Моє прекрасне обличчя – переломний момент.

Моє прекрасне обличчя – переломний момент.

Моє прекрасне обличчя – переломний момент.

“-Мері, як ти думаєш – може нам почати підшукувати якийсь теж красивий дім на холодну пору року? Теж красивий, але трохи більший?

-Я не хочу поки що. – зітхає Мері. – Тут Бекі, і тут ми всі разом, я прокидаюся і бачу вас з татом. 

Себ обнімає нас обох. Його голос стає дуже серйозним.

-Бекі має свою хазяйку. Ти ж розумієш що вона її не кине?

Мері ствердно киває і зітхає так жалісно, що аж мені шкода , що те кудлате нещастя більше не буле з нами.

-Але ми можемо попросити для тебе її цуценя. Вона ж тебе знає –  можез годиться віддати тобі свою дитинку. Але ж ти розумієш…

-Я розумію. Я не хочу її дитинку. Це ти не розумієш. Я люблю Бекі,  і вона мене. А то буде інший цуцик. Я його не люблю, та його навіть може й  на світі немає. І у нас немає дому для нього.

Себастьян так густо червоніє,  ніби мері сказала щось сороміцьке. Хоча в цій країні не мати власного житла батькові дитини й справді вважається соромом.

-Ти права. Але я над цим працюю. І ти ж розумієш, що цуцика взяти легше. А от чи наша красуня буде з нами жити? Ти як, Морено-Софіє?

Що це було? Нова шпилька? Не міг же він робити пропозицію біля ятки з капустою? Чи міг? Зараз стане на одне коліно й простягне обручку? 

Мері хитро примружується.

-У неї ж контракт. Вона повинна бути з нами!

Себ ляскає себе рукою по лобі.

-Мері, я забув. Яка ти молодець, що нагадала! Ну тепер наша красуня від нас нікуди не дінеться.Чула – це він уже до мене звертається,  неймовірно задоволений собою.

Дурень і жарти у нього дурні.

-Чула, містере писака. Ви ж пам’ятаєте про ПМС? Не треба в ці дні розпускати руки і язика. Мені, будь ласка, гігієнічні прокладки на три крапельки. Ви ж казали, що я можу сьогодні змовити все,  що хочу. Я хочу на три крапельки. 

Скидаю з себе його нахабну лапу, беру Мері й крокую  до виходу, кинувши через плече, що візок він сам довезе до каси.

Моя спина пряміше за того списа, який мені тільки що поцілив у саме серце. Мері наче щось відчуває – тримає мене за руку з усієї дитячої сили й тягне до виходу. Вона перелякано  мовчить і намагається зазирнути мені в очі, але я вперто дивлюсь куди завгодно, тільки не на моє янголя.

Бо коли тобі плюнули в обличчя, можна втертися, можна не втиратися, але плакати не можна. Це буде поганий приклад для Мері.

І ще буде поганим прикладом, якщо я залишуся біля неї, а вона потім подумає, що це було  просто тому, що мені хотілося бути ближче до її батька.

“…Не знаю, як я тепер без вас житиму.

Але якось житиму, мабуть, попрошуся до адвоката секретаркою. Буду жити наче посеред моїх таємно читаних детективів.

Там , коли вбивають,то одразу, й більше нічого не болить.”

Це був спойлер на честь радісної події у нашій сім’ї.

 І на додачу – на честь народження у нас цуценят цієї ночі і моєї посильної участі в їх привітанні  з появою на світ публікую великий шматок сьогоднішнього розділу, як завжди запрошую до читання й коментування цієї  історії про кохання,  зраду й  відродження віри в себе й у щастя.

На честь новонароджених навіть обіцяю хепіенд, хоч не зразу й не все так просто 🙂

Оригінал статті на Букнет: Моє прекрасне обличчя – переломний момент.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Помер український письменник Михайло Стасюк

У віці 91 року пішов з життя письменник та громадський діяч Михайло Стасюк. Про це повідомили у Львівській обласній організації НСПУ.
 
Михайло Стасюк – автор чотирьох романів: «Смерч с

США стали 40-ю країною, де відкрили «Українську книжкову поличку»

У Джорджтаунському університеті Вашингтона урочисто відкрили «Українську книжкову поличку». Про це повідомили в Українському інституті книги.
 
На церемонії відкриття була присутня Перш

У Кропивницькому провели “Книговир-2023”

У рамках шорічного всеукраїнського фестивалю “Вересневі самоцвіти” у м. Кропивницькому
відбувся черговий “Книговир”. Цей захід поєднує в собі елементи
ярмарку, презентації і письменницько-читацької ту

В Україні офіційно дозволили писати “росія” і “москва” з малої літери

Україні написання слів “росія”, “москва” тощо офіційно дозволили писати з малої букви у неофіційних текстах.

Про це повідомили у Національній комісії зі стандартів державної мови.

Зазначається,

У Джакарті відбулась виставка українського віртуального музею «Війна впритул»

Перша в Південно-Східній Азії виставка віртуального музею «Війна впритул» відбулась у Джакарті, в приміщенні посольства України в Республіці Індонезія.

Про це повідомив у фе

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"