Мої секретики# флешмоб від Каміли Дані

Мої секретики# флешмоб від Каміли Дані

Мої секретики# флешмоб від Каміли Дані

Отже, всі традиційно починають з того, де народилися і живуть, то ж я не стану вийнятком.

Мені… достобіса років. Насправді лише (дівчатка, не вбивайте, бо реально рахую на калькуляторі, бо постійно забуваю!) 29, і за гороскопом я та ще коза! За іншим – стрілець)
Завжди вважала, що дітей краще заводити раніше, бо потім буде занадто рано чи лячно. Та й нормально погуляти, коли тобі 30-35 хотілося, а не з малечею панькатися. То ж я щаслива мати доньки та сина) Цікавий факт про моє особисте життя – мій чоловік двічі відбивав мене в інших хлопців з одним і тим самим ім’ям. Не думайте, що я така легковажна, бо ж кожного разу на це йшла бісова купа місяців, але я жодного разу про це не пожалкувала! 
До речі, першу книгу написала саме завдяки його підтримці (це була “(не)Дитяча казка”, і на це пішло більше як рік! Зараз аж смішно!). Інколи годинами могли переписуватися, імітуючи розмови героїв. 

Як всі маленькі дітки, я завжди хотіла собі цуценя, але всі рідні були проти. В чоловіка та ж сама історія, то ж тепер в нашій родині є Мія (вона кане корсо, як і Цербер зі “Спарингів”). 

Фантазія моя….буйна. Дуже. А ще я доволі жорстка в оцінці буваю, то ж це вибуховий мікс. 
Щовечора раніше про себе продумувала різні казки (читати не любила особливо, а мені хтось читати відмовлявся, бо ж велика вже). Перша незавершена робота – підліткове фентезі про трьох сестер, котрі потрапили у минуле до лорда-перевертня (ні, світ звичайний, то ж гг це не афішував). 

На всі 100% впевнена, що любов до книг і письма привила мені моя бабусі. Навіть ремонтуючи книги вона завжди казала, що “треба їх полікувати”. Саме вона й стала моїм першим читачем. Через її вплив вважаю неможливим викидати книги – дарую їх, віддаю у бібліотеки, жертвую на буккросинг, але не викидаю. 

Поки час, коли можу відпочити, бо ж сиджу у декретній відпустці (всі матусі разом поржали, схопилися за животики й витерли сльозки, бо ж всі ми “відпочиваємо”). Але насправді, якби не книжки – з’їхала б з глузду – без цього мізки геть інакше працюють. В інший час працюю у суді й знаю зворотний бік правосуддя (що не всі судді погані, і далеко не всі з них самодури й хабарники, як чимало людей вважають). Багатьма з них захоплююся й вірю, що саме через них певні ідеї вдасться просунути. 

Трошки про книги та ідеї) 

Надихаюся буквально усім – музика, погляд, сон, якийсь необережний рух і все – погнали! Тому дуже часто доводиться сюжети “ставити на паузу” й не розвивати їх далі, що б не перегоріти.

Тепер просто сухі факти))
Стрибала з парашутом

Маю два татуювання

Будучи малою, хотіла, щоб нога була 42 розміру, бо ж братові ролики завеликі (слава богу доросла ніженька лише до 36)

Ніколи не публікую книгу, якщо не дописала її й не виловила “тарганів”

Люблю важкий рок, класичну музику та інколи – попсу

 

 

Персонально для Кристини Асецької розповідаю про Аріну та Діму)
Ідея з’явилася ще минулого літа, але я працювала над іншим проєктом і не дуже хотіла його переривати. Коли ж побачила конкурс, та ще й зрозуміла, що минула робота не йде – вирішила взятися за Спаринг. Але, напевно, я так нею загорілася, що навіть втіливши історію у життя, не змогла з ними розлучитися. Здавалося, що я щось не розповіла собі та читачам. Бо ж це не ті герої, в яких все буде мило й ванільно. Та й опускати їх до звичайного побуту не хотілося. Саме тому вирішила розставити всі крапки над “і”. Сторінок на 10, не більше (ха-ха-ха!!!), та вони знахабніли, притягли чомусь Даню, вирішили розлучитися та взагалі поводилися так, наче вирішили потріпати мені нерви!

Загалом, я не планувала повноцінну книжку й друга частина буде трохи меншою, але й на оповідання вона вже не тягне)

Оригінал статті на Букнет: Мої секретики# флешмоб від Каміли Дані

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Премія «Своя полиця» оголосила переможців

Книжкова премія для сучасної жанрової української літератури «Своя полиця» оголосила переможців у сімох номінаціях. Про це Читомо повідомили у мережі «Книгарня «Є», що організовує премі

«Видала громада»: Заснували платформу для друку книжок авторів-початківців

В Україні створили краудфандингову платформу, що дозволятиме авторам-початківцям друкувати дебютні книжки коштом благодійників. Про це засновники проєкту «Видала громада» повідомили в і

Оголосили номінанток премії Women in Arts-2024

Оголосили фіналісток премії Women in Arts у семи номінаціях. Про це повідомили на сайті премії.
У 2024 на здобуття премії в категорії «Література» номінували:
 

поетку, морську піхотин

Кейс BookChef: Vivat, Yakaboo не продають книжки, а КСД і «Книгарня «Є» повернули їх в асортимент

Після оприлюднення розслідування про зв’язки низки українських книжкових бізнесів з росією українські книжкові мережі відмовилися розповсюджувати книжки видавництва BookChef. Нещодавно

Місто індустріальних монументів, людей і моря – яким був Маріуполь до окупації

До другої річниці блокади Маріуполя Вано Крюґер пригадує яким було це місто до початку повномасштабного вторгнення – під час проведення «StartUp Гогольfest». Перша версія цього есею бул

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"