Музей Булгакова підготував “Свято на дачі” письменника

Музей Булгакова підготував “Свято на дачі” письменника

У  2021 році виповнюється 130 років з дня народження Михаїла Булгакова. Спеціально до цієї дати Літературно-меморіальний музей письменника підготував новий проєкт “Свято на дачі”, який можна буде відвідати 6 червня.

Щоліта Булгакови всією родиною виїжджали на дачу до Бучі, де жили з травня по вересень. Займалися спортом, грали у квіткову пошту, багато жартували, ставили вистави, музикували та читали вголос, влаштовували змагання: в кого кращий квітник або чий учень краще складе екзамен (на дачі займалися репетиторством).

Більше дізнатися про літнє заміське життя початку ХХ століття можна буде завдяки виставці “Поїздка на дачу”, де зібрали світлини, документи та інші цікаві експонати, які відбивають устрій життя та літні вбрання родини, тогочасні турботи й радощі.

Окрім виставки організатори пропонують скуштувати духмяний трав’яний чай на затишній Булгаковській веранді та подивитися виставу “Метелик Агафокла”.

Творча команда Mobius Art Projects відтворила одну з найцікавіших аматорських вистав, у якій брали участь Булгакови та їхні друзі в Бучі 29 червня 1910 року, а студенти Київського національного університету технологій та дизайну створили для акторів незабутні костюми.

Кожний придбаний квиток на подію — підтримка подальшого розвитку проєктів музею та команди.

Оригінал статті на Читомо: Музей Булгакова підготував “Свято на дачі” письменника

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Україні заснували премію імені журналіста і театрального критика Олега Вергеліса

Культурні діячі, журналісти, театрознавці та мистецькі оглядачі заснували Премію імені журналіста і театрального критика Олега Вергеліса, який пішов із життя рік тому.

Про ц

Оцифрували творчий архів Василя Стуса

26 тисяч сканів творчого архіву Василя Стуса оцифрували й описали. Про це повідомив на своєму сайті Стус.Центр.
Опрацювати матеріали вдалося за допомогою ґранту від SDK («Староміський Д

Карандєєв: Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє

Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє, заявляє т.в.о. міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв.

Як передає Укрінформ з посиланням на Мініст

У селах України працює лише дві книгарні – УІК

Переважна більшість книгарень в Україні зосереджена в обласних центрах та великих містах. Про це йдеться в переліку, укладеному Українським інститутом книги.
Загалом у перелікові станом

У Львові надрукували понад 600 книжок шрифтом Брайля

Львівський обласний осередок об’єднання «Українська спілка інвалідів – УСІ» завершує культурно-мистецький проєкт «Подолати минуле. Україна в подіях та особистостях», у межах якого шрифт

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"