Мої секрети. #флешмоб від Каміли Дані.

Мої секрети. #флешмоб від Каміли Дані.

Мої секрети. #флешмоб від Каміли Дані.

Привіт усім, сподіваюсь я не пізно. Але мені теж є чим з вами поділитись. І так… Почнемо. 

Заміж я вийшла дуже рано, в 17 років. Переважно через те, що хотіла втекти. Я подорослішала теж дуже рано. Чоловік звісно в мене перший і поки, що єдиний. Як би я на нього не злилася і не хотіла прибити. Але я його кохаю. Від щирого серця. Розлука в тиждень, це для мене пекельна мука.

Закінчувала технікум, я дуже важко. Так, як на той час була вагітна. Мій син, народився у мої 18 років. І я не шкодую, ні про одну хвилину. Навіть тоді, коли мені довелося майже всю вагітність пролежати в лікарні. Але й тоді я була щаслива. Я люблю дітей і обожнюю до скреготу в зубах. Заради них, я зібрала себе. Покращила. 

Якщо чесно… Мене ніхто нічому не навчає. Як готувати, прати, чи навіть прибирати, пекти. Всьому навчалася сама. І зараз, кожне день народження, я показую свої шедеври. Адже я хочу, щоб у моїх дітей було все найкраще. Навіть тоді, коли говорять: «Нащо ти все, це затіяла. Вони ж все одно нічого не будуть пам’ятати». На, що я завжди злюся і відповідаю: «Зате я буду пам’ятати, які щасливі в цей момент були мої діти» Тай зараз є камери. 

Почала писати, я від образи. Ще два роки тому. Ми з чоловіком тоді, були наче кіт із собакою. Постійно за щось зачіпались і зціплювались. Написала тоді наче п’ять книг, але букнет зараз з низ бачить тільки дві. Які я, як могла, так і переробила. І звісно ж на новій сторінці, я вже десь більше чотирьох місяців. Ого… Я вже з вами досить давненько. 

Читати, якщо чесно я не любила, жах. Я почала читати тільки два роки тому і мене втягнуло. Хотіла ще і ще. І при цьому я читаю дуже швидко. Я можу за день, два, прочитати книгу в 400 ст. І навіть зараз пам’ятаю, як колись прочитала свою першу книгу. Це була книга Анни Харламової   «Я твій бос!». Пам’ятаю кожне відчуття, кожен  подих, який я тоді робила і просто фанатіла від тих героїв. 

Зараз же у мене не вистачає часу на читання. Інколи хочеться зірватись, кинути все і зануритись в книгу. Але не все так просто, як пишеться. 

Секретів у моєму житті вистачає. Мені б не вистачило написати і шести книг, про моє життя. Яке було звісно ж не солодке, як мед. 

В мене завжди змінюється хобі, як і настрій. Інколи я горю ідеєю і ось уже майже її втілюю, а потім полум’я гасне і все… Ця спроба відкладається в довгий ящик.   

Я дуже довірлива людина, мені можуть брехати в очі і я буду в це вірити. Також, я швидко вибачаю. Позлюся з годинку і все. Проходить злість, як фанера над Парижем. 

А ще, я дуже войовнича. За своє буду стояти до кінця. Якщо треба, то й по голові нагримаю. І звісно ж нагримаю, бо колись таки гримала. Навіть хлопців. Хоча переважно дружила я більше саме з чоловічою статтю. Так, як на вулицях будинків у нас були одні хлопчаки. І вони завжди мене втягували у чергову авантюру. Ех… Дитинство. 

Трішки розповіла і того досить. Про книги не буду. Ви ж і самі все читаєте. Та й писати довго. 

Хочу подякувати Камілі Дані за такий чудовий флешмоб. Хоча б трішки та й щось розповіла про себе. 

Кого, що цікавить запитуйте. Радо всім відповім і нічого не приховаю. 

Запрошую також на свою сторінку Марі Керімей

Оригінал статті на Букнет: Мої секрети. #флешмоб від Каміли Дані.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Важливо!!! Для тих, хто читає Володаря!

Дорогі читачки, щиро дякую за вашу підтримку та емоції! Найближчим часом продовження виходитиме через день, тому, що я їду у відпустку, але навіть там продовжу займатися книгою.

Знижка на “Без зайвих слів”!

Вітаю, мої хороші! Забігла коротенько повідомити, що сьогодні на роман «Без зайвих слів» діє знижка. Може бути, комусь стане в нагоді) Щиро запрошую зазирнути до цієї історії про справжнє кохання та міцну дружбу,

Про що мої кники. Лонгрід.

Софія Вітерець нещодавно запропонувала флешмоб з темою, що мене цікавить багато років.

Треба розказати, про що наші книги, а коментатори можуть написати, чи вони вловили авторський меседж.

Здається, все просто.

дорослі не носять рожевого

“Для всеохопного розуміння чогось – потрібно аналізувати” – це я зрозуміла на економічному факультеті та повністю згідна. Аналіз дійсно дуже важливий, бо якщо застосовувати його правильно, це прямий шлях до самовдосконалення.

Наприклад,

Знижка на “Один крок”

Шановні  читачі, сьогодні діє неймовірна  знижка  на мою  завершену книгу «Один крок». Її  можна  придбати  за ціною,  нижчою передплати.

https://booknet.com/uk/book/odin-krok-b325523

Анотація

Коли вони вперше

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"