Моя новинка – “Таємниці Академії Вогню”

Моя новинка – “Таємниці Академії Вогню”

Моя новинка – “Таємниці Академії Вогню”

 

хочу вас запросити до своєї фентезі-новинки

книги “Таємниці Академії Вогню”

 

Я вже давно не писала фентезі, але щось мене тягне в той бік.
Якщо ви не знали, то моя перша книга була також фентезі – “Примарний зв’язок”, а вже потім я перейшла на сучасні любовні романи.

То ж зараз, поки готується до виходу історія з назвою “Зведені” (з циклу “Бурхлива молодість”), я хочу дописати цю книгу, яку вже трохи почала писати.

Це буде історія попаданки, яка потрапила в зовсім незнайомий світ, зустрілася з купою усіляких не піддаваних логіці речей, а також з деякими дуже цікавими персонажами, та ще й до усього цього намагається опанувати свою власну магію та повернутися додому.

Чи вийде це в неї – подивимось. Вірніше, почитаємо.

 

“Я – бідна сирота, яка опинилася взагалі незрозуміло де. У мене немає права голосу, зате на обрії виникло швидке заміжжя. І ще на додачу до всього я навіщось повинна тут вчитися!
А як це зробити, якщо поруч ходить красень, якого я маю ненавидіти? Чому саме я потрапила у цей світ? І як мені вибратися звідси?
Хто ховається ночами у бібліотеці? І що взагалі відбувається у цій магічній академії, коли всі лягають спати?
Стільки запитань і жодної відповіді… Навколо одні таємниці…”
 

 

Буду вдячна вам за усі зірочки, коментарі, бібліотеки та прочитання – бо це неймовірно надихає мене.

Зазирайте, навіть якщо зазвичай не читаєте фентезі, у мене буде цікаво, обіцяю 😉 а інколи навіть дуже гаряче (в вікових рамках книги, звичайно)))

 

 

А ще до речі, хочу сказати, що завтра-післязавтра буде завершена книга “Моя маленька”, то ж ціна на неї виросте. Якщо хотіли прочитати цю історію, зараз непоганий час, щоб її придбати.

 

 

Дякую вам за те, що читаєте мої книжки!

З любов’ю,
ваша Марісса ❤️❤️❤️

 

 

Оригінал статті на Букнет: Моя новинка – “Таємниці Академії Вогню”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

О котрій годині ви сідаєте за читання?

В довоєнні часи мені вдавалося почитати тільки дорогою на- з роботи. В шкільні та студентські роки читати вдавалося і вдома, і на навчанні, хоч щодня і щогодини (мабуть, частково, це через дефіцит друзів). Зараз, хоча

Види фентезі. Короткий огляд. Класичне Літрпг

Доброго ранку, дорогі читачі. Сьогодні у нас піджанр з якого власне і почався сам жанр (так, вийшов каламбур і все ж таки вважаю, що цей вид варто виділити окремо).

Класичне ЛітРпг

Головні умови:

1. герой точно знає, що

Знижка -25% + новини

Слава Україні!

Сьогодні діє знижка -25% на даний роман!

У тексті є:мажор, студенти гумор, незаймана героїня

Анотація до книги “Моє очкасте нещастя”

Все почалося з того, що мені час від часу доводиться бути феєю

Пропоную прочитати дану інформацію.

Сьогодні діє знижка на книгу – “Я буду зверху. Ти не проти?”

  Я буду зверху. Ти не проти?

Я вагітна від мого викладача. Від чоловіка, який викинув мене зі свого життя. Розтоптав.
Я навчилася жити без нього. Навчилася

Марія Морозенко. З Україною в серці

Бринить у кожнім серці Україна,Як промінь сонця в росяних стежках. Вдивляється у світ очима сина,Колоситься духмяно у стіжках.Гаями шелестить і вітровієм, Цвітінням саду, щебетом гаїв.Тремтить сльозою ч

Перейти до блогу

Нові автори

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Перейти до "Нові автори"