Моє прекрасне обличчя – переломний момент.

Моє прекрасне обличчя – переломний момент.

Моє прекрасне обличчя – переломний момент.

“-Мері, як ти думаєш – може нам почати підшукувати якийсь теж красивий дім на холодну пору року? Теж красивий, але трохи більший?

-Я не хочу поки що. – зітхає Мері. – Тут Бекі, і тут ми всі разом, я прокидаюся і бачу вас з татом. 

Себ обнімає нас обох. Його голос стає дуже серйозним.

-Бекі має свою хазяйку. Ти ж розумієш що вона її не кине?

Мері ствердно киває і зітхає так жалісно, що аж мені шкода , що те кудлате нещастя більше не буле з нами.

-Але ми можемо попросити для тебе її цуценя. Вона ж тебе знає –  можез годиться віддати тобі свою дитинку. Але ж ти розумієш…

-Я розумію. Я не хочу її дитинку. Це ти не розумієш. Я люблю Бекі,  і вона мене. А то буде інший цуцик. Я його не люблю, та його навіть може й  на світі немає. І у нас немає дому для нього.

Себастьян так густо червоніє,  ніби мері сказала щось сороміцьке. Хоча в цій країні не мати власного житла батькові дитини й справді вважається соромом.

-Ти права. Але я над цим працюю. І ти ж розумієш, що цуцика взяти легше. А от чи наша красуня буде з нами жити? Ти як, Морено-Софіє?

Що це було? Нова шпилька? Не міг же він робити пропозицію біля ятки з капустою? Чи міг? Зараз стане на одне коліно й простягне обручку? 

Мері хитро примружується.

-У неї ж контракт. Вона повинна бути з нами!

Себ ляскає себе рукою по лобі.

-Мері, я забув. Яка ти молодець, що нагадала! Ну тепер наша красуня від нас нікуди не дінеться.Чула – це він уже до мене звертається,  неймовірно задоволений собою.

Дурень і жарти у нього дурні.

-Чула, містере писака. Ви ж пам’ятаєте про ПМС? Не треба в ці дні розпускати руки і язика. Мені, будь ласка, гігієнічні прокладки на три крапельки. Ви ж казали, що я можу сьогодні змовити все,  що хочу. Я хочу на три крапельки. 

Скидаю з себе його нахабну лапу, беру Мері й крокую  до виходу, кинувши через плече, що візок він сам довезе до каси.

Моя спина пряміше за того списа, який мені тільки що поцілив у саме серце. Мері наче щось відчуває – тримає мене за руку з усієї дитячої сили й тягне до виходу. Вона перелякано  мовчить і намагається зазирнути мені в очі, але я вперто дивлюсь куди завгодно, тільки не на моє янголя.

Бо коли тобі плюнули в обличчя, можна втертися, можна не втиратися, але плакати не можна. Це буде поганий приклад для Мері.

І ще буде поганим прикладом, якщо я залишуся біля неї, а вона потім подумає, що це було  просто тому, що мені хотілося бути ближче до її батька.

“…Не знаю, як я тепер без вас житиму.

Але якось житиму, мабуть, попрошуся до адвоката секретаркою. Буду жити наче посеред моїх таємно читаних детективів.

Там , коли вбивають,то одразу, й більше нічого не болить.”

Це був спойлер на честь радісної події у нашій сім’ї.

 І на додачу – на честь народження у нас цуценят цієї ночі і моєї посильної участі в їх привітанні  з появою на світ публікую великий шматок сьогоднішнього розділу, як завжди запрошую до читання й коментування цієї  історії про кохання,  зраду й  відродження віри в себе й у щастя.

На честь новонароджених навіть обіцяю хепіенд, хоч не зразу й не все так просто 🙂

Оригінал статті на Букнет: Моє прекрасне обличчя – переломний момент.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Instagram відновив сторінку Асоціації родин захисників «Азовсталі»

Instagram повернув доступ до сторінки Асоціації родин захисників «Азовсталі» через добу після блокування. Про це повідомила представниця асоціації родин захисників Ганна Науменко.
З кіл

TikTok просуває російський контент попри власну заборону

У TikTok з’являється новий контент для російських користувачів попри заборону самої соцмережі. Про це повідомляють у звіті некомерційної організації Tracking Exposed.
Згідно з політикою

В Ужгороді відкриють ювілейну виставку картин до 75-річчя художника Шандора Балога

Відкриття виставки відбудеться 12 серпня о 15:00 у Закарпатському обласному музеї народної архітектури та побуту.

Шандор Балог народився 13 серпня 1947 року в селі Великі Геївці. У 1965 році закінчив

Українські юристи закликали Зеленського підписати закон про заборону імпорту російських книжок

Українські правники закликали президента України підписати закон 2309-ІХ, що забороняє імпорт книжок з росії та білорусі та передбачає, що в Україні книжки видаватимуть в перекладі укра

Понад 50 тисяч учнів в Уганді, Гані та Зімбабве отримають доступ до книжок у школах

У межах програми «Африканська скринька історій» (“African Story Box”) благодійна організація Book Aid International передає книжки до 76 шкіл Уганди, Гани та Зімбабве. Про це повідомили

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"