Моїм читачам!
![Моїм читачам! Моїм читачам!](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1571047028_2757229.jpg)
Моїм читачам!
Мої любі,
Я вас вітаю зі святом 8 березня і бажаю всім вам залишатися справжніми берегинями своїх родин. Бути сильними, незламними і водночас добрими і ніжними для тих, хто зараз потребує нашої підтримки. Мирного неба усім нам!
Я вирішила, що знову розпочну викладку книг тут саме в цей час. Нам дуже потрібні зараз і хороші емоції. Відволіктися на щось нейтральне.
Книга, яку я зараз буду викладати, буде безкоштовною. Всіх запрошую і сподіваюся, що хоч трохи зможу вас розважити. Це історія про дівчину, в якої теж все життя в одну мить зруйнувалося і змінилося. Вона змушена була тікати з рідної домівки на чужину. Але на її шляху будуть не лише перешкоди, але й перемоги і здобутки. Адже головне – ніколи не здаватися! Бути сильними! І тоді все обов’язково зміниться на краще!
ЧИТАТИ ТУТ
Оригінал статті на Букнет: Моїм читачам!
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.