Мої секретики. #флешмоб

Мої секретики. #флешмоб

Мої секретики. #флешмоб

Доброго дня мої любі читачі та колеги☕

Сьогодні я зрозуміла, що за пів року перебування на сайті я жодного разу нічого не писала про себе. Отож вирішила трішки розповісти про себе і пропоную своїм колегам #флешмоб під назвою «Мої секретики».

Розпочнемо з початку:

Я народилася в маленькому містечку Вижниця, що на Буковині. Згодом переїхала до писанкової Коломиї, а ще згодом до великого та жаркого Мілану.

Вік :31,з хвостиком.

По гороскопу – стрілець.

По року – змія.

Улюблений колір: не маю, бо не дуже на них розуміюсь, колись думала, що дельтонік, але як я знаю то жінки не хворіють цією хворобою)))

Улюблена книга: «Звабити негідника” Лорен Хат.

Маю двох чудових діток, донечку – 10 років та синочка – 8 років. І звісно чоловіка;)

Про характер писати не буду)))

Читала всіляки невеликі (цікаві книжечки) з дитинства, навіть бібліотекарша плакала за мною, коли я переїджала. Не було такої книги, казки чи оповідання яке я не прочитала в шкільній ббібліотеці. Паралельно зі школою навчалася в музичній школі по спеціальності фортепіано. Проте подальша доля в нас з цим інструментом не склалася, за 7 років навчання муз.школі я просто не могла на нього дивитися. Тому закінчивши школу, вступила на курси провідника пасажирського вагону, адже завжди мене приваблював стук коліс, а ще там можна було читати. Я пам’ятаю як тільки почала працювати, то возила за собою кульок книгJ)). А потім відкрила для себе електронні книги і мене перестали боліти руки від носіння тяжкого.

Читаю всюди, на роботі, в метро, трамвай, пляж – неважливо, і пишу теж. Фільми не дивлюся, колись, може роки три тому підсіла на дорами(азіатські серіали) але мені швидко набридло і я ще раз переконалася, що для мене найкраще дозвілля – книга! Читаю на український, російській та італійською.

Проте, щоб писати ніколи не думала до тих пір, поки не почала ловити себе на тому, що на середині книги я просто залишала твір по одній причині – я все це знала і навіть знаю чим це закінчиться, тобто не цікаво. Одного разу пожалілася своїй коліжанці і вона мені сказала наступні слова: «Я не думаю, що це проблема. Ти писати вмієш?! Вперед!». Ось тоді я замислилась. Довгих три місяці дивилася на word,та гіпнозувала. Роздумувала та давала собі умовних ляпасів, що я не зможу, адже до філолога мені,як козі до неба))). Але одного вечора я вирішила спробувати.

Книгу КРАЛЯ писала шість місяців, писала – видаляла, навіть точно не пам’ятаю скільки разів. А потім наважилися і виклала на Букнет, нікому нічого не повідомляючи. Я хотіла зрозуміти, чи буде подобатися хоч комусь моя фантазія та відвертість. А після того як на мене підписалися моя ж подруга не знаючи, що то я, вирішила, що буду продовжувати. Звісно згодом я зізналася, вона була шокована))).

Історія ІРИНИ ТА ВАЛЕНТИНА народилася за тиждень до 14лютого. Я написала її буквально за тиждень. Адже не могла себе зупинити. 

Про історія ЛЯЛЬКИ ТА МИШКА скажу тільки одне – обожнюю їх двох, адже я всі емоції перенесла разом з ними, і звісно ЄВА З ЯРОМИРОМ– які полонили мене однієї ночі і не відпускали до останього слова. Та й взагалі всі мої герої для мне як рідні і я люблю їх всім серцем. 

ІМПЕРІЯ ГРОМУ  народилася теж випадково, під час написання Шлюбної Ночі.

А тепер відкрию декілька секретиків;)

Я дуже вульгарна людина((( справді! Думаю ви зараз смієтеся, або дивуєтеся, але це правда. Добра але вульгарна. 

Люблю сало з часником і самогонку! Так, так знаю це не модно, ось така я! Пиво з таранькою, звісно я таке задоволення собі можу рідко дозволити, адже не має на це часу))).

Страшенно боюсь висоти та грому з блискавкою! До тепер ховаюсь під ковдру))).

А тепер відповіді на Ваші запитання.

Живу я наданий момент за кордоном. Спочатку я їздила туди – сюди, а на ПМЖ залишилася більше п’яти років тому. Як каже мій чоловік -загальний стаж 8,5років.

Чому пишу відверто? Тому що так відчуваю. Не знаю я взагалі пишу те, що відчуваю кладу себе на місце героїні чи героя. Відверті відео не дивлюся. Каюсь, колись перечитала цікаву інструкцію.

От такий Ваш автор))) якщо є запитання залюбки відповім)

Запрошуючи всіх колег приєднатися до флешмобу.

Ваша Каміла♥️

 

 

 

Оригінал статті на Букнет: Мої секретики. #флешмоб

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Відомий перелік раритених книжок, які митники передали бібліотекам і музеям у 2022 році

Упродовж 2022 року митниці Держмитслужби склали 17 протоколів щодо намагань вивезти книжки та періодичні видання, а також передали 31 цінну книжку до бібліотек і музеїв. Про  це повідом

Оголосили лавреатів Міжнародної премії імені Олеся Гончара 2023 року

У конкурсі на здобуття Міжнародної німецько-української премії імені Олеся Гончара 2023 року оголосили переможців. Про це повідомили на сайті Національної спілки письменників України.
П

Львівські письменники відзначили Всесвітній день поезії

Складати вірші може більшість, а поезію – одиниці, римувати сяк-так доступно кожному, а творити перли – не багатьом, як зрештою і в інших видах мистецтва, зокрема художній фотографії: фотоапарат один, а

Катерина Міхаліцина. Dogs of war

Продовжуємо проєкт «Воєнний стан» – онлайн-антологію есеїв українських інтелектуалів та інтелектуалок про війну від Meridian Czernowitz. Сто авторів – у ста текстах – розкажуть про влас

Дві третини українців вважають неприйнятним отримувати новини з російських ЗМІ

Майже 70% українців вважають неприйнятним отримувати інформацію про події в Україні з російських ЗМІ. Про це свідчать результати другої хвилі опитування «Окуповані території та Росія: б

Перейти до блогу

Нові автори

Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Перейти до "Нові автори"