Мої секретики!) # Флешмоб від Каміли Дані

Мої секретики!) # Флешмоб від Каміли Дані

Мої секретики!) # Флешмоб від Каміли Дані

 Привіт! Моя колега стала ініціатором цікавого флешмобу, проте я кілька днів зважувалась та думала, що ж я можу про себе таке розповісти, особливо враховуючи те, що мої читачі нічого про мене не знають))) Іноді мені здається, що я проста наче двері, а іноді я сама для себе таємниця)) Ну, що ж, спробую поділитися, а якщо виникнуть якісь питання, то Ви можете поставити мені їх у коментарях.

В дитинстві була занадто допитливою дитиною, фантазія в мене почала працювати вже тоді і я частенько вигрібала за свої витівки))) Моя бабуня на свою голову навчила мене дуже рано читати та писати, тому в свої майже п’ять років я писала у сусіда на заборі все, що я про нього думаю. Не подобався мені той дядько))) Взагалі навчалася дуже добре і за фахом я економіст менеджер бізнесу.

А от заміж вийшла дуже рано, в 17 років, і не тому що залетіла, як тоді думали наші родичі, ні моя перша дитина народилася лише через три роки після весілля. А тому, що мені дуже кортіло стати дорослою, мати свій дім))) Така собі дивачка)) До того ж я сама запропонувала зустрічатися, а через рік зробила своєму майбутньому чоловікові пропозицію одружитися)) Досі йому це згадую)) Нашу Уляну з книги «Без зайвих слів» я трохи списую з себе, щоб Ви знали)) Звуть мого чоловіка Андрій, він був у мене першим, як і я у нього, і разом ми прожили вже більше двадцяти років. Одного разу, взявши ініціативу в свої руки, я стала щасливою, але точно тепер знаю, що кохання це не «ах» та «ох» – це мудрість, відповідальність та труд двох людей, які хочуть бути разом, навіть незважаючи на те, що вони стовідсоткові протилежності. Маю двох чудових синів – Богдана та Ярослава. Своїх дітей люблю понад усе, а тварин люблю, мабуть, більше ніж людей. Народилася та живу в Україні, але всі родичі з маминої сторони, як і мама, білоруси. За гороскопом я діва-дракон. Іноді буваю мегерою))

Обожнюю грозу, майже до оргазму балдію від блискавок та грому, і до нестями люблю зоряне небо! А ще обожнюю осінь, особливо вересень)

Писати почала давно, якось несподівано відкрила в собі цей талант. Одного разу моя молодша сестра зламала ногу, тоді їй було 20, а у мене були вже малі діти, вона страшенно мучилася від болю та нудьги, і мені захотілося її розважити чимось особливим. Пізно ввечері я взяла ручку, аркуш паперу і…почала писати свій перший фентезійний роман. З тих пір не зупиняюсь, а моя сестра досі мій відданий читач і моя найкраща подруга.

Про свої книги розповідати не буду, бо це прийдеться писати до вечора, їх дуже багато і всі вони є на моїй сторінці. Нещодавно у мене виникала думка видати мої книги в паперовому варіанті, але деякі пов’язані з цим нюанси та закулісні моменти авторського світу викликали у мене певне розчарування, тому я призупинила цей процес. Я не настільки амбітна людина, щоб зі шкіри геть лізти аби тільки надрукувати свою книгу, повісити медаль на груди, корону набакир і «фсё, тепер я справжній письменник». Ні, я кайфую від процесу написання та спілкування зі своїми читачами і поки що мені цього достатньо. Щиросердно дякую, що дочитали до кінця ці мої теревені!) Сподіваюсь, що трохи розважила Вас, а не вкрала Ваш час)))

З любов’ю та повагою, Ваш автор Лаванда Різ)  

Оригінал статті на Букнет: Мої секретики!) # Флешмоб від Каміли Дані

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Важливо!!! Для тих, хто читає Володаря!

Дорогі читачки, щиро дякую за вашу підтримку та емоції! Найближчим часом продовження виходитиме через день, тому, що я їду у відпустку, але навіть там продовжу займатися книгою.

Знижка на “Без зайвих слів”!

Вітаю, мої хороші! Забігла коротенько повідомити, що сьогодні на роман «Без зайвих слів» діє знижка. Може бути, комусь стане в нагоді) Щиро запрошую зазирнути до цієї історії про справжнє кохання та міцну дружбу,

Про що мої кники. Лонгрід.

Софія Вітерець нещодавно запропонувала флешмоб з темою, що мене цікавить багато років.

Треба розказати, про що наші книги, а коментатори можуть написати, чи вони вловили авторський меседж.

Здається, все просто.

дорослі не носять рожевого

“Для всеохопного розуміння чогось – потрібно аналізувати” – це я зрозуміла на економічному факультеті та повністю згідна. Аналіз дійсно дуже важливий, бо якщо застосовувати його правильно, це прямий шлях до самовдосконалення.

Наприклад,

Знижка на “Один крок”

Шановні  читачі, сьогодні діє неймовірна  знижка  на мою  завершену книгу «Один крок». Її  можна  придбати  за ціною,  нижчою передплати.

https://booknet.com/uk/book/odin-krok-b325523

Анотація

Коли вони вперше

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"