Муракамі проведе спеціальний випуск свого шоу на радіо, щоб підтримати Україну

Муракамі проведе спеціальний випуск свого шоу на радіо, щоб підтримати Україну

На знак протесту проти російського вторгнення в Україну письменник Харукі Муракамі проведе спецвипуск свого радіошоу 18 березня. Про це повідомляє газета The Japan News.

 

Радіопрограма Murakami Radio Tokubetsuban: Senso o Yamesaseru Tameno Ongaku («спецвипуск Murakami Radio: Музика, щоб зупинити війну»), буде транслюватися на Tokyo FM о 23:00 18 березня та  транслюватиметься на інших радіостанціях, які є частиною мережі 38 FM, по всій країні.

 

Під час програми Муракамі пропагуватиме ідеї про те, що мир — це цінність, а воєнні звірства повинні бути зупинені. Під час програми вмикатимуть антивоєнні пісні та музику, що підкреслює важливість життя. Крім того, Муракамі перекладе іншомовні тексти японською мовою.

 

«В Україні почалася нікому не потрібна війна. Чи може музика зупинити війну? Ймовірно, ні. Але я вірю, що музика може спонукати слухачів до думки, що вони повинні зупинити війну», — сказав Муракамі, не зазначивши, хто саме розпочав війну проти України.

 

Він  також вибере близько 10 протестних пісень зі своєї колекції компакт-дисків і платівок, а також пояснить їх тексти та історію.

 

Зазначимо, вечірня авторська програма Харукі Муракамі  під назвою «Радіо Муракамі» на радіо Tokyo FM почала походити у 2018 році. ЇЇ хронометраж — 55 хвилин. Програма присвячена музиці для фізичних тренувань. Крім того, в ефірі програми Харукі Муракамі розмірковує про значення бігу, музики та літератури в житті людини.

 

Нагадаємо, Українцу підтримали письменники та письменниці Маргарет Етвуд, Ольга Токарчук, Фредерік Беґбедер, Джоан Ролінґ, Ювал Ной Харарі, Бернардин Еваристо, Елісон Кіллінг, Вітольд Шабловський, Еліф Шафак, Рупі Каур та інші.

Оригінал статті на Suspilne: Муракамі проведе спеціальний випуск свого шоу на радіо, щоб підтримати Україну

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Найбільше українці скаржаться на російську мову на сайтах

За 5 місяців 2023 року на адресу уповноваженого із захисту державної мови надійшло 1650 звернень громадян про порушення Закону України «Про забезпечення функціонування української мови

Книжковий Арсенал-2023 оголосив програму

Оголосили програму XI Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Її розмістили на офіційному сайті фестивалю.
Одинадцятий Книжковий Арсенал (КА) відбудеться 22-25 червня. До програми ф

У музеї Булгакова не відмиватимуть облиту фарбою меморіальну табличку

Наприкінці травня київський музей Міхаїла Булгакова оновив меморіальну табличку з барельєфом російського письменника, яку невідомі облили червоною фарбою. Музей вирішив зберегти дошку «

Андрій Содомора. Дружба

Хай знає тиран собі на біду,

Що друга я зроду не підведу,

Нехай довершить свою пімсту,

Та ціну складе побратимству.

Ці рядки – з поезії Фрідріха Шіллера «Зарука» (die Bürgschaft) у перекладі

Пішов з життя ілюстратор Олександр Міхнушев

На 68-му році життя помер відомий український ілюстратор, графік, карикатурист Олександр Міхнушев. Про це у фейсбуці повідомила палеогеографиня Наталя Герасименко.
«Пам’ятаю його у 80-і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"