Моя новинка – “Таємниці Академії Вогню”

Моя новинка – “Таємниці Академії Вогню”

Моя новинка – “Таємниці Академії Вогню”

 

хочу вас запросити до своєї фентезі-новинки

книги “Таємниці Академії Вогню”

 

Я вже давно не писала фентезі, але щось мене тягне в той бік.
Якщо ви не знали, то моя перша книга була також фентезі – “Примарний зв’язок”, а вже потім я перейшла на сучасні любовні романи.

То ж зараз, поки готується до виходу історія з назвою “Зведені” (з циклу “Бурхлива молодість”), я хочу дописати цю книгу, яку вже трохи почала писати.

Це буде історія попаданки, яка потрапила в зовсім незнайомий світ, зустрілася з купою усіляких не піддаваних логіці речей, а також з деякими дуже цікавими персонажами, та ще й до усього цього намагається опанувати свою власну магію та повернутися додому.

Чи вийде це в неї – подивимось. Вірніше, почитаємо.

 

“Я – бідна сирота, яка опинилася взагалі незрозуміло де. У мене немає права голосу, зате на обрії виникло швидке заміжжя. І ще на додачу до всього я навіщось повинна тут вчитися!
А як це зробити, якщо поруч ходить красень, якого я маю ненавидіти? Чому саме я потрапила у цей світ? І як мені вибратися звідси?
Хто ховається ночами у бібліотеці? І що взагалі відбувається у цій магічній академії, коли всі лягають спати?
Стільки запитань і жодної відповіді… Навколо одні таємниці…”
 

 

Буду вдячна вам за усі зірочки, коментарі, бібліотеки та прочитання – бо це неймовірно надихає мене.

Зазирайте, навіть якщо зазвичай не читаєте фентезі, у мене буде цікаво, обіцяю 😉 а інколи навіть дуже гаряче (в вікових рамках книги, звичайно)))

 

 

А ще до речі, хочу сказати, що завтра-післязавтра буде завершена книга “Моя маленька”, то ж ціна на неї виросте. Якщо хотіли прочитати цю історію, зараз непоганий час, щоб її придбати.

 

 

Дякую вам за те, що читаєте мої книжки!

З любов’ю,
ваша Марісса ❤️❤️❤️

 

 

Оригінал статті на Букнет: Моя новинка – “Таємниці Академії Вогню”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Найбільше українці скаржаться на російську мову на сайтах

За 5 місяців 2023 року на адресу уповноваженого із захисту державної мови надійшло 1650 звернень громадян про порушення Закону України «Про забезпечення функціонування української мови

Книжковий Арсенал-2023 оголосив програму

Оголосили програму XI Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Її розмістили на офіційному сайті фестивалю.
Одинадцятий Книжковий Арсенал (КА) відбудеться 22-25 червня. До програми ф

У музеї Булгакова не відмиватимуть облиту фарбою меморіальну табличку

Наприкінці травня київський музей Міхаїла Булгакова оновив меморіальну табличку з барельєфом російського письменника, яку невідомі облили червоною фарбою. Музей вирішив зберегти дошку «

Андрій Содомора. Дружба

Хай знає тиран собі на біду,

Що друга я зроду не підведу,

Нехай довершить свою пімсту,

Та ціну складе побратимству.

Ці рядки – з поезії Фрідріха Шіллера «Зарука» (die Bürgschaft) у перекладі

Пішов з життя ілюстратор Олександр Міхнушев

На 68-му році життя помер відомий український ілюстратор, графік, карикатурист Олександр Міхнушев. Про це у фейсбуці повідомила палеогеографиня Наталя Герасименко.
«Пам’ятаю його у 80-і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"