#мої_секретики Флешмоб від Каміли Дані
![#мої_секретики Флешмоб від Каміли Дані #мої_секретики Флешмоб від Каміли Дані](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1592832754_4490693.jpg)
#мої_секретики Флешмоб від Каміли Дані
Всім привіт:))) ❤️❤️❤️
В цьому блозі хочу з вами трішки познайомитися та розповісти про себе:)))
Хто не знає, мене звати Ірина. Тому мій псевдонім виходить саме з цього імені та його означення.
Мені 27 років. За освітою я вчитель хімії та біології і працюю у школі.
Ще минулого року мені кортіло втілити в реальність давню мрію. З підліткового віку я складала вірші, писала казки та друкувала їх у шкільних журналах. Тому мрія стати письменником сиділа десь глибоко в мені, проте ніяк не проявлялася. Хоча я мріяла стати й співачкою, і лікарем… та все ж таки зупинилася на професії вчителя. Лише зараз розумію, що задоволення мені ця робота не приносить, хоча насправді я дуже люблю дітей.
В лютому місяці минулого року я зареєструвалася на букнет в якості читача. І саме тут я захопилася книгами настільки, що самій захотілося спробувати себе в ролі автора, письменниці:))) Звісно, який з мене письменник – це вирішувати вам, читачам. Але скажу відверто, без творчості та писанини жити я не можу! В моїй голові постійно відбуваються якісь події, генеруються нові ідеї, вимальовуються сюжети, що зрозуміють мене лише такі ж схиблені на творчості, як і я (вибачайте, любі автори!).
Моє дитинство не було солодким. Я постійно мріяла втекти з батьківського дому. І я тікала. Спочатку, як була маленька, тікала до бабусі з дідусем, а потім як подорослішала та мала вже хлопця втекла назавжди – вийшла заміж. Але й тут не склалося якнайкраще. З чоловіком ми розлучилися, тож майже рік я вже сама.
Саме з того часу, коли з чоловіком почалися проблеми, я почала писати. Моральні знущання над собою та внутрішні переживання дали поштовх до творчості. Відгуки читачів дали мені зрозуміти, що я ще комусь потрібна, що можу привнести в життя якусь радість своїми творами. Тому тепер книги для мене – це все моє життя. І нещодавно я відсвяткувала свою першу річницю в якості автора;)))
Але знали б ви, як я ненавиділа в школі читати! Ооо, прочитати якийсь твір з літератури – це було просто знущання для мене. Хоча повністю прочитала роман “Майстер і Маргарита” М.Булгакова і з тих пір дуже люблю фантастику й фентезі.
Про книги не буду говорити, ви ж можете зазирнути на мою сторінку й подивитися самі. Лише скажу, що кожну свою книгу я пишу з душею і майже в кожній моїй історії є якась частинка, епізоди чи події з мого життя. Мені так легше писати, бо тоді я переймаюся долею героїв сповна.
Я дуже люблю природу та музику. Саме ними надихаюся та заряджаюся позитивом, а також це допомагає мені в створенні нових ідей для книг. А без музики я навіть не пишу;)
Наостанок хочу вам відкрити завісу свого життя ще трішки – показати нещодавні фото.
Ось така в мене історія та мої секретики;))) Якщо щось цікавить, питайте в цьому блозі, з радістю відповім на всі ваші питання))) Буде цікаво з вами познайомитися ближче;)))
Ваша Рина Мир;)))❤️❤️❤️
Оригінал статті на Букнет: #мої_секретики Флешмоб від Каміли Дані
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.