Мої читачі – моя гордість! Флешмоб #свої

Мої читачі – моя гордість! Флешмоб #свої

Мої читачі – моя гордість! Флешмоб #свої

Всім привіт! Наталя Девятко запропонувала ідею чудового флешмобу, в якому ми можемо похвалитися своїми читачами та розповісти, чим воні особливі. А чому б і ні? Вони ж у мене найкращі)))

Є люди, які йдуть зі мною пліч-о-пліч з першого дня на Букнеті. Завдяки їхнім коментарям я наважилася не тільки продовжувати письмо, а й розповісти про це захоплення рідним (раніше соромилась).    

 

Є й такі, хто після прочитання книги, залишають настільки розгорнутий відгук, що, здається, його цікавіше читати, ніж сам роман. Ось тільки повидіться, людна не полінувалася стільки тексту написати! 

            

Я не перестаю захоплюватись емоційностю своїх читачок! Вони вміють розсмішити:

             

              

Звісно, маю й мовчунів. Це сурйозні пані та пани, які купують книгу і не залишають жодних вражень. Але я помічаю, що згодом вони приходять на мої нові романи, ще й нагороджують їх відзнаками. Вважаю це показником високої довіри.

                                    

А ще є окремий контингент – хейтери. Їх я теж навчилася цінувати. Саме ці люди додають перчинки у мою творчість: то десь порно знайдуть (уявіть собі), то скаргу адмінам напишуть, то до аватарки причепляться. Як тут знудишся?)

Люблю вас усіх!!! 

Передаю естафету Дар’ї Новицькій та Лександрі Славич. Гадаю, вам теж є, чим поділитися.

Оригінал статті на Букнет: Мої читачі – моя гордість! Флешмоб #свої

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Новинка!!! Знижка!!! Подарунки!!!!!

Мої любі,у мене стартувала НОВИНКА!!!!

Мега гаряча!! Емоційна!! Буду дуже вдячна вам за вашу підтримку!!!!

Безневинна для Звіра

– Дівчина тепер моя! – Накриває мене своєю похмурою тінню.

– Прошу … не потрібно …, – намагаюся

У Львові вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

16 липня у Львові біля Меморіалу Героїв Небесної Сотні вшанували пам’ять семи учасників Революції Гідності, Героїв Небесної Сотні, мешканців Львівщини, які народилися у червні та липні. Про це повідомля

Блаженний лик

(мініатюра рукопису книги “Відлуння”)

Вже скоро… прочиняються двері минущого і зникає грань цьогосвітньої присутності. Поринаючи у води кришталевих озер, які сповнюють ключі-джерела дивини творення однієї душі

Анонс новинки – “Пограємо?”

Любі читачі,

хочу сказати, що завтра (точніше – вже сьогодні вночі) вийде моя нова книжечка – 

❤️ “Пограємо?” ❤️

Лишу вам трохи інформації, щоб ви змогли вже ознайомитися з нею:

 

 

Анотація:
Він

Новини та Новинка!

Всіх вітаю! Незабаром буде закінчення історії Марі та Дена! Так-так! Не Алекса, бо він показав своє справжнє обличчя! Іноді лиходії не такі, якими ми бачимо відразу!

“Все одно вона вже вважає мене лиходієм.

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"