Музей історії Києва очолила Діана Попова
![Музей історії Києва очолила Діана Попова Музей історії Києва очолила Діана Попова](https://nspu.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/92-696x430.jpg)
Діана Олегівна добре знає діяльність музею, адже 6,5 років була директоркою Департаменту культури КМДА.
Діана Попова призначена генеральним директором Музею історії міста Києва з вересня 2022 року.
«Очолити таку потужну інституцію у надскладні часи — виклик і величезна відповідальність. Переконана, що фаховому колективу інституції під силу перетворити Музей у провідний заклад культури. Я ж докладу для цього максимум зусиль, — розповіла „Вечірньому Києву“ Діана Попова. — У суспільстві спостерігаємо небувалий запит на якісний культурний та історичний продукт. Це наша з вами спільна відповідальність і першочергова задача докорінно змінити ставлення до культури, адже це основоположний елемент формування свідомого громадянського суспільства. Це наша місія. Культура — це потужна об’єднавча ланка та інструмент утвердження демократичних цінностей, які величезною ціною відстоює Україна нині».
На цій посаді вона змінила Тетяну Костенко, яка працюватиме в музеї заступником генерального директора.
![](https://vechirniy.kyiv.ua/uploads/2022/09/03/94.jpg)
Діана Олегівна з 2014 року здійснювала управління Департаментом культури Києва, відтак знайома як із діяльністю музею, так і з актуальними викликами, які постали перед закладами культури, зокрема в умовах воєнного стану.
Освіту здобувала в Інституті міжнародних відносин та Національній академії управління, а у 2013 році успішно захистила ступінь кандидата історичних наук. Діана Олегівна належить до числа учасників семінару Аспен Інституту «Відповідальне лідерство» та лідерів змін, мережу яких формує Українська школа політичних студій.
Нагороджена Почесною відзнакою Святої Праведної Анни II ступеня (2014), Орденом княгині Ольги III ступеня (2018), відзначена найвищою державною нагородою Республіки Італія для іноземців «Орден Зірка Італії» (2018), відзначена Почесною грамотою Міністерства культури України (2016), Подякою Київського міського голови (2017), Почесною грамотою Київського міського голови (2018), нагороджена Орденом Святої великомучениці Варвари (2019), Орденом Святої рівноапостольної княгині Ольги (2020), Кавалер ордену мистецтв і літератури республіки Франції (2020).
![](https://vechirniy.kyiv.ua/uploads/2022/09/03/93.jpg)
Музей історії міста Києва — унікальна музейна структура столиці, що об’єднує 8 філій, які органічно доповнюють загальну концепцію музею та висвітлюють різні аспекти історії, літератури, науки, мистецтва, суспільно-політичного життя міста Києва, а через його столичний статус — і всієї країни. До складу музею входять МВЦ «Музей Києва» на вулиці Богдана Хмельницького та ще сім філій.
Марія КАТАЄВА
Чільне фото — Борис Корпусенко
Оригінал статті на НСПУ: Музей історії Києва очолила Діана Попова
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.