Моє прекрасне обличчя – переломний момент.
![Моє прекрасне обличчя – переломний момент. Моє прекрасне обличчя – переломний момент.](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1613926335_7854584.jpg)
Моє прекрасне обличчя – переломний момент.
“-Мері, як ти думаєш – може нам почати підшукувати якийсь теж красивий дім на холодну пору року? Теж красивий, але трохи більший?
-Я не хочу поки що. – зітхає Мері. – Тут Бекі, і тут ми всі разом, я прокидаюся і бачу вас з татом.
Себ обнімає нас обох. Його голос стає дуже серйозним.
-Бекі має свою хазяйку. Ти ж розумієш що вона її не кине?
Мері ствердно киває і зітхає так жалісно, що аж мені шкода , що те кудлате нещастя більше не буле з нами.
-Але ми можемо попросити для тебе її цуценя. Вона ж тебе знає – можез годиться віддати тобі свою дитинку. Але ж ти розумієш…
-Я розумію. Я не хочу її дитинку. Це ти не розумієш. Я люблю Бекі, і вона мене. А то буде інший цуцик. Я його не люблю, та його навіть може й на світі немає. І у нас немає дому для нього.
Себастьян так густо червоніє, ніби мері сказала щось сороміцьке. Хоча в цій країні не мати власного житла батькові дитини й справді вважається соромом.
-Ти права. Але я над цим працюю. І ти ж розумієш, що цуцика взяти легше. А от чи наша красуня буде з нами жити? Ти як, Морено-Софіє?
Що це було? Нова шпилька? Не міг же він робити пропозицію біля ятки з капустою? Чи міг? Зараз стане на одне коліно й простягне обручку?
Мері хитро примружується.
-У неї ж контракт. Вона повинна бути з нами!
Себ ляскає себе рукою по лобі.
-Мері, я забув. Яка ти молодець, що нагадала! Ну тепер наша красуня від нас нікуди не дінеться.Чула – це він уже до мене звертається, неймовірно задоволений собою.
Дурень і жарти у нього дурні.
-Чула, містере писака. Ви ж пам’ятаєте про ПМС? Не треба в ці дні розпускати руки і язика. Мені, будь ласка, гігієнічні прокладки на три крапельки. Ви ж казали, що я можу сьогодні змовити все, що хочу. Я хочу на три крапельки.
Скидаю з себе його нахабну лапу, беру Мері й крокую до виходу, кинувши через плече, що візок він сам довезе до каси.
Моя спина пряміше за того списа, який мені тільки що поцілив у саме серце. Мері наче щось відчуває – тримає мене за руку з усієї дитячої сили й тягне до виходу. Вона перелякано мовчить і намагається зазирнути мені в очі, але я вперто дивлюсь куди завгодно, тільки не на моє янголя.
Бо коли тобі плюнули в обличчя, можна втертися, можна не втиратися, але плакати не можна. Це буде поганий приклад для Мері.
І ще буде поганим прикладом, якщо я залишуся біля неї, а вона потім подумає, що це було просто тому, що мені хотілося бути ближче до її батька.
“…Не знаю, як я тепер без вас житиму.
Але якось житиму, мабуть, попрошуся до адвоката секретаркою. Буду жити наче посеред моїх таємно читаних детективів.
Там , коли вбивають,то одразу, й більше нічого не болить.”
Це був спойлер на честь радісної події у нашій сім’ї.
І на додачу – на честь народження у нас цуценят цієї ночі і моєї посильної участі в їх привітанні з появою на світ публікую великий шматок сьогоднішнього розділу, як завжди запрошую до читання й коментування цієї історії про кохання, зраду й відродження віри в себе й у щастя.
На честь новонароджених навіть обіцяю хепіенд, хоч не зразу й не все так просто 🙂
Оригінал статті на Букнет: Моє прекрасне обличчя – переломний момент.
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.