Мої плани
![Мої плани Мої плани](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1613148481_5685678.jpg)
Мої плани
рада повернутися до вас та до написання книжок (я навіть і не знала, що це для мене стало дуже важливою частиною життя).
Трохи розкажу вам про свої плани.
Як ви вже певно знаєте, зараз я зосередилася на книзі “Спадкоємець за контрактом”. Я намагаюся туди викладати продовження щоденно.
У книгу “Просто друг” я буду викладати продовження тоді, коли у мене будуть з’являться час та сили. Сьогодні я додала розділ – зазирайте. Ця історія, як я і планувала раніше, буде безкоштовною у процессі написання, а по завершенню я зроблю її платною. Тому, будь ласка, майте це на увазі.
По завершенню “Спадкоємця” я хочу завершити “Друга” та почати викладати книгу про Поліну, подругу Ані Малиновської з книг “Пограємо” та “Догралися”. Це буде книга про зведених брата та сестру, а також про дуже гарячі почуття, які почнуться майже з ненависті.
Далі поки загадувати не буду. Хоча, звісно, деякі плани у мене є.
Також сьогодні я хотіла вам сказати, що саме зараз діє знижка на книгу “Щастя за контрактом”. Якщо ви ще не читали її, можете купити по дуже привабливій ціні.
– Дівчино, Ви заміжня? – я схопив її за темно-синій рукав безрозмірного халата.
– Н-ні, – вона підняла на мене свої волошкові очі.
– Дуже добре. Ви мені підходите, – я за лікоть потягнув її за собою по довгому коридору.
– Але Ви не підходите мені! – красуня спробувала вирвати у мене свою руку.
Та де там. Я тримав її мертвою хваткою. Вчепився зубами в щастя, що вже виднілося на горизонті.
– Це не важливо, – я продовжував тягнути її за собою. – Паспорт є?
– Т-так, – вона злегка очманіла від мого напору. Не кожного дня до звичайного персоналу звертається заступник міністра.
– Просто чудово. Поїхали! – я був неймовірно радий обставинам, що так вдало складалися.
– Куди? – несміливо запитала захекана прибиральниця.
– Як куди? – здивувався я. – В РАГС, звичайно.
А ще слідкуйте за повідомленнями – завтра буде ще одна знижка.
Дякую, що читаєте мої книжки!
З любов’ю,
ваша Марісса ❤️❤️❤️
Оригінал статті на Букнет: Мої плани
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.