Моя стипендія діячам літератури від інституту Гете

Моя стипендія діячам літератури від інституту Гете

Моя стипендія діячам літератури від інституту Гете

Нещодавно(в пт, 6.05 здається) я зазирнула в пошту і отримала лист, який не очікувала отримати. 

Це було дуже приємно і неочікувано. Чесно кажучи, я не думала, що взагалі можна отак щось виграти за кордоном… Думала, що на це дуже маленькі шанси, але от подалась…)) І виграла…)) До чого я це кажу взагалі… Так от, до того, що зараз кожному автору треба шукати можливості, вони дійсно є, як виявилось. Весь світ зараз підтримує Україну і автори також можуть отримати особливу, направлену спеціально на них, підтримку.

Не втомлююсь казати, що треба стукати в усі двері. І якщо кажуть, що навіть шанс один із ста, чи ще більше, то можливо просто треба зробити в сто разів більше і тоді якісь двері точно відкриються) 

А зараз, так би мовити, “на правах реклами”, хочу запросити вас до моїх книжечок “в процесі”… 
“Поверни мою душу” – співавторська історія з моїм найнеоднозначнішим персонажем Русланом. Вагітність, зустріч через роки, любовний трикутник.

“Гра Ксю” – молодіжна історія про музикантів, шлях до мети і кохання, написана частково на реальних подіях. Любовний багатокутник, змагання, кохання на відстані. 

“Блог з того світу” – наразі найкраща моя історія. Ніякого кохання і популярних тем. Тільки мурахи по шкірі, трилер, вибір, популярність і ціна за неї. А ще – дружба і смерть. 

“Більше ніж шоу” – молодіжна історія про телешоу, на якому обирають найкращого актора чи акторку України, по типу “Топ-модель по-українськи”, але про акторів. Любовний трикутник, змагання, сильні почуття, заборонені почуття. 

А тут одна цитатка з вчорашньої глави шоу(якщо не бачите, то поновіть сторінку):

Загалом, якось так. Ну і ще раз висновки.

1) Стукайтесь у всі двері. 
2) Читайте мої книги на букнет ахахах))) Буду дуже рада побачитись з вами на сторінках моїх історій “в процесі” (“Поверни мою душу” ,”Гра Ксю” , “Блог з того світу” ,”Більше ніж шоу”).

Всіх люблю. Мирного нам всім неба. Зараз виїхала в Польщу на пару днів, але скоро повернусь) Так дивно не чути сирени… Але нема бажання бути на чужині. Я хочу в Україну. В пт. вже маю повернутись.

Дякую вам, друзі, читачі та автори. Ви мене надихаєте. 
 

Оригінал статті на Букнет: Моя стипендія діячам літератури від інституту Гете

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Рівному проведуть урочистості з нагоди 300-річчя Григорія Сковороди

До 300-річчя від дня народження Григорія Сковороди, українського філософа-містика, богослова, поета, педагога, у обласному центрі відбудуться заходи.

30 листопада – відео-розповідь «Григорій Сковород

Відійшла у вічність мама відповідальної секретарки Львівської обласної організації НСПУ Лесі…

Із сумом повідомляємо, що вчора відійшла до довічності мама
нашої письменниці, відповідальної секретарки Львівської обласної організації
НСПУ Лесі Бернакевич – Надія Іванівна. Письменницька спільнота ви

Без світла та зв’язку: як відбулася Чорна п’ятниця в українських видавництвах

Чорна п’ятниця в Україні цього року видалася дійсно чорною: через постійні обстріли росією важливих інфраструктурних об’єктів Україна щодня вимушена перебувати без електроенергії значну

У луцькій бібліотеці плетуть маскувальні сітки: потрібна допомога

У Луцьку волонтери руху «Меценати для солдата» плетуть маскувальні сітки у приміщенні Волинської обласної бібліотеки для юнацтва. 

Волонтери працюють тут із початку повномасштабного вторгнення. Тут р

Найважливіші дитячі книжки 2022 року: на що звернути увагу

У грудні настає час підбивати книжкові підсумки року. Традиційно Читомо в цей час формує свій редакційний топ дитячих книжок. Ми акцентуємо увагу на виданнях для дітей і підлітків від у

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"