Моя стипендія діячам літератури від інституту Гете

Моя стипендія діячам літератури від інституту Гете

Моя стипендія діячам літератури від інституту Гете

Нещодавно(в пт, 6.05 здається) я зазирнула в пошту і отримала лист, який не очікувала отримати. 

Це було дуже приємно і неочікувано. Чесно кажучи, я не думала, що взагалі можна отак щось виграти за кордоном… Думала, що на це дуже маленькі шанси, але от подалась…)) І виграла…)) До чого я це кажу взагалі… Так от, до того, що зараз кожному автору треба шукати можливості, вони дійсно є, як виявилось. Весь світ зараз підтримує Україну і автори також можуть отримати особливу, направлену спеціально на них, підтримку.

Не втомлююсь казати, що треба стукати в усі двері. І якщо кажуть, що навіть шанс один із ста, чи ще більше, то можливо просто треба зробити в сто разів більше і тоді якісь двері точно відкриються) 

А зараз, так би мовити, “на правах реклами”, хочу запросити вас до моїх книжечок “в процесі”… 
“Поверни мою душу” – співавторська історія з моїм найнеоднозначнішим персонажем Русланом. Вагітність, зустріч через роки, любовний трикутник.

“Гра Ксю” – молодіжна історія про музикантів, шлях до мети і кохання, написана частково на реальних подіях. Любовний багатокутник, змагання, кохання на відстані. 

“Блог з того світу” – наразі найкраща моя історія. Ніякого кохання і популярних тем. Тільки мурахи по шкірі, трилер, вибір, популярність і ціна за неї. А ще – дружба і смерть. 

“Більше ніж шоу” – молодіжна історія про телешоу, на якому обирають найкращого актора чи акторку України, по типу “Топ-модель по-українськи”, але про акторів. Любовний трикутник, змагання, сильні почуття, заборонені почуття. 

А тут одна цитатка з вчорашньої глави шоу(якщо не бачите, то поновіть сторінку):

Загалом, якось так. Ну і ще раз висновки.

1) Стукайтесь у всі двері. 
2) Читайте мої книги на букнет ахахах))) Буду дуже рада побачитись з вами на сторінках моїх історій “в процесі” (“Поверни мою душу” ,”Гра Ксю” , “Блог з того світу” ,”Більше ніж шоу”).

Всіх люблю. Мирного нам всім неба. Зараз виїхала в Польщу на пару днів, але скоро повернусь) Так дивно не чути сирени… Але нема бажання бути на чужині. Я хочу в Україну. В пт. вже маю повернутись.

Дякую вам, друзі, читачі та автори. Ви мене надихаєте. 
 

Оригінал статті на Букнет: Моя стипендія діячам літератури від інституту Гете

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"