Мої секретики!) # Флешмоб від Каміли Дані
![Мої секретики!) # Флешмоб від Каміли Дані Мої секретики!) # Флешмоб від Каміли Дані](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1606802543_5492526.jpg)
Мої секретики!) # Флешмоб від Каміли Дані
Привіт! Моя колега стала ініціатором цікавого флешмобу, проте я кілька днів зважувалась та думала, що ж я можу про себе таке розповісти, особливо враховуючи те, що мої читачі нічого про мене не знають))) Іноді мені здається, що я проста наче двері, а іноді я сама для себе таємниця)) Ну, що ж, спробую поділитися, а якщо виникнуть якісь питання, то Ви можете поставити мені їх у коментарях.
В дитинстві була занадто допитливою дитиною, фантазія в мене почала працювати вже тоді і я частенько вигрібала за свої витівки))) Моя бабуня на свою голову навчила мене дуже рано читати та писати, тому в свої майже п’ять років я писала у сусіда на заборі все, що я про нього думаю. Не подобався мені той дядько))) Взагалі навчалася дуже добре і за фахом я економіст менеджер бізнесу.
А от заміж вийшла дуже рано, в 17 років, і не тому що залетіла, як тоді думали наші родичі, ні моя перша дитина народилася лише через три роки після весілля. А тому, що мені дуже кортіло стати дорослою, мати свій дім))) Така собі дивачка)) До того ж я сама запропонувала зустрічатися, а через рік зробила своєму майбутньому чоловікові пропозицію одружитися)) Досі йому це згадую)) Нашу Уляну з книги «Без зайвих слів» я трохи списую з себе, щоб Ви знали)) Звуть мого чоловіка Андрій, він був у мене першим, як і я у нього, і разом ми прожили вже більше двадцяти років. Одного разу, взявши ініціативу в свої руки, я стала щасливою, але точно тепер знаю, що кохання це не «ах» та «ох» – це мудрість, відповідальність та труд двох людей, які хочуть бути разом, навіть незважаючи на те, що вони стовідсоткові протилежності. Маю двох чудових синів – Богдана та Ярослава. Своїх дітей люблю понад усе, а тварин люблю, мабуть, більше ніж людей. Народилася та живу в Україні, але всі родичі з маминої сторони, як і мама, білоруси. За гороскопом я діва-дракон. Іноді буваю мегерою))
Обожнюю грозу, майже до оргазму балдію від блискавок та грому, і до нестями люблю зоряне небо! А ще обожнюю осінь, особливо вересень)
Писати почала давно, якось несподівано відкрила в собі цей талант. Одного разу моя молодша сестра зламала ногу, тоді їй було 20, а у мене були вже малі діти, вона страшенно мучилася від болю та нудьги, і мені захотілося її розважити чимось особливим. Пізно ввечері я взяла ручку, аркуш паперу і…почала писати свій перший фентезійний роман. З тих пір не зупиняюсь, а моя сестра досі мій відданий читач і моя найкраща подруга.
Про свої книги розповідати не буду, бо це прийдеться писати до вечора, їх дуже багато і всі вони є на моїй сторінці. Нещодавно у мене виникала думка видати мої книги в паперовому варіанті, але деякі пов’язані з цим нюанси та закулісні моменти авторського світу викликали у мене певне розчарування, тому я призупинила цей процес. Я не настільки амбітна людина, щоб зі шкіри геть лізти аби тільки надрукувати свою книгу, повісити медаль на груди, корону набакир і «фсё, тепер я справжній письменник». Ні, я кайфую від процесу написання та спілкування зі своїми читачами і поки що мені цього достатньо. Щиросердно дякую, що дочитали до кінця ці мої теревені!) Сподіваюсь, що трохи розважила Вас, а не вкрала Ваш час)))
З любов’ю та повагою, Ваш автор Лаванда Різ)
Оригінал статті на Букнет: Мої секретики!) # Флешмоб від Каміли Дані
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.