу доводиться бути феєю

Пропоную прочитати дану інформацію.

Сьогодні діє знижка на книгу – “Я буду зверху. Ти не проти?”

  Я буду зверху. Ти не проти?

Я вагітна від мого викладача. Від чоловіка, який викинув мене зі свого життя. Розтоптав.
Я навчилася жити без нього. Навчилася

Марія Морозенко. З Україною в серці

Бринить у кожнім серці Україна,Як промінь сонця в росяних стежках. Вдивляється у світ очима сина,Колоситься духмяно у стіжках.Гаями шелестить і вітровієм, Цвітінням саду, щебетом гаїв.Тремтить сльозою ч

Перейти до блогу

Нові автори

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Перейти до "Нові автори"